Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:03:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nije mi poznato zasto,ali mrzim te...  (Pročitano 6680 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Safari 534.48.3
mob
I-mate 30 Pro
 Smile

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
 Smile WTF?
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
..и мржња је емоција, док равношност не.

Не знам шта је мржња,знам шта љутња, огорченост и  знам шта је је равнодушност.
« Poslednja izmena: 17. Dec 2011, 21:09:57 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.63
¸@Anea to bi bio pravi odgovor,mada ljudi nekada mrznjom prikrivaju svoje slabosti.Rijec samo sazaljenje za ovakve je nepoznata,jer gnjev i bijes po meni su dvije rijeke koje stvaraju jednu...mrznja.

Kao sto rece J... sve je stvar emocije i temperamenta. Svaki covjek po meni moze obuzdati ovo dvoje onliko koliko zeli.

@Enigma,kada su mi opalili prvu cvoku osjecao sam ljutnju i bijes.Zatim sam postao ogorcen sto su mi vezane ruke da bih uzvratio cvokanje.Na kraju sam postao ravnodusan jer ljutnja i bijes su prvi emotivni faktori kada zadires u licnost nekoga i (po meni) ako odmah ne reagujes odrices se istih da bi ustupio mjesto ogorcenosti a ona je sjeme ploda mrznje.Zatim (opet neka bude licno misljenje) ravnodusnost koja ima dvije faze,jedna je sto moras ostati ravnodusan a druga sto imas svoj svijet i smatras mizernim pokloniti sekundu paznje idiotu.
Izvini,barem ja tako dozivljavam ove rijeci,mozda grijesim?
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
@Лапсусе, никада никога нисам мрзела, љута јесам била као и бесна.Често сам питала сама себе зашто ми се то дешава, и након два века схватила сам да сам ја сама себи дозволила то.
А то, је дозволиш људима да Ти приђу, пружиш им милион пута руку, опростиш милин пута и онда наставиш даље да пливаш и да се не удавиш.
Кад испливаш одређену трасу, постајеш равнодушан.
Тако да сами себи све радимо, дозволимо превише себи, дајемо себе, узимамо и онда да се мрзимо, чему то?  Лоша је мржња, лоша по сваког човека, црпи позитивну енергију.
« Poslednja izmena: 17. Dec 2011, 22:03:32 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.63
Izdaja...ajde da ukomponujemo i ovaj stih u stvaranju epske pjesme junastva.Izdaja,vjerujem da je precica do spokojnog grada vjecne mrznje.Na izdaju recimo zene ili muska,brata,prijatelja sta drugo preostaje nego reci,mrzim te...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Nokia E72
Mrzeti nekog znaci plasiti ga se. Slabost u svakom slucaju.
Treba raditi na sebi, osloboditi se negativnih emocija, jer one vode samo u bolest.
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Mржња је и као реч тешка ... то је једно од оних осећања које захтевају известан труд и бре напорна су ... слабо кога мрзим, делом и зато што на мржњу гледам као на признање да ме је неко успео дотаћи и да заслужује пажњу  ... апсолутно и потпуно игнорисање је много делотворније него мрзети неког

ал наслов теме ми је привукао пажњу ... рекох да слабо мрзим људе, поготово без разлога ... али наслов теме ме је асоцирао на нешто друго ...  на предрасуде које пазим, гајим и негујем Smile

Прецизније ... верујем својим осећајима и утисцима које имам о људима и којечему другом ... чак и кад нису утемељени нечим конкретним ... верујем им. Деси се и да се зајебем, мада не тако често
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Jeftina provokacija na nivou predskolskog uzrasta.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Elem...kada bi Vam neko rekao mrzim te,koja bi bila prva reakcija? Dali bi to bilo "mrzim i ja tebe" ili bi upitali "zasto" ,trazili objasnjenje i izvor te mrznje? Dali ste osjetili nekada da Vas neko mrzi i mozda upitali zasto me mrzis?
Ja bih ako bi mi ta osoba stvarno znacila trazio objasnjenje jer mi je sam koncept mrznje vrlo stran. Moze nesto da mi se vise ili manje ne svidja ali ne mogu da mrzim nekoga i zelim mu sve najgore. Shvatam da postoje ljudi koji mrze ali ne shvatam da moraju tu mrznju da izrazavaju tako otvoreno. Ako ti se neko ne svidja zbog neceg pa zaobidji ga. Nemoj da se druzis sa njim, svedi kontakte na minimum, a ako bas treba da imate kontakt(tipa poslovni odnos) onda mu ili kazi pa vidite da li mozete da popravite nesto ili odrzavaj distantni odnos.

Ta malicioznost tipa "da komsiji crkne krava" me nervira. Mali ljudi ce ti u lice pricati sve najbolje a iza ledja sve najgore o tebi a iskompleksirani mali ljudi ce traziti svaku priliku da ti otvoreno ili pasivno pokazu kako te oni ne vole, kako si ti mnogo los i pokusace da tako uzdignu sebe jer drugacije ne mogu. Bas juce pricah sa nekim drustvom, to su ti nekako nasa posla. Neces raditi na sebi i uzdici se iznad pa umeti i pohvaliti i pokuditi ako neko uradi ili kaze nesto dobro ili lose, nego ce te spucati ego pa ces namerno samo kuditi jer drugacije ne mozes da budes iznad osim ako ne vide kako je ta druga osoba losa. Mali ljudi, vrlo mali...

Koncept svidjanja je nesto drugo. Moze meni da se nesto svidi ili ne svidi i to je bas ono moj ukus za neke stvari, ali da ga bas mrzim jer mi se ne svidja je malo ekstremno. Ne mrzim nikoga(dobro, mrzim film "Twilight" ali to se ne racuna  Smile ) pa cak i svog najgoreg neprijatelja, coveka koji mi je bio najbolji drugar i koji dan danas okrece glavu kad me vidi. Razocarao me je ali ne mogu da pricam lose o coveku koji mi je dosta pomogao u zivotu kao i ja njemu i koji je ultimativno postao los covek. Jednostavno se ne druzimo vise i to je to, a on neka vodi svoj zivot kako zeli.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:03:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.