Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:08:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nije deza vu !  (Pročitano 6970 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Nauka dokazala? Meni nauka nista nije dokazala. Da vidim da nauka dokaze crnu magiju. Ne moze. Da vidim na nauka moze da objasni astralnu projekciju. Ne moze. Da li moze da dokaze odredjene stvari? Naravno da moze. Ali ni nauka nije svemoguca.
Mislim vi mozete da verujete u sta god hocete, jer se oslanjate na veru i necije tudje tvrdnje, ja pricam iz licnog iskustva. E sad neka bira svako sta mu odgovara.
Jel ono sto mi se desilo ima veze sa crnom magijom?
Definitivno nema nikakve veze sa magijom.

Jedan moj prijatelj koji je proživeo rat u Bosni, tada je bio dečak, od tada ima snažne deža vi doživljaje. Tada mu je deža vi spasao život bratu, jer je on video scenu i na vreme sprečio pogibiju brata. Međutim njegov deža vi je mnogo duži, aktivniji i moćniji od tvoga.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 19:00:13 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
da , ok za sve ali sam naslov kaze da nije ovo bio deza vu,vec kao sto sam opisao...btw bio sam tamo u manastiru da upalim svecu ,kupio sam i brojanicu...Nije se desilo nista slicno ... Inace raspitao sam se na sve strane ali oni ko debili
samo mi objasnjavaju deza vu,ja kazem nije a oni jeste ...Ja kazem kakav je to deza vu od pre 300 godine koji se desio
u sadasnjem vremenu,oni me samo gledaju ko konji..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson K610i
Čuo sam jednu stvar, koja je doduše bezvezna  i nema nikakve veze sa crnom magijom, paranormalnom... , ali svejedno...

Moguće je preko gena da se prenose sećanja na potomke... Hoću reći da je tvoj predak došao u taj manastir i na njega ostavio tako snažan utisak (npr. uopšte izgled, ili neke ceremonije, venčanje, sahrana itd...), tako da je to ostalo zapisano u genima, i sada je to prenošeno sa generacije na generaciju do tebe, kada si došao kod manastira, ti geni su se aktivirali i poslali ti "deža vu", ti si u tom trenutku opazio ono što je tvoj predak video pre 300 godina...

Znam da zvuči glupo, ali eto, u današnjem svetu sve je moguće  Smile

a možda si se ti samo iscimao  Smile
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 23:52:52 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
mozda , zvuci kao nesto sto bi moglo da bude..
btw nisam neki povernik u paranormalne stvari
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:08:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.