Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:25:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nicole Kidman - Nikol Kidman  (Pročitano 52864 puta)
15. Jul 2005, 14:36:36
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Nikol Kidman

20 Juni 1967, Honolulu, Hawaii, USA




Nikol Kidman (Nicole Kidman), poznata australijska glumica i producentkinja, rođena je na Havajima 20. juna 1967. godine. Iako rođena na Havajima, ona je Australijanka, jer se rodila dok je njen otac studirao biohemiju. Od svoje četvrte godine živela je u predgrađu Sidneja.

Već sa šest godina, učestvovala je u različitim predstavama dečjih pozorišta, a kasnije i u školskim pozorištima. U svojim tinejdžerskim godinama, pored ljubavi prema glumi, plesu i pevanju, ispoljila je i ljubav prema baletu.

Postala je stalni član jednog od sidnejskih pozorišta 1983. godine, a svoj televizijski debi imala je u specijalnoj emisiji povodom Božića, koja se i danas prikazuje u Australiji u vreme ovog verskog praznika. Već 1985. godine, kada je imala samo 17 godina, dobila je nagradu za glumicu godine od Australijskog Filmskog instituta za ulogu u mini-seriji "Vijetnam". Iste godine, njena majka obolela je od raka i Nikol je napustila školu, da bi se koncentrisala na karijeru i porodicu.

Svoj prvi američki film snimila je 1989. godine, kada je već bila popularna glumica u Australiji. Kada je radila na svom drugom američkom filmu, "Days of Thunder", upoznala je Toma Kruza, koji je tada bio zvezda zahvaljujući filmu "Top Gun". Te 1990. godine, na Božić, Tom i Nikol su se venčali, posle kratkog, ali burnog udvaranja.

Narednih nekoliko godina Nikol je bila izložena kritikama o lošoj glumi i optužbama da je postala zvezda samo zahvaljujući svom mužu. Ona je u to vreme pokušavala svim snagama da dokaže svoje kvalitete i delima demantuje one koji su pokušali da joj nametnu takav glas. U tome je i uspela zapaženim ulogama u filmovima visoke produkcije poput "Batman Returns" ili "The Peacemaker". Ti filmovi obezbedili su joj veoma visok status u Holivudu. Zajedno sa Tomom Kruzom, snimila je 1998. godine film "Eyes Wide Shut", koji je bio pun intimnih scena ovog para.

Iako su tabloidi pisali o problemima u njihovom braku, sve do 2001. godine, ovaj par živeo je u harmoniji. Avgusta 2001. godine razveli su se posle 11 godina braka. Tom nije gubio vreme i veoma brzo optužio je Nikol za razvod. Njen advokat potvrdio je glasine da je Nikol imala pobačaj zbog frustracija, mesec dana posle razvoda. U braku su dobili dvoje dece.

Ispostavilo se na kraju da je godina posle razvoda braka za Nikol bila najuspešnija u karijeri. Snimila je dva filma i dobila dva Zlatna globusa. Takođe, njen duet sa Robijem Vilijamsom postao je muzički hit početkom 2002. godine. I dalje je neudata, a žuta štampa uveliko nagađa o njenim potencijalnim izabranicima.



Slike:




Linkovi:

Oficijalni sajt - http://www.nicole-online.net/fan/

« Poslednja izmena: 15. Sep 2005, 13:55:39 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nicole Kidman

australska glumica   
rođena:   20. juli, 1967.
Honolulu, Hawaii   

Nicole Kidman (20. juli 1967.) je australska glumica, jedna od najpoznatijih glumica sadašnjice.

Rođena je na Havajima 1967. godine ali je od 1970. živjela u Sydneyu u Australiji. Postala je poznata 1989 kada je snimila film Dani Groma s budućim suprugom Tomom Cruiseom, a proslavila ju je uloga Susanne Stone Moretto u filmu Žena za koju se umire iz 1995. godine i tada je dobila mnoge nagrade, uključujući Zlatni globus za glavnu glumicu u komediji.

1998. godine je glumila na Broadwayu u kazališnom komadu Blue Room za koji je dobila velika priznanja kritike, a 1999. u filmu Oči širom zatvorene Stanleyja Kubricka, opet s mužem Tomom Cruiseom. Njih dvoje se rastaju 2001. godine i odmah poslije razvoda dolaze njeni najcjenjeniji filmovi.

2001. je izašao Moulin Rouge!, osvajač tri Zlatna globusa (a i Nicole je dobila za glavnu glumicu u komediji/mjuziklu) i dva Oscara, a Kidmanova je po prvi puta nominirana za Oscara ali je izgubila od Halle Berry u filmu Monster's Ball. Slijedeće godine je glumila u odličnoj drami Sati uz Meryl Streep i Julianne Moore.

Nicole je osvojila mnogobrojne nagrade - između ostalog i Zlatni globus, BAFTA nagradu i Oscara. 2003. godine je bila najtraženija glumica Hollywooda, a 2004. i 2005. su se očekivale nove nominacije za filmove Studengora i Dogville ali nije dobila nominacije.

Filmovi
BMX banditi (1983.)
Bush Christmas (1983.)
Wills & Burke (1985.)
Archer's Adventure (1985.)
Windrider (1986.)
Watch the Shadows Dance (1987.)
The Bit Part (1987.)
Emerald City (1988.)
Dead Calm (1989.)
Dani groma (1990.)
Flirting (1991.)
Billy Bathgate (1991.)
Far and Away (1992.)
Pakost (1993.)
Moj život (1993.)
Žena za koju se umire (1995.)
Batman zauvijek (1995.)
The Leading Man (1996.)
Portret dame (1996.)
Mirotvorac (1997.)
Magija (1998.)
Oči širom zatvorene (1999.)
Stanley Kubrick: A Life in Pictures (2000., dokumentarni film)
Moulin Rouge! (2001.)
Uljezi (2001.)
Birthday Girl (2001.)
Soba panike (2002.)
Sati (2002.)
Dogville (2003.)
Dogville Confessions (2003., dokumentarni film)
The Human Stain (2003.)
Studengora (2003.)
Stepfordske supruge (2004.)
Birth (2004.)
Prevoditeljica (2005.)
U naručju vještice (2005.)

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
sorry wrong post
« Poslednja izmena: 06. Maj 2009, 15:42:54 od anjala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Smart
Nikol Kidman patila zbog svoje visine

Da pubertet nije nimalo lak i da za njega ne postoji univerzalno rešenje, govori i primer slavne glumice Nikol Kidman, koja je priznala da se kao tinejdžerka osećala nesigurno zbog svog izgleda i da je mrzela svoju visinu.

Oskarovka Nikol Kidman otkrila je novinarima da se u detinjstvu osećala nesigurno zbog svoje čudne crvene kose, mršavosti i da je mrzela svoju visinu, prenela je britanska štampa.



„Volela bih da sam znala da ću postati samouverenija. Poveravala sam se mami Džanel koja je, takođe, bila visoka. Ona mi je govorila da muškarci vole visoke žene, a ja bih joj odgovarala da me ne interesuju muškarci nego dečaci", rekla je Kidman.

Svoju adolescenciju je opisala kao jako dosadnu i dodala da je majka i dalje „nutka" jelom, pošto je po njenim shvatanjima i suviše mršava.

Kidmanova je naglasila da uživa u hrani. „Jedem stalno. Šalju mi voće na setove, ali ja više volim kroasane", rekla je glumica.



Holivudska zvezda je nedavno izjavila da uživa u braku sa pevačem Kitom Urbanom i da njih dvoje imaju divan odnos.


Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
Nikol Kidman kao Šeron Stoun

Nikol Kidman je zbog uloge u novom filmu "The Paperboy" morala da pokaže više golotinje i seksepila nego u svim filmovima do sada. Priča se da postoji scena u kojoj Nikol imitira Šeron Stoun iz "Niskih strasti". Reč je o prekrštanju nogu, potezu koji je proslavio Šeron Stoun.

Međutim, pokazivanje intimnih delova tela nije jedino što je lepa Nikol uradila po uzoru na stariju koleginicu. Baš kao i u slučaju "Niskih strasti", koje su proslavile Šeron, "The Paperboy" takođe reklamiraju kao "eksplozivni seksualni triler".

U filmu će se još pojaviti i Zek Efron, Džon Kjuzak i Metju Mekonahi.

- Nikol je predivna. Sve je ono o čemu sam sanjao. Morao sam da se uštinem svaki dan, posebno u ljubavnim scenama. Bio je to vrhunac mog života - rekao je njen kolega Zek Efron opisujući zajedničke ljubavne scene.

Film bi trebalo da se pojavi u bioskopima krajem ove godine.

Izvor: Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

232642_nikol-kidman-foto--afp_f.jpg
(35.03 KB, 470x270)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Nikol Kidman kakvu ne poznajete

Jedna od glavnih zvezda Kanskog festivala, Nikol Kidman, u svom novom filmu neodoljivo podseća na Šeron Stoun u čuvenoj sceni iz "Niskih strasti".



Slavna glumica nije odolela da ne prokomentariše glumačke izazove sa kojima sa prvi put susrela u karijeri.

 Nikol Kidman je u Kanu promoviše svoj novi film "The Paperboy", za koji se predviđa se da će biti veliki hit. I pre nego što je film izašao, digla se velika prašina oko scene koja neodoljivo podseća na onu u kojoj Šeron Ston prekršta noge u policijskoj stanici u filmu "Niske strasti".

"Reditelji umeju da izvuku razne stvari iz glumaca, a ja sam htela da vidim šta će Li Denijels da izvuče iz mene, što nisam ni znala da mogu i umem. Nisam još videla film, možda će mi biti malo neprijatno da ga gledam, ali moj posao je da prelazim granice i ne cenzurišem sebe", izjavila je poznata glumica.

 Ulogu joj, priznaje, nisu obezbedile glumačke sposobnosti, nego izgled.

"Ulogu mi nije doneo talenat, već izgled. Reditelj mi je rekao da nemamo novca i da se sama našminkam i obučem, što sam i učinila. Otišla sam u kupatilo, nanela tamni puder i stavila veštačke trepavice i periku i slikala se u prilično provokativnim pozama. Tako sam dobila ulogu", objašnjava Nikol.

 Pogledajte kako to Nikol radi.



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5269
Nicole Kidman - Naked - Gif



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:25:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.246 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.