Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ni izvinjenje Zakerberga nije dovoljno - tonu akcije Fejsbuka  (Pročitano 34178 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

opste rasulo....


samo da obratim vasu paznju na to da je zapadna civilizacija sagradjena na ideji konforta...

cak i blagi pad konforta znaci kraj zapadne civilizacije...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Знају да гласају против неутралности интернета зато.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pisali smo ima par godina da ce okriviti internet za sve...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
Misljenja sam da je sve ovo jedna velika igra.

Svaki ekonomista ili iskusniji broker reci ce vam da je pad akcija FB neodrziv jer akcije FB-a ne zavise od drzava,njihovih vlada i raznih medjunarodnih organizacija pred kojima Zakenberg brifinguje.

Trenutni trend je da najveci nosioci akcija FB i dalje kupuju akcije dok ovi nosioci sa sredine i dna tabele prodaju iste sto znaci da ovi sa vrha znaju nesto sto ovi ispod njih ne znaju.

Ono sto oni znaju je da FB iskljucivo zavisi od korisnika i kompanija koje svoj marketing baziraju na reklamiranju svojih proizvoda na njemu.
Ovo vracanje FB u zizu svih svetskih novinskih agencija dovelo je do toga da se i moj 85 godina star dekica kod mene raspita o FB-u.
Svaki malo iskusniji marketing menadzer zna da je ovo pravo vreme da se ulozi ne u Googl ads ili Twitter vec u FB   i Instagram kao nosioce marketing strategije.

Svako ko se malo bavi marketingom kao sto i ja to radim laicki jer imam privatni biznis primetice da su se posete reklamnim oglasima blago uvecale od kada je sve ovo pocelo sto ide u prilog ovoj teoriji koja nije samo moja.

Predvidjam da ce se za odredjeno vreme stvar obrnuti i da ce FB i Instagram opet nekako unovciti sve ovo.

No ono sto mnogi ne vide ...

Zakenberg se kao neki vikend pijanac redom izvinjava svima za svoje ponasanje u trenicuma magle i ne znanja sta se oko njega desava i objasnjava kako curenje informacija nije mogao da spreci jer i zakoni koji odredjujuj kako se informacije cuvaju idu u korist mogucnosti da se sa udaljenih servera moze pristupiti svim informacijama.Sam zakon o zastit informacija odredjuje potrebu necentralizacije pristupa istim kako bi vise ljudi bilo upuceno kako se te informacije koriste.
Primera radi administrator servera u EU moze da vidi sta onaj administrator u USA radi sa podacima.

To znaci da ova prica o ovom snimku i kako je to glavni dogadjaj koji je otkrio prodaju informacija kao i otvaranje mogucnosti kontrole naloga bez znanja korisnika lazan.
To je samo igra jer bilo koji administrator servera u bilo kom delu sveta a po nekim informacija FB ih ima 6 mogao je da vidi sve sto se desava na ostalim i da to prijavi kako mu i sam zakon nalaze a ta se cinjenica namerno gura u pozadinu cele price.

Ono sto je bitno je da se Zakenberg izvini i prikaze koje su to nove zakrpe koje ce on primeniti kao zastitne mere  tj. vec su primenjne a ima ih 10 ili 11.Ko je pratio Zakenbergova "izvinjenja" primetio je da se Zakenbergovo izlaganje zavrsava sa "nece se ponoviti" i sa idejom o promeni zakona o zastiti informacija koja ce po mom predvidjanju odvesti do toga da se pristup informacija centralizuje i bude poveren ljudima od poverenja a ne bi me cudilo i pod nadzorom nekih agencija koje sa bave bezbednoscu kao sto je CIA i slicni.
Drustvene mreze su ozbiljan ako ne i najozbiljniji alat za plasiranje misljenja tako da ko kontrolise taj plasman utice i na misljenje celokupne zajdnice

Ko ima akcije neka ih ne prodaje pitanje je vremna kada ce se situacija obrnuti.
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Izgasio FB vise od godinu dana ; uzivancija i to znate koja
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.