2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:16:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ce osvojiti Stanley Cup ove godine?
Anaheim Mighty Ducks (West)
25%  (1)
Edmonton Oilers (West)
0%  (0)
Buffalo Sabres
25%  (1)
Carolina Hurricanes
50%  (2)
Ukupno glasova: 4
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NHL Play Off 2006  (Pročitano 4083 puta)
16. Maj 2006, 12:40:19
Poznata licnost


Отаџбински ЗБОР - Млада Србија

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3169
Zastava Novi Beograd... Blokovi...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung Galaxy Ace Plus
Evo malo i topica najjace hokejaske lige sveta NHL-a...
Ove godine u finalu Istoka ce se naci Buffalo i Carolina, dok ce se Mighty Ducksi iz Anaheima u finalu boriti protiv Edmontona/San Josea (Edmonton vodi sa 3-2 u seriji...
Mighty Ducksi ce pokusati da po drugi put u tri godine udje u finale Stanley Cupa...


(02. May 2007, 21:43:27)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


mozda sam opicen, ali nisam lud

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
GO OILERS !!!

Mighty Ducks-i mozda i  udju, imaju velike talente u ekipi (Joffrey Lupul kao broj 1 ), pregazili su Avs-e i njihove Joe Sakic-a, Alex Tanguay-a, Milan Hejduk-a i Andrew Brunette-a. Mislim da je to dovoljno reci u kakvoj su Ducks-i formi. Igraj sjajno, stalozeno i to valjda vodi to odlicnih rezultata. Sa druge strane Severne Amerike imamo jos 2 ekipe koji su ove sezone po meni prevazisli svaka ocekivanja "fanova" hokeja. Buffalo Sabers-i pogotovo !! Totalno zasluzeno ulaze u duel dva "underdog"-a sa Carolina-om.


Ipak nadam se da ce Edmonton uspeti da se povrati iz mrtvih, udje u polu-finale, RAZBIJE Ducks-e I onda osvoji Stanly Kup  Smile.... ipak moram da navijam za kanadjane  Smile Smile Smile


GO OILERS !!!


Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Отаџбински ЗБОР - Млада Србија

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3169
Zastava Novi Beograd... Blokovi...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung Galaxy Ace Plus
Sto ne ides na nas forum na SPAM i registrujes se tamo se stalno "svadjamo" oko Edmontona i Ducksa... Smile Salim se...
Ne verujem da ce Edmonton pobediti Duckse...
Moen,Getzlaf,Penner,Perry,Lupul su momci koji su jos mladi (Moen i Penner su '82, Lupul '83, a Getzlaf i Perry su '85)... I vaze za najbrze hokejase lige... Tesko da ih neko moze uzdrmati. Bryzgalov koji je oborio rekord star 61 godinu brani sjajno moze da izgura cak do finala i da sa Ducksima uzme i Stanleya i MVP trofej...
Opet Ducksi imaju bracu Nidermayer (Rob i Scott) i velikog Selannea, McDonalda... A jos plus kao drugog golmana (trenutno zbog povrede) imaju mocnog Jiggiaja... Tako da ce se po meni u finalu naci Ducksi i Sabresi...

GO DUCKS, GO MIGHTY DUCKS, GO!!!!


[Edit by Falzone: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 16. Maj 2006, 13:30:13 od Falzone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


mozda sam opicen, ali nisam lud

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ducks-i su sjajna ekipa... to stoji.. ali nazalost za playoff-e su potrebni iskusni igraci, koji su navikli na plejof groznicu (kao sto bi braca ameri rekli "playoff fever"). Imaju Rob-a i Scott-a koji su po meni najbolji "deffenceman"-i u celoj NHL ligi ( samo zato sto je Scott igrao za New jersey koja je moja ekipa  Smile). a kad smo kod njih seti se shta se desilo kad je Anahaim usao u finale i igrao sa Devils-ima?? sta 4-0 u seriji? Sto dokazuje da je potrebno iskustvo za plejofe. Dzaba ti mladi,brzi igraci kad nemaju toliko iskustva u plejofu. Ali da se vratimo  u danasnje vreme xexe... Da zakljucim, nije iskljuceno da Mocne Patke mogu da iznenade... ali ponavljam IZNENADE  Smile.





GO DEVS!!!....if not then GO OILERS !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
moja dva omiljena tima su zavrshila na dnu svojih konferencija Smiley

shto se preostalih timova tiche, navijam da osvoji pobednik serije sj-edm, edmonton mi je uvek bio simpatichan, pre svega zbog tradicije i ponajvishe ekipe iz 80-ih, a sj igra atraktivan hokej, thornton ih jer potpuno preokrenuo svojim dolaskom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Отаџбински ЗБОР - Млада Србија

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3169
Zastava Novi Beograd... Blokovi...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung Galaxy Ace Plus
moja dva omiljena tima su zavrshila na dnu svojih konferencija Smiley

shto se preostalih timova tiche, navijam da osvoji pobednik serije sj-edm, edmonton mi je uvek bio simpatichan, pre svega zbog tradicije i ponajvishe ekipe iz 80-ih, a sj igra atraktivan hokej, thornton ih jer potpuno preokrenuo svojim dolaskom...

Pretpostavljam Pitsburg i Chikago...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


mozda sam opicen, ali nisam lud

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
od "Pingvina" se stvarno ocekivalo previse ove sezone... dobili su Sydney Crosby-a sto po meni nije znacilo nista Smile... on je odlican hokejas, ali ga **be sto je mlad... ipak svakom "rookie"-ju treba par godina da se navikne na NHL ligu i taj nacin igre posto se puno razlikuje od bilo koje nize lige u americi i kanadi.

i ajd' da vec jednom pobedi kanadski tim !!](*,)... Flames-i nisu mogli, sad Oilers-i Smile... zemo zemooo...

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Отаџбински ЗБОР - Млада Србија

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3169
Zastava Novi Beograd... Blokovi...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Samsung Galaxy Ace Plus
od "Pingvina" se stvarno ocekivalo previse ove sezone... dobili su Sydney Crosby-a sto po meni nije znacilo nista Smile... on je odlican hokejas, ali ga **be sto je mlad... ipak svakom "rookie"-ju treba par godina da se navikne na NHL ligu i taj nacin igre posto se puno razlikuje od bilo koje nize lige u americi i kanadi.

i ajd' da vec jednom pobedi kanadski tim !!](*,)... Flames-i nisu mogli, sad Oilers-i Smile... zemo zemooo...

 

Znas sta Crosby je super igrac... Mada ovaj Pitsburg je bio super u proslosti, mozda je i najbolje to sto se sele u Kanzas City...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
moja dva omiljena tima su zavrshila na dnu svojih konferencija Smiley

shto se preostalih timova tiche, navijam da osvoji pobednik serije sj-edm, edmonton mi je uvek bio simpatichan, pre svega zbog tradicije i ponajvishe ekipe iz 80-ih, a sj igra atraktivan hokej, thornton ih jer potpuno preokrenuo svojim dolaskom...

Pretpostavljam Pitsburg i Chikago...

ne, pittsburgh i st. louis Smiley morao je i bluesima jednom da se prekine niz ulazaka u plej-of, niz koji je bio najduzi u svim americhkim sportovima u tom trenutku btw Smiley

josh da smo neshto uradili u nekom od tih silnih plej-ofova Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


mozda sam opicen, ali nisam lud

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile 2-0, 4-2 u seriji !!!...idemo dalje.


GO OILERS  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:16:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.