Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:00:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NHL 2009  (Pročitano 6205 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima li ko da hoce da igra samnom nhl 09 preko interneta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Nisam zadovoljan ovom igrom... Cini mi se da su poceli da stagniraju i da novije igre ne dobijaju na kvalitetu. Drzim se stare dobre 2008.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Nisam ni ja zadovoljan...iako je nenormalno picim iz dana u dan  Smile
Dosta je nerealna po pitanju svega,dinasty mode mi se ne svidja deluje mi kao da su ga na brzinu nesto zbudzili(kao i samu igru),onda nisu jos uvek ubacili ono superskill takmicenje,kod shot out-a ili onog drugog practice-a ne mozes da biras igrace koje ti hoces vec samo koje ti oni predloze ili onaj fazon kad golman uhvati pak brzinom svetlosti a pak se nalazi na pola metra od njega...i mnostvo drugih bagova i gresaka da ne nabrajam  Smile
Moze neko da mi kaze po cemu je bolji  NHL 08...posto se ja ne secam dal sam ga uopste igrao?
« Poslednja izmena: 14. Jan 2009, 13:06:43 od Kery King »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 5
EA stagnira sto se tice hokeja poslednjih 6 godina, poslednji iole vredan pomena bio je 2003! Pa samo pogledajte grafiku tada i danas, sve je isto....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson xperia m2
Meni je najbolji bio 2002.,tad su i bili neke kao specijalne mogucnosti kod igraca...tako nesto.
Za ono vreme bilo je ekstra,sad bi vec trebalo da naprave neki napredak.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zvezda je zivot ostalo su sitnice!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 646
Zastava nis
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung s3
Jedno pitanje da li u novom nastavku ima ruska liga po meni je to najjaca evropska liga!!
IP sačuvana
social share
Smrt je sigurna! Zivot nije!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson xperia m2
Ima  Smile
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
National Hockey League, ponos Amerike i Kanade, dostupan je i u virtuelnom izdanju, pod imenom NHL 09. Ukoliko ste poznavalac ovog serijala ili samo povremeni igrač, sigurno znate za NHL 08 i njegovo vrhunsko izdanje. Kakav je naslednik prošlogodišnjeg izdanja videćemo u ovom tekstu.

Krenimo od licence, koja je potpuna i obuhvata sve timove NHL lige; tu su još i neke evropske lige, kao i nacionalni timovi. Videćete samo elitno društvo predvođeno Kanadom, SAD-om, Češkom, Rusijom, Finskom i drugim velikanima u svetu hokeja. Lige su verovatno najbolji izbor za igranje, jer nude specifičan doživljaj i mnogo napetosti. Naravno, ukoliko ih odigrate cele. Uz nenadmašne sezone i neizostavno svetsko prvenstvo u NHL serijalu, tu je i već ustaljeni Dynasty mod. Po uzoru na Fifu, imate priliku da zaigrate i novi Be a Pro mod, kroz koji ćete od potpunog početnika postati slavna zvezda. Sve u svemu, takmičenja vam neće faliti.

Najvažnije od svega, Gameplay je vrlo dobar. Da se ne iznenadite, pod dobar misli se - težak, a pod težak realan. Naime, posle neprijatno teškog NHL 08, nekima će ovaj nastavak još teže pasti. Od četiri nivoa težine, i najlakši će nekima zadati muke. Golovi se ne daju "samo tako". Zaboravite snažne udarce s polovine terena, jer neće ući u gol. To je vrlo pozitivna ispravka u odnosu na prošle nastavke. Davanje golova s polovine terena očito nije oduševilo fanove serijala, pa sada EA vodi golgetere blizu gola. Gol ćete dati samo iz izrađene akcije, po mogućnosti, što brže. Moguće je i poželjno i udaranjenje paka okolo po zidovima prema protivničkoj strani. Istu stvar rade i protivnici na većim težinama. Morate i da naučite da se dodajete sami sa sobom, što je primarno ukoliko želite da pobeđujete na dva poslednja nivoa. To malo zbuni protivnike, pa ako ste brzi, lako ćete se naći pred protivničkim golom.

Grafika je na prvi pogled čudna, zastarela, ali ne i tako loša. Najbolje je reći da je vrlo slična onoj iz NHL 08. Posle nekoliko sati igranja prilagodićete se grafici i shvatićete da morate da brinete o odbrani svog gola i tome kako da protivniku date gol. Grafika i ne predstavlja problem ukoliko vam se sama igra sviđa. Svejedno, jedan mali minus zbog grafike, jer to je moglo i moralo da bude bolje. Da se ne biste razočarali, odlična muzika će vam sigurno popraviti raspoloženje i dići adrenalin kako biste zaigrali što bolje ovaj pomalo grub sport. Igra odlično prepoznaje gamepad, tako da s kontrolama nećete imati problema. Komentator je tipično EA-ovski, dakle, nije loše. Čovek komentariše mnogo stvari i tačno izgovara imena svih igrača. Naravno, tu je i "sveprisutni" online mod, koji je najbolje izbegavati bez prethodnih vežbi. Fanovi serijala i ljubitelji hokeja sigurno neće biti razočarani ovim nastavkom. Ako volite hokej, zaigrajte i uverite se.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Apple iPhone 5
Ja sam razocaran sa poslednjih 5 nastavaka, grafika je promenjena za 1% sve ukupno.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 112
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Imam krekovanu igricu.Moze li mi neko reci sta mi je potrebno da igram online
PS Izbegavajte odgovore "kupi original" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:00:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.