2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:41:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koga vidite kao novog NFL sampiona?

Glasanje završeno: 04. Feb 2006, 22:07:31

Pittsburgh Steelers
70%  (7)
Seattle Seahawks
30%  (3)
Ukupno glasova: 10
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NFL Playoff  (Pročitano 8571 puta)
Svakodnevni prolaznik


Nisam SRBIN ja sam SRBIJANAC!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K608i
@ludusername
Potpuno si u pravu. Nista im ne bi skodilo da su da su uzeli pravu za NBA action, ili mozda NBA TVdaily koji je takodje postojao kod nas pre par godina. A ako je istina ovo sto kaze Falzone da postoji mogucnost da se 3K ugasi, mislim da ce tesko neka "velika" televizija prenositi NFL, a one "sitne" nemaju love za to. A to za pregled i pyapff bi bilo potpuno OK.
IP sačuvana
social share

                                    The Italian Soul!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nisam SRBIN ja sam SRBIJANAC!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K608i
 [smilie=frisko61.gif]  [smilie=frisko61.gif]    GO SEAHAWKS   [smilie=frisko61.gif] [smilie=frisko61.gif]
 [smilie=frisko61.gif]  [smilie=frisko61.gif]    GO SEAHAWKS   [smilie=frisko61.gif]  [smilie=frisko61.gif]
 [smilie=frisko61.gif]  [smilie=frisko61.gif]    GO SEAHAWKS   [smilie=frisko61.gif]  [smilie=frisko61.gif]
« Poslednja izmena: 29. Jan 2006, 18:11:55 od Glaukije »
IP sačuvana
social share

                                    The Italian Soul!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Nece da moze,Pitsburg osvaja opusteno,a osecam da ce debeli Betis da odigra partiju zivota..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nisam SRBIN ja sam SRBIJANAC!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K608i
Pa moguce, ipak je to rodni grad, ali sta znam. Debeli me mnogo nervira tako da mu ne zelim prsten, a sto da se ne desi pa da SHAUN ALEXANDER ne pokaze, po ko zna koji put sta zna i on odigra partiju zivota. Samo se plasim da ovaj kvoterbek Steelers-a ne odigra dobro i sve ce biti OK.
IP sačuvana
social share

                                    The Italian Soul!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Big Ben mora da osvoji titulu, pa neko mora i u istoriju na velika vrata
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


U govnima preko glave

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5964
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3310
ljudi nece znati pitsburg sta ih je snadlo ocekujem veliki broj poena
IP sačuvana
social share
Dzedaj
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs

Večeras u Detroitu 40. Superboul


U četrdesetom po redu Superboulu, večeras (00:30h) na detroitskom "Ford Fildu" igraju dva najbolja ovogodišnja NFL tima, Sijetl Sihoksi (kao predstavnik NFC-a) i Pitsburg Stilersi (iz AFC-a). Ova dva tima sigurno nisu toliko iznenađujući suparnici u velikom finalu, ali ipak nisu bili među najvećim favoritima pred početak sezone. Osim toga što su u finalu, ove dve ekipe se sa pravom mogu nazvati najboljim u svojim konferencijama i zbog toga što su do finala došli upravo pobedama nad najvećim konkurentima.

Oba tima do Superboula su došla oslanjajući se više na igru trčanjem, ali uz odlične nastupe dva startna QB-a. Može se reći da su Stilersi ove sezone, a posebno u playoffu bili prinuđeni da menjaju filozofiju igre. Igra trčanjem je bila daleko od dominantne iz prethodne sezone, ali je razliku ove godine doneo Retlizberger. On nije imao toliko ulogu dodavača lopte Džeromu Betisu i ostalim RB-ovima svoje ekipe, već je mnogo veći doprinos davao pas igrom.

Sihoksi dolaze u Detroit sa MVP-om lige Šonom Aleksanderom, ali je teško na osnovu toga reći da je on ključni čovek u napadu tima iz Sijetla. Aleksander je privremeno "ućutkao" sve koji ga ne smatraju igračem za velike utakmice sjajnim nastupom u finalu NFC-a, ali ponovo je to bilo u situaciji kada je Sijetl od starta stekao popriličnu prednost. Met Haselbek sa druge strane se u meču protiv Redskinsa dokazao kao igrač koji je u stanju da vodi tim do pobede u neizvesnim mečevima, pa i bez Aleksandera.


Obe ekipe dokazale su da su u stanju da donesu poene svojim ekipama čak i kada osvajanje jardi trčanjem ne ide po planu. Određenu prednost kao eksplozivniji napad i pored sjajne forme Retlisbergera i napada Stilersa u ovom segmentu igre imaju Sihoksi, jer nisu bez razloga imali prvorangirani napad NFC-a ove sezone. Jasno je da očigledan recept za zaustavljanje napada ovih timova ne postoji.

Finalne utakmice često znaju da budu jednostrane, pa je moguće da to bude i ove godine, ali objektivno posmatrajući oba tima realnije je očekivati neizvestan i zanimljiv meč. Blagi favorit ipak jesu Stilersi, što zbog serije pobeda u finišu sezone i playoffu, što zbog načina na koji su došli do Super Bowla; tri pobede u gostima u playoff atmosferi je zaista podvig i rezultat za respekt. Stara izreka da odbrana osvaja titule im takođe ide na ruku, ali bila bi velika greška reći da Sihoksi u meč ulaze bez šansi.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Ukratko, neocekivan heroj i ocekivan rezultat

Pitsburg-Seatle 21:10

Aleksander u najvajznijem mecu sezone, a mozda i karijer nije istrcao 100 jardi, kao sto rekoh nije o ono sto pricaju Smile
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Stilersima peti Superboul!


Pitsburg Stilersi postali su tek treći tim u istoriji NFL-a (posle Dalasa i San Franciska), koji je osvojio pet Superboula. U noći između nedelje i ponedeljka, u Detroitu, Stilersi su savladali Sijetl Sihokse 21:10.

Tri igrača - Ben Retlisberger, Vili Parker i MVP meča Hajns Vord, postigli su po tačdaun za pobednika, koji je poslednji put trofej osvojio 1980. godine.

Veteran Džerom Betis, kao što je ranije bilo i najavljivano, oprostio se osvojenim trofejom od aktivnog bavljenja sportom, a navijači u Detroitu, njegovom rodnom gradu, ovacijama su ga ispratili sa terena.

"Nisam mogao da poželim lepši oproštaj. Pobeda u Superboulu u rodnom Detroitu pred mnoštvom mojih prijatelja. Moja poslednja stanica je u Detroitu, gde sam i započeo svoj put," rekao je oduševljeni Betis, koji je posle 13 sezona u NFL-u okončao karijeru.

Učešće na 40. Superboulu, na "Ford Fildu" u Detroitu, ekipi Sijetl Sihoksa bilo je prvo u istoriji.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nisam SRBIN ja sam SRBIJANAC!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K608i
E bash bzv! A bash me nerviraju ovi Steelers-i. Nadao sam se da ce Seattle pobediti a Alexander biti najbolji igrac. Ali tako ti je to. Skoro uvek pobede ekipe koje igraju vise na odbranu nego na ofanzivu, ali valjda ce Seahawks-i sledece godine biti osvajaci NFL-a.
IP sačuvana
social share

                                    The Italian Soul!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:41:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.