2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:37:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koga vidite kao novog NFL sampiona?

Glasanje završeno: 04. Feb 2006, 22:07:31

Pittsburgh Steelers
70%  (7)
Seattle Seahawks
30%  (3)
Ukupno glasova: 10
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NFL Playoff  (Pročitano 8570 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Večeras na programu polufinale plej-ofa američkog fudbala

Poslednja bitka za Super boul


Četiri ekipe, dva mesta u finalu, jedan trofej za pobednika. Večeras će "koplja ukrstiti" najbolji timovi američkog fudbala u borbi za finale plej-ofa NFL.

U prvom polufinalu sastaju se Denver i Pitsburg (21.00 časova- 3K). Domaćin je bez poraza kod kuće ove sezone (9-0), ali to ne brine Pitsburg, koji ima šest pobeda u gostima zaredom. Obe ekipe imaju odlične trkače, ali još jaču odbranu protiv trčanja. Zaključak se nameće sam: utakmicu će odlučiti kvoterbekovi i njihova dodavanja. Napad Denvera je među prvih pet u ligi, ali Ben Rotlsberger je svojim dodavanjima doneo pobedu Pitsburgu protiv Indijanapolisa prošle nedelje i njihovi ofanzivni igrači se ne smeju potcenjivati.

U drugom duelu, sastaće se Sijetl i Karolina (00.30 časova - 3K). Ove ekipe su potpuno različite: domaćin je u vrhu NFL-a u napadu, gosti imaju fenomenalnu odbranu, Sijetl je nepobediv kod kuće, Karolina voli da pobeđuje u gostima. Jedno im je zajedničko: oba glavna trkača su se prošle nedelje povredila, ali će za razliku od Fostera, najbolji igrač Sijetla, Aleksander, ipak igrati večeras. Uz glasnu publiku, sve je moguće, pa i pobeda domaćina.

Ukoliko pak pobedi Karolina, a to uspe i Pitsburgu, te dve ekipe će postati prvi timovi u istoriji lige koji su u plej-ofu pobedili tri meča zaredom u gostima i osvojile Super boul, koji se igra u Detroitu 5. februara.


Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Četiri tima, jedna želja

Današnjim susretima Denver-Pitsburg i Sijetl-Karolina biće odlučeni šampioni Konferencija, ujedno i rivali koji će se u Detroitu 5. februara boriti za jubilarni 40. Superboul. Večerašnji susreti biće sudari dve napadačke protiv dve odbrambene opcije.

Bronkosi dočekuju Stilerse sa serijom od 9-0 na domaćem terenu. Ipak, to nije dovoljno da se zaplaši Big Ben, koji je po prvi put u istoriji NFL doveo jednu šestoplasiranu ekipu do finala Konferencije. Domaćini imaju najjači napad Lige po zemlji, dok su gosti među tri najbolja u istoj kategoriji, ali u odbrani.

Majk Anderson i Tejtum Bel ostvarili su ove sezone gotovo 2.000 jardi trčanjem. S druge strane, ni Vili Parker i Džerom Betis ne zaostaju puno, pa treba očekivati pravi trkački duel. Jedini koji bi mogao da pomuti takva očekivanja je Ben Retlisberger, prvi kvoterbek od 1970. koji je u početne dve godine igranja doveo svoj tim do finala Konferencije. Big Ben je pokazao protiv Koltsa da je namestio ruku za duge i precizne pasove, pa bi Čelični takvom igrom mogli da nađu put do pobede u AFC.

Sihoksi su veliki favorit u sudaru s Panterima iz Šarlota u finalu NFC. Slično kao Denver i Sijetl, nepobediv je kod kuće ove sezone. Skor od 9-0 je za respekt, ali ga sasvim sigurno neće imati od Karoline koji imaju fantastičan skor u gostima od 8-2, uz četiri uzastopne pobede.

Najefikasniji napad Lige predvode kvoterbek Met Haselbek, MVP NFL Šoun Aleksander i vajd risiver Derel Džekson. Panterima optimizam može da pomuti činjenica da je raninbek Dešon Foster otpisan zbog povrede, a da je Džulijus Pepers pod znakom pitanja. Odbrana je kompletna i, ukoliko ponovi dobre igre iz regularnog dela sezone, može dovesti goste do Detroita.
D. Ignjatović

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Licno bih voleo finale Pitsburg - Karolina,ali ce to biti jako tesko,pogotovo za Karolinu bez Fostera,mada nije nemoguce,jer oni meceve dobijaju odbranom.

Inace navijam za nesretne Eaglse,steta sto McNabb i Owens ne mogu zajedno,cuda bi pravili..

A sto se tice kvoterbekova,meni su najnolji pomenuti McNabb i Vick,zato sto su raznovrsni,dobro bacaju i mnogo trce,za razliku od brace Manning i Bradyja,koji su samo obicne sise u vrlo dobrim ekipama
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nisam SRBIN ja sam SRBIJANAC!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K608i
Pa znas sta ja kad sam cuo da je Owens dosao u Eagles-e iz 49ers-a bio sam odusevljen. Medjutim onda se povredio pa nije igrao pola sezone, a nije spreman docekao ni playoff prosle godine. Sad kako sam cuo, izgleda da su ga isterali iz Eagles-a, ali nesto nisam procitao pa ne znam tacno ni o cemu je rec. Sto se tice Mcnabb-a dobar je on, ali mislim da nije nesto dobar kada treba da bude!
IP sačuvana
social share

                                    The Italian Soul!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nisam SRBIN ja sam SRBIJANAC!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K608i
Pitsburg se plasirao u veliko NFL finale

Prvi učesnici predstojećeg Superboula postali su Pitsburg Stilersi koji su u borbi za AFC titulu u američkom fudbalu kao gosti savladali još jednog favorita, Denver Bronkose, sa 17:34.

Domaćini, koji su do nedelje 11 puta uzastopno slavili pred svojom publikom i koji su tokom sezone na svom terenu napravili samo pet grešaka, ovoga puta su za samo 60 minuta igre izgubili loptu čak četiri puta pa ne čudi što su Stilersi, predvođeni fantastičnim kvoterbekom Retlisbergerom, uspeli da se domognu velikog finala u kome će odmeriti snage sa boljim iz duela Sijetl - Karolina.

Izvor: Sportska centrala
IP sačuvana
social share

                                    The Italian Soul!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Ocekivano finale,Pitsburg prebio Denvera,a evo i Sijetl kolje ove 27-7 pred kraj trece cetvrtine.

A McNabb nije 'dobar',on je najbolji,najsvestraniji,najjaci kvoterbek,ali ne igra jedan covek,nego njih pun k***c,pa ne moze u potpunosti da se istakne  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Opet stara dilema koju ce resiti super Bowl: ko donosi prevagu, odbrana ili napad? Po prvi put ja cu biti na strani odbrane. Go steelersi! Smile
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nisam SRBIN ja sam SRBIJANAC!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K608i
Sijetl - Karolina 34:14

Sijetl Sihoksi obezbedili su svoje prvo učešće u Superbolu nakon pobede u finalu NFC konferencije nad Karolinom sa ubedljivih 34:14.
Šon Aleksander pretrčao je 132 jarde i tako postigao rekord svog tima u plejofu, ali su sve linije Sihoksa fantastično odradile posao. Tako je potvrđena dominacija Sijtla iz regularnog dela sezone, sa 15 pobeda i samo tri poraza. Domaćini su svoju igru mogli da grade i na odličnoj odbrani, koja je protivniku dozvolila samo 62 jarde i tri prva dauna u prvom poluvremenu.
Izvor: Sportska centrala
IP sačuvana
social share

                                    The Italian Soul!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Pitsburg i Karolina izborili plasman u finale plej-ofa NFL
Rotlzberger pokorio Denver

Dileme više nema: Pitsburg i Sijetl su ovogodišnji finalisti plej-ofa NFL. Pobedama nad Denverom i Karolinom, oni su izborili pravo da u "konačnom obračunu", zakazanom za 5. februar u Detroitu, odmere snage i pokažu svetu ko je trenutno najbolja ekipa američkog fudbala. U prvom meču, ekipa Pitsburga je pobedila i u trećoj uzastopnoj utakmici na gostovanju. Ovog puta "pao" je Denver-34:17. Gosti su primenili već oprobanu taktiku: najviše zahvaljujući kvoterbeku Rotlzbergeru "razbili" su domaćina u prvom poluvremenu (24:3) i uz pomoć odbrane izdržali do kraja. Kada je napadu Pitsburga popustila koncentracija, na scenu su stupili defanzivci, koji su u ključnim momentima poslednje četvrtine presekli loptu kvoterbeku Plameru i omogućili svom treneru Kaueru drugo finale u karijeri. Pobedi se posebno radovao trkač Betis, koji je rođen u Detroitu, gradu domaćinu ovogodišnjeg finala.

U drugom duelu, Karolina nije uspela da napravi iznenađenje u Sijetlu. Naprotiv, domaćin je od početka bio nemilosrdan, pobedio 34:14 i prvi put u istoriji ušao u finale. Najbolji deo tima je, za mnoge neočekivano, bila odbrana, koja je "terorisala" kvoterbeka Deloma ceo meč, pa su "panteri" postigli samo 14 poena. Naruku im nije išla ni povreda trkača Kamingsa, pošto su u toku plej-ofa već ostali bez Dejvisa i Fostera, pa je poraz bio neminovan. Hoće li Pitsburg postati najtrofejnija ekipa u istoriji NFL-a sa pet osvojenih finala, ili će ta čast prvi put pripasti Sijetlu, saznaćemo u nedelju, 5. februara 2006, u Detroitu.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Sijetl protiv Čeličnih u Superbolu
Put za Detroit Pitsburg Stilersi obezbedili pobedom u Denveru 34:17, dok su Jatrebovi nadvisili Karolina Pantere rezultatom 34:14

Sijetl Sihoksi i Pitsburg Stilersi boriće se u Detroitu 5. februara za jubilarni 40. trofej Vins Lombardi. Put do Superbola Čelični su obezbedili pobedom u Denveru 34:17, dok su Morski Jastrebovi nadvisili Karolina Pantere iz Šarlota rezultatom 34:14.
   
      
Pitsburg navikao na Superbol

Rivali u predstojeći Superbol ulaze s različitim istorijskim nasleđem. Pitsburg Stilersi su čak pet puta igrali u Superbolu, od čega su četiri puta podigli trofej Vinsa Lombardija. Čelični su osvojili Superbol broj 9, 10, 13 i 14 od 1975. i 1980. godine. Jedini poraz su zabeležili od Dalasa 1996. godine. S druge strane. Sijetlu je ovo prvo učešće u velikom finalu.

Finale Američke fudbalske konferencije u Denveru odlučeno je već nakon prve polovine igre. Sjajnom taktikom trenera Bila Kauera, kako u napadu, tako i u odbrani, gosti su od prvog minuta preuzeli igru i kontrolisali rezultat.

Napad predvođen kvoterbekom Benom Retlsbergerom, koji je razigravao raningbekove Džeroma Betisa i Vilija Parkera, kao i risivere Sedrika Vilsona i Hajnsa Vorda, uz odbranu koja je dva puta napravila intersepšen, doneo je vođstvo od 24:3 nakon prvih pola sata igre. Bronkosi, koji su tokom sezone primili najviše 20 poena u utakmici, bili su poniženi. Glavno iznenađenje gostiju bila je pas igra koju je forsirao Big Ben. Kvoterbek Stilersa zabeležio je tokom utakmice dva tačdaun pasa, uz 275 bačenih jardi, a vrhunac njegove igre je bio tačdaun koji je postigao nakon trčanja tri minute pre završetka finala. Pitsburg je ovim podvigom postao prvi tim koji je kao šestoplasirana ekipa uspela da se plasira u veliko finale.

Još ubedljiviji trijumf ostvarili su igrači Sijetla protiv Karoline, u finalu Nacionalne fudbalske konferencije. Blic krig domaćina rezultirao je prednošću od 17:0 početkom druge četvrtine. Već tada je bilo jasno da će Jastrebovi putovati u Detroit. Gosti su ušli u ovaj meč znatno oslabljeni, ali su kvoterbek Met Haselbek i MVP raninbek Šoun Aleksander nametnuli ritam koji bi razbio i daleko jače ekipe. Haselbek je završio susret sa 219 bačenih jardi uz dva zabeležena pasa za tačdaun poene, dok je Aleksander još jednom pokazao zašto je izabran za najkorisnijeg igrača regularnog dela sezone. Raninbek domaćih je postigao dva tačdauna, uz 132 jarda od 34 nošenja. S druge strane, defanzivci Sijetla su tri puta napravili intersepšen nad kvoterbekom gostiju Džejkom Delomom.
D. Ignjatović

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:37:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.