2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:28:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NFL 2009/2010  (Pročitano 48258 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Bas je bila dobra tekma.Zasluzio je Drew Breese imao je neverovatnu sezonu.Jedva cekamo novu 2010/11 sezonu u sportu u kome nema foliranja i namestanja
IP sačuvana
social share
If marijuana is not legal within the next five years I have no faith left in humanity, period.All this current system is doing..is putting money in the hands of criminals...and it's making ordinary people like you and me deal with those criminals.You ever deal with a drug dealer?It's terrible, it's weird, it's awkward.They think they're your friend,but they're not.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
pa bilo je malo muvanja u predhodnom mecu saintsa ali ajde,minesota je trebala da igra finale
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Mucio sam se na adthe, al' sam uspeo nekako da pogledam...

Iako je svima jasno za koga sam navijao, sinoc su sveci zasluzeno dobili... Onakve ludosti u igri i dobijaju SB. On-side kick na pocetku trece, tri suta sa 40+ jardi, Breese skroz lud (kao i ofanzivna linija), presecena za TD od 70+ jardi, gde ces vise... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
44. Superbol oborio sve rekorde gledanosti u SAD


Američka markentiška kompanija "Nilsen", koja se bavi istraživanjem gledanosti televizijskog programa, tvrdi da je 44. Superbol, u kojem su prethodne noći snage odmerili Nju Orleans Sejntsi i Indijanapolis Koltsi, najgledaniji događaj u SAD u istoriji.

Naime, kompanija "Nilsen" tvrdi da je Superbol putem televizijskih ekrana pratilo 106 miliona ljudi u SAD što je neznatno bolji rezultat od poslednje epizode popularne serije M.A.S.H. koju je 1983. godine posmatralo 105.97 miliona Amerikanaca.

Ono što je izvesno je da je utakmica između Nju Orlansa i Indijanapolisa ubedljivo najgledanija finalna utakmica pošto je prvo mesto po gledanosti do sada držao prošlogodišnji Superbol u kojem su se sastali Pitsburg i Arizona (98.7 miliona gledalaca).

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
bravo za superbowl Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Nokia 
Браво за Свеце... Smile као што сам и рекао...навијао сам за њих... Smile
и у Кућу Славних су ушли и Џери Рајс и Емит Смит
Заслужили су.... Smile Smile Smile

probaj ovde gledam pod v share tv strimom,dobra slika pomalo koci na 1mb
какав је овде био квалитет слике....  Smile
је ли могло да се гледа... Smile Smile
« Poslednja izmena: 10. Feb 2010, 19:29:21 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
odlican divx kvalitet otprilike islo na oko 800kb
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 
Шта ће бити са  Фавром ? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Warner se penzionisao ali mislim da Favre nece ove godine.Cestitke Saintsima mada mi je zao sto Manning nije uzeo titulu da pokaze ono sto vecina prica a to je da je bolji od Tom Brady-ja(koji je stvarno vrhunski QB ali vise mi se svidja Payton) ili jos bolje Favre sa Vikinzima i da se legenda trijumfalno penzionise ali sta ces, takav je NFL
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 
Tomlinson i Vestbruk dobili otkaze

Raninbekovi Lendenijen Tomlinson i Brajan Vestbruk otpušteni su od svojih timova San Dijego Čardžersa, odnosno FIladelfija Iglsa.

Tomlinson je devet godina igrao za Čardžerse, a za to vreme postao je jedan od najboljih trka;a u ligi. Sa 12.490 istrčanih jardi je deveti trkač svih vremena. Sa 138 istrčanih tačdauna je drugi u istoriji, a sa ukupno 153 treći. Vestbruk je 2007. predvodio ligu u jardima iz skrimidža (2.104), a tokom osam sezona u Iglsima istrčao je 5.995 jardi i uhvatio 426 pasova za još 3.790.
Oba igrača su prošlog leta napunila 30 godina, a protekle sezone su zbog povreda igrali ispod svog nivoa.

Beta
Lendenijan Tomlinson je devet godina igrao za Čardžerse, a za to vreme postao je jedan od najboljih raninbekova u ligi. Sa 12.490 istrčanih jardi je deveti trkač NFL-a svih vremena. Sa 138 istrčanih tačdauna je drugi u istoroji, a sa ukupno 153 treći. 2006. je bio MVP lige kada je postavio rekord NFL-a sa 31 tačdaunom i 186 poena u jednoj sezoni. Te i sledeće godine bio je najbolji trkač lige.

Tomlinson je već kao ruki izgradio ime. 2001. godine je istrčao 1.236 jardi i deset tačdauna. Njegova spospobnost trčanja, velikih utakmica I postizanja TD-a pomogla je Druu Brisu i Filipu Riversu da postanu vrhunski kvorterbekovi.

“To se dugo spremalo, znao sam da će se desiti. Sada kada je zvanično pokušaću da naprvaim novi korak u karijeri igrajući za neki drugi tim”, istakao je Tomlinson.

“Rekao samo mu da mi je to bila najteža odluka tokom 26 godina u ovom poslu. Nisam blizak sa mnogo igrača, ali sam sa njim bio najbliži. Bilo mi je teško da mu saopštim odluku”, izjavio je predsednik Čardžersa Din Spanos.

“On je jedan od najboljih igrača i ljudi u čijem sam okruženju imao čast da budem. Mnogo će mi nedostajati”, istakao je lajnbeker Šon Merimen.

Vrhunac karijere popularnoh LT-ja desio se 10. decembra 2006. godine. Tog dana je protiv Denver Bronkosa istrčao svoj treći tačdaun na meču kojim je oborio record Šona Aleksandera (28) po broju TD-a u sezoni. Njegovi linijaši su ga na ramenima nosili duž linije terena dok mu je masa klicala “LT, LT” i “MVP, MVP”.

Tokom Tomlinsonove ere Čardžersi su pet puta igrali u plejofu, a najdalje su stigli 2007. kada su u finalu AFC-a poraženi od Nju Ingland Petriotsa. Pobeda u Superboulu je i dalje glavni cilj Tomlinsonu.

“Glavna stvar za mene je da pokušam da osvojim prsten. To je moj cilj broj 1. To je glavni razlog zašto i dalje maksimalno treniram. Verujem da još uvek postoji šansa da osvojim titulu. Zbog toga će sledeći tim u koji odem biti onaj koji ima šansu da osvoji Superboul. Ne mogu sada da mislim koje su to ekipe, za to imam menadžera koji će mi ponuditi neke opcije”, zaključio je LT.

Filadelfija Iglsi otpustili su raninbeka Brajana Vestbruka posle osam sezona saradnje.

Vestbruk, nekadašnji Ol-pro igrač, predvodio je 2007. ligu u jardima iz skrimidža (2.104 jarda), što je i rekord Iglsa u jednoj sezoni. Te godine istrčao je 1333 jarde za 12 tačdauna. Međutim, prošle sezone je zbog povrede zgloba propustio osam utakmica, a istrčao je samo dva TD-a. Sledeće sezone trebalo je da zaradi 7,25 miliona dolara.

Trener Iglsa Endi Rid rekao je da Vestbruk, ipak, treba da dobije još jednu šansu da igra.

“Brajan je jedan od najboljih igrača Iglsa svih vremena, a kao osoba i lider je još bolji. Mislim da NFL nikada nije video tako svestranog raninbeka. Nije imao slabosti”.

Rid je uveren da Vestbruk i dalje želi da igra, ali Iglsi sada imaju novog trkača. Lišon Mekoj je kao ruki protekle sezone istrčao 637 jardi i četiri tačdauna u 16 mečeva. Sada je on raninbek broj 1.

“On će da preuzme loptu sada”, rekao je Rid.

Sezona je za Vestbruka krenula nizbrdo 26. oktobra kada je glavom udario u kolenu lajnbekera Londona Flečera I dobio potres mozga. 15. novembra je doživeo još jedan potres mozga u meču sa San Dijegom zbog kojeg je propustio poslednjih pet utakmica. Trebalo je da se vrati u plejofu.

Tokom osam sezona u Filadelfiji istrčao je 5.995 jardi, a uhvatio 426 pasova za još 3.790 jardi. 30-godišnji Vestbruk je ukupno istrčao, uhvatio i vratio posle pantova 68 tačdauna.

Vestbruk je na draftu 2002. izabran u trećoj rundi sa univerziteta Vilanova, a lider je Iglsa po broju jardi iz skrimidža (9.785). Drugi je po broju istrčanih jardi iza Vilberta Montgomerija, a treći po broju uhvaćenih pasova iza Herolda Karmajkla i Pita Retclafa.

Karlmajkl i Stiv Van Buren su jedini igrači Iglsa koji su postigli više tačdauna od Vestbruka. Sa 20 utakmica sa preko 100 jardi izjednačio je drugi najbolji rekord kluba.

“Brajan Vestbruk je jedan od najenergičnijih igrača u istoriji franšize, a svakako je jedan od najpopularnijih. Bio je moj omiljeni igrač, a njegove liderske sposobnosti i vrline će nam mnogo nedostajati”, izjavio je Džefri Luri, vlasnik Filadelfija Iglsa.

Пренето са...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:28:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.