Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:01:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nezavisna Vojvodina, za ili protiv?  (Pročitano 12866 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Jbt . paori se uzoholili , hoce svoja prava .  Smile

A vodje im Maras iz (sto jest jest ) slavnog plemena Zetskog , Kole iz glasovitog plemena Zupskog , Canak  iz Like , onaj Kradzic-  iz Dobnjaka iz plemena jaka .... onaj iz Novosadskog muzeja sto je otvorio izlozbu o Jasariju - dicni sin pljevaljsko- bjelasickog  pobrdja  Smile .... i slicna olos ...  Smile

Nema sanse posle ovog da budu ruska gubernija  Smile...  Smile..  Vojvodina ce biti oblast  u sklopu ruske gubernije !  Smile
« Poslednja izmena: 23. Nov 2010, 11:30:06 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ja ne znam sto se @steva brine kad je on ionako Hrvat...
« Poslednja izmena: 23. Nov 2010, 11:25:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Citat
Autoput je gradjen iz republickog budzeta, koji je punila i Vojvodina, ( tako da ga nismo bas za DZ dobili ) ali ako je tako evo sagradicemo vam i jedan pride samo da vas ne gledamo vise,  vi se lepo se zakljucajte po kucama nedeljom kada bagra odluci da rusi zbog nekog  ubice ili im se nesto drugo nebude dopalo.

Znaci dogovorili smo se? Cim nam izgradite autoput i ostale elemente koje smo vam mi gradili, da se razilazimo?

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 

Znaci dogovorili smo se? Cim nam izgradite autoput i ostale elemente koje smo vam mi gradili, da se razilazimo?



 Smile Smile Smile

Samo napravi listu sta ste vi nama iz republickog buceta napravili  Smile, ali  pravili ste i na Kosovu pa nesto ne vidim da tamo kenj..as o autoputu i slicnim nebulozama.

"i ostale elemente"  Smile Smile Smile Smile Smile

G-H-O-S-T ***

Sve te sto si nabrojao, nemogu da se porede sa  Baticem , za misljenje nekoga ko je u njegovoj stranci me brigao koliko i koje novine cita keba petkom popodne   Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Autoputeve, fabrike....

Citat
ali  pravili ste i na Kosovu pa nesto ne vidim da tamo kenj..as o autoputu i slicnim nebulozama.

Pa to je vec skroz druga tema. Nisam znao da ti imas nameru da vojvodinu odvojis na isti nacin na koji su siptari odvojili Kosmet. Ako je tako onda sa tobom ne mogu razgovarati na ovaj nacin.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Vidi Djarma ... pardon  Mongol .... Sonet za tebe i tebi slicne :

,,  O , ti ludace iz puste , stepski samotnjace slaninarski ,  u kasnu jesen seces vene , hebo ze Sandor Petefi ,,  ....  Smile
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 3510
Jbt . paori se uzoholili , hoce svoja prava .  Smile

A vodje im Maras iz (sto jest jest ) slavnog plemena Zetskog , Kole iz glasovitog plemena Zupskog , Canak  iz Like , onaj Kradzic-  iz Dobnjaka iz plemena jaka .... onaj iz Novosadskog muzeja sto je otvorio izlozbu o Jasariju - dicni sin pljevaljsko- bjelasickog  pobrdja  Smile .... i slicna olos ...  Smile

Nena sanse posle ovog da budu ruska gubernija  Smile...  Smile..  Vojvodina ce biti oblast  u sklopu ruske gubernije !  Smile

Војводине неће бити. Биће Срем, Банат и Бачка као северне спрске провинције. Потомци исфрустрираних новосадских мањинских комунистичких  и паразитских аутономаша, свргутих од стране јогурташа, остаће без сисе за коју их веже генетска симбиоза. Паору - паорово - аутономашким паразитима залеглим у покрјинским фотељама у НС - курчина Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
‎"The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Over & out

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4706
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E51
Rajh***

U kom tvom gradu 'leba ti ?

U Pirotu retko svracam, ali zato Leskovac  Smile, pa samo prilaz tom gradu vas vrati  momentalno u 17. vek, ali zato ih je u opstini zaposleno 99%  ( pa treba mi iz Vojvodine to da finansiramo ).

Imao sam par kontakata sa pirotskim biznismenima, pa to je smehotres sta ljudi valjaju, kako varaju i lazu ( preblizu je bugarska, a predaleko Vojvodina ), pa oni nebi /znali marcedesa da prodaju za 100e.

Kanalizaciju, puteve, pa to je nasa Maja obecavala dodjosima kada su nelegalno zidali gde su hteli, kada su nam zagadili NS , kada su se rasirili po svakoj slobodnoj njivi ( bosno moja....), eno sada se aktivirala u politici pa pitaj nju.

pljeska u bg 200 din, kolac 150, koka kola 160, burek 150 .....


Ne živim u tvom NS, gde živim piše mi u profilu. A ako ne znaš koji je to grad, to već nije moj problem.
Kad su tvoji došli u Vojvodinu, nisu valjda sa Čarnojevićem??? Ja sam u "mom" gradu poznavao skoro
svakog čoveka koji osvane na banderi, ti ne znaš ni sve u tvojoj zgradi. A tvoj NS sve više liči na BG, ali to vi sami tako hoćete.

Ponavljam, za pismene i razumne: jesam za ekonomski nezavisnu Vojvodinu.

hebo ze Sandor Petefi  ....  Smile

MIsliš, Aleksandar Pertović?
« Poslednja izmena: 23. Nov 2010, 11:42:25 od Rajah »
IP sačuvana
social share
Happiness has 4 paws and a blue tongue

Daniel Alves da Silva
Ako ima Boga, teško da se zove drugačije.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ne nego na Lajosa Zilahija ....  Smile
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:01:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.