Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nezadovoljan samim sobom(ne voleti sebe)  (Pročitano 12383 puta)
Ucesnik diskusija


Necu da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Apelujem da pocnemo vise uvazavati ostale ljude koji nas okruzuju uz mogucnost sirenja optimizma i pozitivne energije!Volimo druge ljude da bi drugi ljudi voleli nas!Ako sirimo ljubav, volecemo vise same sebe! Smile
IP sačuvana
social share
Ne zelim da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
Enacvet ti imas lepu pidzamu, odnosno zadovoljan sam sa tvojom pidzamom. i imam i ja lepu pidzamu i zadovoljan sam i sa tom, ali sam narcisoidan, moguce da koncentrisem suvise na spoljasne Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Apelujem da pocnemo vise uvazavati ostale ljude koji nas okruzuju uz mogucnost sirenja optimizma i pozitivne energije!Volimo druge ljude da bi drugi ljudi voleli nas!Ako sirimo ljubav, volecemo vise same sebe! Smile
Pridruzujem se apelu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Cinjenica je da na svijetu ne postoji idealno bice. . .  svi mi imamo svoje vrline, i svoje mane. . .  imamo prednosti i nedostatke. . .  potrebno je biti zadovoljan samim sobom. . .  samo tako mozemo ocekivati i da nas drugi prihvate takvima kakvi jesmo. . .  ali, fakat ne treba pretjerivati, jer niko ne voli narcisoidne i egoisticne osobe. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


a person who deals tactfully with others

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 384
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
BlackBerry 
Cinjenica je da na svijetu ne postoji idealno bice. . .  svi mi imamo svoje vrline, i svoje mane. . .  imamo prednosti i nedostatke. . .  potrebno je biti zadovoljan samim sobom. . .  samo tako mozemo ocekivati i da nas drugi prihvate takvima kakvi jesmo. . .  ali, fakat ne treba pretjerivati, jer niko ne voli narcisoidne i egoisticne osobe. . .
O da da, što bi me voleli kad mogu da me mrze...
To otvoreno mogu da mi priznaju, bez lažnog morala..
Lako uz Sinalco, tako nekako...
IP sačuvana
social share
Diplomacy is the art and practice of conducting negotiations between representatives of groups or states...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
(Не)задовољнији од других

Ивана Милаковић 20.04.2008.

У људској је природи да се вечито поредимо с другима и да свој успех и тренутни статус процењујемо поредећи га с успехом и статусом других. И тако у свим аспектима живота, рачунајући и мушко-женске односе. То може да буде корисно, али може и да донесе непотребно незадовољство.

На шта мислимо? У овом случају, на све оне ситуације када за своју везу или било који њен аспект помислимо да је лошија од нечије туђе, и то нас страховито погоди. Чини вам се да је неки пар срећнији, да су веселији него ви и ваш драги, да им је љубав лепша, да себи могу да приуште више тога, да им је секс бољи... Апсолутно је непотребно нервирати се због свега тога.

За оно материјално још и можете да процените имају ли више него ви, али шта и ако имају? Срећа ионако није у гомилању материјалног, тако да тешко да би вас на дуге стазе усрећило то што поседујете више него неки други брачни пар. А што се тиче тога да су они срећнији од вас као пар, да су веселији, да имају бољи сексуални живот, у то нити можете да будете сигурни (можда се фолирају), нити би то требало да буде неко мерило ваше (не)среће и (не)задовољства. Њихов живот је њихов, а ваш је ваш.

Битно је колико сте као пар задовољни ви. Ако сте задовољни, какве везе има да ли је неки други пар (можда) задовољнији? Наравно, увек може боље, а можда нечим и нисте задовољни. Ако имате проблема, треба их решавати, а ако генерално узев смишљате како да вам буде још боље, може да помогне посматрате друге, и "прокљувите" шта је то што они раде, а ви не радите, па су срећнији, и да покушате да процените да ли би и вама било боље да у томе поступате као они или је то нешто што њима одговара, али вама не би помогло. А можете те који вам се чине срећнијим од вас и да питате како им то успева. Људи су обично вољни да причају о свом успеху (већ самим тим што им постављате такво питање упућујете им велики комплимент) и највероватније ће вас врло радо посаветовати.

Извор: Крстарица
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.