Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 10:58:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Po vama normalno ili?...  (Pročitano 7104 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala sine brate... Smile

keva si.

A sto se tice teme mozda su to patuljci ili im hipofiza zaostala u razvoju ja sam cito kako neki lik ima 20 godina i za taj dob prosecnu inteligenciju a fizicki ima 2 godine Smile
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
kad vidim ove danasnje klince imam osecaj kao da imam bar 150 godina  Smile
nekako me je vreme isuvise brzo pregazilo ili ja ne prihvatam dovoljno brzo novi nacin zivota Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A mozda imas 150 godina ali jos to nisi otkrijo Smile
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
plus fizicka ostecenja...

prijatelju ako mi sada objasnis ovaj post bicu ti vecno zahvalna.

o kojim ostecenjima tacno govoris ?

Usecanje i urezivanje u kozu... zavisno od materijala i shirine "trakice"...  Smile (jbg, ne znam kako to medicinski da nazovem pa sam ovako laicki, vise "majstorski" - hardware  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Te granice se sve vise i vise pomeraju, tako da te stvari postaju ''normalne''...U stvari, ne, meni nisu normalne, ali postaju uobicajene.

Na primer, kada gledam svoju generaciju, koja uopste nije matora, uopste nije ''daleka'' kako smo se nekada ponasali, i kada gledam generaciju 2-3 godine mladje od nas...To je nebo i zemlja, kao da je jaz izmedju nasih generacija 20 godina, a ne 3 maksimalno..

Treci razred osnovne sto ti kazes...Mi smo se u trecem razredu Osnovne igrali klikerima, igrali lozinke, zmurke, lastisa  Smile Znali smo pomalo o seksu, nismo bili totalno neinformisani ali smo bili totalno nezianteresovani za sve te stvari, pojava kao sto je bila najobicniji poljubac na blic je bilo nesto u dalekoj buducnosti i stvar koja je izazivala sram pri samoj pomisli na to  Smile

Mislim...Cak i one ''naprednije'' devojcice kod nas su krenule da se interesuju za decake tek tamo negde u sestom osnovne...One najnaprednije u petom  Smile

Sad - mozda smo mi jednostavno bili zaostala generacija, ne znam  Smile Ali cinjenica je da se klinci danas sve vise trude da odrastu i budu stariji, ali samo na pojedinim poljima, dok su u principu na mnogim poljima na nivou ispod svojih godina, da ne kazem, skoro pa retardi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
A mozda imas 150 godina ali jos to nisi otkrijo Smile
Pa moguca je i ta varijanta  Smile

Upravo to sam hteo da napisem sto je Osma rekla
Citat
Na primer, kada gledam svoju generaciju, koja uopste nije matora, uopste nije ''daleka'' kako smo se nekada ponasali, i kada gledam generaciju 2-3 godine mladje od nas...To je nebo i zemlja, kao da je jaz izmedju nasih generacija 20 godina, a ne 3 maksimalno..
Eto mislim da je sve receno i u nastavku njenog posta! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Jun 2024, 10:58:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.