Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevinost za 1500 eura  (Pročitano 797 puta)
21. Jul 2005, 13:21:33
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nevinost za 1500 eura

Zbog ovih ili onih razloga, Hrvatice sve više žele biti djevice. One kojima seksualna apstinencija teško pada, nevinost u Zagrebu mogu vratiti za 600 do 1500 eura. I tako više puta, kraja nema! A u Srbiji je još jeftinije.

Tamo će za povrat nevinosti platiti 400 eura, piše Večernji list.

Povratak nevinosti kirurškom rekonstrukcijom himena svjetski je trend, a slijedi ga i Hrvatska. Djevičanstvo sve više zanima domaće žene, a tomu svjedoče i podaci zagrebačke klinike Barbel, jedine u nas koja obavlja taj zahvat ili to ne skriva u svojoj ponudi.

Godišnji je rast takvih operacija u njih, naime, 20 posto. Zahvat se zove himenoplastika i isprva su na njega odlazile žene koje su pretrpjele teško seksualno zlostavljanje. No, udaja je postala sve češćim razlogom zbog kojega Hrvatice odlaze na operaciju.

"Maloljetnice se ne smiju operirati. Pacijentice u dobi od 20 do 37 godina dolaze nam iz tradicionalnih hrvatskih obitelji, no i iz uglednijih zagrebačkih obitelji. Na neki način ženama ta operacija omogućuje nov početak. Pacijentice su me često pitale kako mogu vratiti nevinost, pa sam počeo obavljati taj zahvat.

Monogamija je sve jači trend u svijetu i u nas, čemu je uzrok strah od side i ostalih spolnih bolesti. Takvim pristupom žene, zapravo, varaju svoje buduće partnere", objasnio je Večernjaku Miroslav Kinčl, kirurg plastičar.

Zbog psiholoških razloga, prije operacije treba proći razgovor s doktorom Kinčlom i medicinskom sestrom, a po potrebi i s psihologom. Iako se ta operacija može izvesti više puta, samo su dvije žene učile to drugi put, i to zato što operacija u inozemstvu nije uspjela.

Godišnje se izvede nekoliko desetaka takvih zahvata, petina nad Zagrepčankama. Korekcija se radi od ostataka djevičnjaka, bez umjetnih materijala, a najčešća je dob pacijentica od 20 do 25 godina. Deset dana nakon zahvata, koji traje oko sat i pol, nemoguće je otkriti da je žena bila na operaciji, piše Večernjak.

"U susjednim zemljama još ima djevojaka koje se prije braka ginekološki pregledavaju na zahtjev oca ili budućeg muža", rekao je zagrebačkom dnevniku i Aleksandar Dušanović, ugledni srpski estetski kirurg, čija beogradska klinika 011 također radi himenoplastiku. Godišnje obave 40-ak zahvata, operacija traje pola sata i stoji 400 eura.

"To je zapravo tužna priča. Dolaze nam djevojke koje su 'pritisnuli' očevi ili ujaci, najviše iz Bosne te s Kosova. Mnoge iz vjerskih razloga moraju rekonstruirati himen kako bi nevine ušle u brak. Imali smo i dvije pacijentice iz Hrvatske, dosta iz Francuske, a ostale su iz Srbije", kaže dr. Dušanović.

Većina je pacijentica (85 posto) neškolovana. No, Dušanović se sjeća i doktorice koja je sa svojih 35 godina operirala himen jer ju je čekao budući suprug.

"Moj turski kolega jednoj je eskort-dami rekonstruirao himen čak 431 put jer šeici koji dolaze u Tursku traže isključivo prostitutke djevice", zaključio je Dušanović za Večernji list.


IskonInternet
20.07.2005.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Ma more ja bi im rokno cenu od 6000 do 15000 e ......brate mili koja laz.Pitam se gde je moral u svemu tome,do juce se udarala gde je god stigla i sad gospodjica hoce neviniost nazad.Pa nevinost izlazi iz duse a ne iz ......  i mislim da iole iskusan  muskarac moze da provali da li je ona stvarno nevina ili ne  bez obzira na stanje himena.Drugo nije to bre plasticna hirurgija nosa,usiju itd , ovo je u pitanju zivot , zamisli samo u muslimanskim zemljama gde je to jedan od najbitnijih faktora za ulazak u brak....tako neko da te slaze........joj grozote.Drugo ne kapiram taj zenski rod uopste bre vise, pukla bolelo , i sad zbog lazne moralne tacke gledista vraca sebi nazad tugu....koja besmislica.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
slazem se sa gore navedenim postom..sasvim je bez veze
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Covek isece nokte 431 put za otprilike 4000-6000 dana,

tj. za 12-17 godina,

a to su ROZNATI nokti, a ne sluzokoza.


Kako li izgleda himen Turkinje koje je 431 put krpljen??

U koje je to froncle pocepano?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.