Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:54:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevin sa 26. godina,gde gresim?  (Pročitano 24553 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Ovo već nije problem u domenu psihologije nego fizike, ali EVO REŠENJA!!!!

Verovatno si video kako Memedović proba nakurnjak na Vlašiću. E pa spremi se tamo u to selo da izučiš veštinu pletenja nakurnjaka, ali u prodavnici vune kupi onu sa lameom (metalnom niti upredenom u vunu). E onda ispleteš nakurnjak koji je istovremeno faradejev kavez. A onda možeš i bizmis da napraviš prodajući ovaj proizvod drugima sa istim problemom.

kada ne koristim mobilni telefon sve se vrati na noprmalu.

sad ostaje jos samo da objasnim svom okruzenju zasto sam ga izbacio iz upotrebe i vratio se na stare dobre halo kartice  Smile

drugi i veci je to sto zbog masovne upotrebe istih nema nikakvog nacina da nadjem regularnu devojku sa kojom bih mogao da zivim...

znaci ostaje mi da placam kurve jednom mesecno do daljnjeg, sreca pa makar finansijski nisam u nekom prevelikom minusu sto se toga tice  tako da ima nade za mene, a ni 26-i rodjendan mi nije previse blizu Smile



U al je tebi lose, ja da imam pare ja bih stalno kurve placao. Kurvu platis i to je to, zena trazi mnogo vise.
« Poslednja izmena: 12. Jan 2015, 19:02:35 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
Što se otvarača teme tiče


Ovo su omiljeni zimski štekovi za seks

Nema svako stan, a i kada ima, možda nema slobodnu sobu za seksualne igrice pod jorganom. Međutim, svaki grad u Srbiji ima svoje poznato mesto na koje parovi idu kako bi se "do'vatili", a mi vam predstavljamo omiljene zimske štekove Beograđana.

1. Zvezdarska šuma
Zvezdarska šuma je odlična lokacija za parove koji imaju auto, ali nemaju stan. Ipak, neravan teren u dubini šume ume ozbiljno da oteža isparkiravanje. Dobro upućeni tvrde da su, upravo zato, ivice šume najpogodnije za intimne odnose


2. Spomen-park Jajinci
Bizarno, ali istinito - mesto koje je masovna grobnica uveče služi za seks. Iako je izvan grada, ogroman park u Jajincima sve je popularniji među parovima. A koliko je ovo mesto interesantno za seksualne odnose, svedoči i auto-staza koja je spontano napravljena kroz šumu. U poslednje vreme sve je češće tamo policija, pa se parovi dovijaju na razne načine da ne budu primećeni.


3. "Mirijevska kota"
Brdašce iznad Mirijeva koje s jedne strane gleda na Lešće među Mirijevcima je omiljena lokacija za seks. Bar među onima koji nemaju stan ili kuću. Iako se asfalt koji vodi do ovog brdašceta odjednom završava, parovima to nije bio problem, pa su sami napravili zemljani put do "kote".


4. Parking ispod Kalemegdana
U blizini Kule Nebojša je parking na kom zimi možete videti mnogo zamagljenih stakala na automobilima. Svi znaju zašto.


5. Zemunski kej (i bilo koji drugi kej)
Ispod Gardoša na keju, na mestu gde se završava asfaltiran deo, posut je šljunak. Međutim, tu put prestaje samo za neke. Neki drugi nastavljaju još malo pravo, parkiraju se i nesmetano zagrevaju kola dok je napolju minus.

otvarač teme nije nikad ni okusio pičku a ti mu daješ savjete na kojim mjestima treba guzit....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Koliko ja vidim ti od pisanija otvarača teme, a i od mog, pročitao si samo naslove.  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jan 2015, 08:39:30 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
sto je najgore procitao sa sve i opet ne vidim smisao savjeta gdje da ide jebat kad on uopste ne jebe... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Па да би знао где све може да јебе ако налети на неку, а нема гајбу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
pa ima 10 evra za sobu bog ga jebo....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Pa vidiš čoveku problem.  Smile
Ako je do 10 jura, eve ja ću se otvoriti. Ma daću 20 pa nek ide život.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Богојебе,
Сунце ли му жарко! А авантура? У бре што си ти неки конформиста... Ништа оно дивљи секс на -10? Па ако риба се пожали на малу киту, он бар има оправдање - скупило се од 'ладноће  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
zensko voli komfornost.i prije ce mu dati u toploj sobi nego na minus 10.kad se najebe u sobi i na toplom nek onda trazi avanturu.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Па није она курва, да се вуцара по неким сумњивим собетинама и мотелима. Она га воли, зато ће му дати у колима, романтика  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:54:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.