Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nevin a 24 godine, dilema, vaša mišljenja i saveti  (Pročitano 48944 puta)
30. Mar 2012, 22:51:18
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Browser
Chrome 17.0.963.83
Jedna od velikih prednosti interneta je anonimnost,reših da je iskoristim i olakšam dušu.
NIKO ali baš NIKO osim mene  ne zna ovu u današnje vreme možda čudnu činjenicu o meni.  Pokušaću u kratkim crtama da opišem moju situaciju i volio bih da čujem vaša mišljenja (pogotovu devojaka ), kritike, predloge itd, mislim da bi mi to moglo pomoći da uočim gde grešim ili da saznam više o sebi.

Prvo da kažem da ništa ne nedostaje mom izgledu, visok sam preko 190cm , zgodan, atletski građen,da sam lep  govore mi i druge ženske osobe osim mame :) .  Nedavno sam završio težak fax u roku ali ne smatram sebe za štrebera (daleko od toga da sam genije i sl.  ).
I da umalo da zaboravim, ne čuvam se za prvu bračnu noć, nisam preterano religiozan, niti feminiziran, ne privlače me muškarci  i sl :).

Ipak i pored svega navedenog (možda će neko reći narcisoidnog opisa), kada je u pitanju fizički kontakt sa devojkama nisam odmakao dalje od ,,druge baze,,.  Pitate se zašto?

Mislim da moj problem leži u nedostatku samopouzdanja  u srednjoškolskom periodu života.  Naime išao sam u razred koji su većinom činile devojke, tačnije bila su samo 3 muškarca (jbg kad su svi muškarci u mom gradu ili gimnazijalci ili automehaničari).  To mi nije predstavljalo problem, naprotiv oslobodio sam se u komunikaciji sa devojkama ali s druge strane mi je ostao mali krug muških školskih prijatelja.  
Problem je bio što sam u tom periodu bio mršavije građe, tj naglo sam izrastao na preko 190cm a imao oko 70 kg i naravno nisam bio privlačan suprotnom polu.  Moja prva simpatija tj ljubav me odmah svrstala u ,,friend zone,, a ja šonjo sam proveo tu celu srednju školu a da joj nikad nisam rekao svoja prava osećanja :) .  

Odlazak iz provincije na studije u velegrad sam shvatio ozbiljno.  Po prirodi sam odgovorna osoba, tako da je fax  postao moj centar sveta.  Paralelno sam počeo raditi na sebi po pitanju fizičkog izgleda, počeo sam pomalo vežbati, nabacio sam 25kg ( danas se ponosim sa pivskim stomakom :) ).  Pojedine devojke sa faxa su otvoreno počele pokazivati interesovanje za mene ali ja sam ostajao hladan (kao da sam imao samo na umu neostvarenu srednjoškolsku ljubav).

To se promenilo kada smo se ponovo videli nakon 5 godina, ona se sada interesuje za mene ali shvatio sam da me jednostavno više ne privlači ni psihički ni fizički, da sam se promenio.

Od tog trenutka sam mnogo otvoreniji prema ženskom polu, shvatio sam da nedostatak intimnosti sa ženskim bićem počinje da me nagriza i čini duboko nezadovoljnim.  Došavši u završnu godinu fakulteta, kada je uspešan kraj već bio na vidiku rešio sam da se posvetim nalaženju devojke kojoj ime nije Desanka Šakić.

Prošle godine na ekskurziji sam upoznao devojku koja mi se svidela odmah na prvi pogled, i po prvi put u životu mi se desilo da su osećanja obostrana.  Nisam ni sanjao kako to može da promeni percepciju stvari kod čoveka, počeo sam da više cenim sebe i manje da se zamaram nepotrebnim stvarima.  Nažalost ta devojka živi u drugom gradu, nakon ekskurzije smo pokušali ostati u kontaktu.  Par puta smo se videli, svaki naredni sastanak je bio fantastičan ali jednostavno daljina razdvaja i sve mi više govori šta propuštam svakodnevno.

I sad sam u dilemi, da li da čekam da naiđe neka druga devojaka prema kojoj ću imati slična osećanja ili da prvi sex imam sa devojkom prema kojoj ne osećam ništa osim požude?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
одеш, платиш, завршиш посо, скинеш камен с врата.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia krntija
амин брате
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemoj da cekas.

Bolje da imas iskustva za onu do koje ti je zaista stalo. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia krntija
правац Нови Бановци  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko znam, ranije ti je trebala preporuka.. mozda su zbog krize spustili kriterijum... Smile

U svakom slucaju... skrenes sa auto-puta na izlazu za Nove Banovce... pratis crveni fenjer... bukvalno...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
Nije da nisam pomišljao na tu opciju, ali dobro znam kakve su naše kurve jbg nismo Mađarska :).  Ma večeras sam prelomio, upravo sam dogovorio dejt sam mogućnošću sexa od 99% :) , devojci se sviđam a verujem da teško izgovara reč ne.  Imali smo i prethodnih bliskih susreta ali sam tu šansu ostavio nerealizovanom zbog pomenute male sa ekskurzije.  Mislim da je krajnje vreme da počnem malo da razmišljam drugom glavom :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Samsung SGH-E590
upravo sam dogovorio dejt sa mogućnošću sexa od 99%
Imao si ovakvu opciju i nisi iskoristio?! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
Neces postati iskusan tako sto ces jednom jebati kurvu... Ne razumem zasto bi neko bio bolji jebac ako jebe jednom sa 16 godina pa posle apstinira 5 i sa 21-nom sledecu nego onaj koji prvi put jebe sa 21-dnom Wink

Bolje dovati tu sto tesko kaze ne pa ako se spetljas ti se vadi da nisi odavno Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mislim da bi trebalo da imas seks sa tom devojkom sa ekskurzije, prema kojoj kako kazes, osecas samo pozudu, pa zasto da ne.. i pozuda je deo coveka, ako te privlaci, ako ti je lepo sa njom, ako budi u tebi seksualnu zelju, onda budi prvi put sa njom i uzivaj u tome sto se desava, eto to je moj predlog Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.