Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neviđena transformacija: Od straha smršala 50 kilograma  (Pročitano 1281 puta)
23. Avg 2013, 13:59:41
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
Browser
Chrome 29.0.1547.57
mob
Samsung Galaxy S II
Fotograf Džen Dejvis (35) iz Bruklina provela je deset godina fotografišući sebe u raznim situacijama. Njen pokušaj da otkrije “svoje mesto u svetu gojaznih osoba” pretvorio se u šok koji je doveo do Dženine odluke da se reši suvišnih kilograma.



Kako je Džen Dejvis objasnila za “ABC njuz”, broj fotografija se vremenom povećavao. Kada se približilo vreme za umetničku izložbu, dogodilo se otrežnjenje. Ova tridesetpetogodišnja žena je “poludela” ugledavši sebe na fotografijama.
 
- Zaključila sam da želim da saznam kako to izgleda živeti. Do tada nisam uviđala koliko mi je bilo neprijatno u svom telu, koliko sam bila krupna - rekla je ona.
 
Mogućnost da napuni 40 godina sa istim izgledom učinila joj se zastrašujućom. Pre dve godine odlučila se za Lap Band hiruško lečenje gojaznosti, a od diejta i redovnog treniranja nije odustajala.
 
PRVI GUBITAK KILOGRAMA KAO OSLOBOĐENJE



Kada je počela da gubi kilograme, javio se sjajan osećaj olakšanja.
 
- Brige oko običnih stvari poput sedenjj na klupi i vožnje avionom su nestale. Osećala sam se moćno - rekla je Džen.
 
Pogled na starije fotografije rađa nevericu da je ikada imala toliko kilograma više.



Džen Dejvis je sebe počela da fotografiše tokom studija na na Kolumbija univerzitetu u Čikagu. Fotografisanje joj je obezbedilo zaradu tokom magistarskih studija likovnih umetnosti na Jejl univerzitetu.

Fotografije su joj poslužile da se izbori sa emocijama i nesigurnostima. Prva, nastala 2002. pod nazivom Tačka pritiska, pokazuje Džen sa prijateljima tokom prolećnjeg raspusta.



Džen sedi obučena na plaži dok njeni prijatelji poziraju u kupaćim kostimima. Fotografije iz njene kolekcije prikazuju je dok pere kosu, pozira u donjem vešu, leži na krevetu. Trenuci gubitka kilograma takođe su zabeleženi.
 
VREME JE ZA ŽIVOT



Njene fotografije izazvala se brojne  pozitivne komentare.
 
- Dobila sam veliku podršku ljudi koji su me razumeli i koji su se kao i ja borili sa viškom kilograma - izjavila je Džen za “Hafington post”.
 
Novi izgled doneo joj je i vezu sa mladićem po imenu Aldo.  Sada je trenutak, kako je rekla je Džen Dejvis, da prestane da fotogarfiše sebe i da počne da živi.
 
BORBA DŽEN DEJVIS SA KILOGRAMIMA KROZ FOTOGRAFIJE:



Izvor
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
Nokia 
Kako mi je lepa ova slika..

IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 1041
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
Kolika jee  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.