Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neverovatna životna priča: Promena pola ih zbližila  (Pročitano 6915 puta)
10. Nov 2012, 00:47:24
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung GT-S7580
Dvoje zaljubljenih tinejdžera upoznali su se na krajnje neobičnom mestu i odmah zavoleli. Iako izgledaju kao i svaki drugi zaljubljeni par – ipak su u nečemu različiti, i on i ona su ranije bili suprotnog pola.



Kejti Hol (18), provela je prvih 15 godina svog života kao dečak Luk, dok je Erin Endrus (16), rođen kao devojčica Emerald koja je briljirala na časovima baleta i osvajala nagrade na izboru za mis.

Oboje su imali problema što su rođeni “u telu kom ne pripadaju” i često su zbog toga bili žrtve napada, piše TheSun.

Kejti se uvek osećala kao devojčica zarobljena u telu dečaka, a Erin obrnuto. Njih dvoje su se upoznali kada su krenuli na promenu pola u Oklahomi i odmah se zaljubili jedno u drugo.

Kejti kaže da su savršen par jer su oboje prošli kroz iste muke u detinjstvu i u svemu se razumeju.

“Toliko delujemo ubedljivo sada – ja kao devojka, on kao dečak da niko ni ne posumnja”, kaže Kejti.

Erin kaže da je znao da želi da bude dečak od prvog dana škole. Kaže da je bio sav zbunjen dok je stajao u redu sa devojčicama.

“Ženske stvari me nisu interesovale. Govorili su mi da sam gej, ali ja se nisam tako osećao”, kaže Erin.

Njihovi roditelji nisu olako prihvatili činjenicu da se njihova deca ne osećaju dobro u svom telu, međutim sada su im najveća podrška.

Izvor
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Samo neka se volu  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Sendo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Još jedan dokaz da ljubav nema granica
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Aman ... to nije ljubav već sapatništvo u istoj situaciji sa istim problemom  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Aman ... to nije ljubav već sapatništvo u istoj situaciji sa istim problemom  Smile

Arijada, poštujem te pa neću bit grub ... ako ti se ne sviđa to što se ljudi vole na ovaj ili onaj način, skoncetriši se onda na jednu temu a ne da tu mržnju širiš na svakoj temi u vezi toga

Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Bojane, biću učtiva pa ću ti reći da je ova Srbija, koliko god ti to negirao, ipak demokratska, pa imam pravo da kažem šta mislim, taman da je i oprečno sa 90% ljudi ovde. To je moje pravo i moje opredeljenje.

Mržnja je prejaka reč. Mislim da je mnogo prikladnija reč Realnost, koju treba sagledati otvorenih očiju, potpuno hladne glave i ne zaludjivati se novinarskim naslovima na koje pada široka populacija.

Ako se imalo razumeš u psihologiju (a sumnjam u to), možda ti pomogne biologija, gde jedinke koje su odstranjene od zajednice, nalaze zajednički jezik i u sapatništvu svoje nakaradne prirode, nalaze razumevanje jedno za drugo.

To je Bojane daleko od ljubavi. A ako mi ne veruješ, prati ovaj par narednih par meseci, jer je to moja prognoza njihovog zajedničkog opstanka.

Hvala ti na obazrivosti u ophodjenju prema meni i poštovanju takodje. U suprotnom, nema zastoj na tastaturi.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Nov 2012, 01:22:58 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Kao prvo .. želim da kažem da već o tome koliko voliš i mrziš trans konekcije pričamo u drugoj temi pa ne vidim poentu da se diskutuje o istom na dve teme .. o tome sam hteo da kažem kad sam rekao da ako već želiš da iskazeš mišljenje o toj mržnji, to se može uraditi na jednom mestu a ne svuda po forumu  Smile

U psihologiju se ne razumem ali se razumem u ljubav i ja lično vidim ovde spoj dve osobe koje su se sudbinski spojile time što su obe osobe promenile pol ... dakle šta je u tome čudno ? ništa ... dve osobe ... par .. a sad .. to .. da li će i kad li će njih biološki spoj da spoji .. zar je to u ovome važno ? nije, draga moja ..ovde je tema o tome kako ljubav nema granica i kako je stvarno sudbina spojila ovo dvoje mladih ljudi koji su sticajem okolnosti oboje odlučili da se odluče na neke, za nas, čudne korake u životu
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Opet ti ponavljam da koristiš pretešku reč.

Ti širiš na dve teme istu tematiku postavljanjem linkova, a ja iznosim svoje mišljenje koje si napao jezikom mržnje.

I zašto si se toliko upeo da mi promeniš to mišljenje kada ne možeš? To nije ni demokratski a ni džentlmenski. Trenutno se osećam kao da si se dželatski ostrvio (citirajući me kroz napad) , na neistomišljenika i pomalo sam u šoku.
« Poslednja izmena: 10. Nov 2012, 01:35:08 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Ja tebi da promenim mišljenje niti mogu niti želim jer to je tvoje mišljenje i to je i poenta ovog foruma .. da se diskutuje .. ja sam samo postavio link na drugoj temi jer ima veze sa onim što se priča .. ništa više ..

što se konkretno ove teme tiče, kao što sam i rekao u prvoj poruci,  ja samo iskazujem svoje mišljenje i to je to .. dakle ja poštujem ovo što ova deca rade i to je to .. a ti si prva rekla ..

Aman ... to nije ljubav već sapatništvo u istoj situaciji sa istim problemom  Smile

... tako da stvarno ne znam ko je kome ovde hteo da promeni mišljenje .. ja tebi ili ti meni
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.