Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neverovatna životna priča: Promena pola ih zbližila  (Pročitano 6914 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung GT-S7580
Види, моја тема.  Smile

Него... један конфузан текст, али на то смо навикли већ...  Smile





Raskinuli tinejdžeri koji su promenili pol


Par tinejdžera koji je postao poznat širom sveta završio je svoju vezu. Kejti Hil (19), koja je rođena kao Luk, i Arin Endrjuz (17), koji se zvao Emerald, zaljubili su se jedno u drugo dok su prolazili kroz proces promene pola. Ovo iskustvo ih je zbližilo toliko da kažu da će uvek imati "jedinstvenu vezu".



Njih dvoje su odlučili da se raziđu nakon više od godinu dana veze, jer žele da se "zabavljaju" i "uživaju u mladosti".
 
Kada su vesti o njihovom raskidu došli do njihovih pratilaca na internetu, mnogi od njih su bili tužni zbog toga.
 
 
- Mi imamo jedinstvenu vezu, jer smo prošli kroz slične stvari, iako se radi o suprotnim smerovima. Došli smo do tačke gde nam je bilo sve teže da provodimo vreme zajedno. Ja sam krenula na koledž, a uskoro će i Arin, pa se nismo viđali tako često – kaže Kejti.

Ona je 2012. imala operaciju za potpunu promenu pola koja je koštala 35.000 dolara. Anonimni donor je čuo da je maltretiraju u školi jer prolazi korz proces promene pola i priložio je veliku sumu novca za operaciju.
 
- To je najlepša stvar koja mi se ikada desila. Osećala sam se kao devojka zarobljena u pogrešnom telu od kad sam se rodila.
 
Sada sam kao i svaka druga devojka. Devojke su me prihvatle, zovu me da prespavam kod njih. Idem sa njima da sređujem nokte i kosu u salonu i to mi sve skreće misli od raskida – priča Kejti.
 
Sa druge strane, Arin se oseća kao da ima još puno toga da prođe dok ne postane muškarac. On redovno vežba sa teškim tegovima da bi postao mišićav. Prošle godine u junu napravio je bitan korak uklonivši ženske grudi nakon što je počeo sa terapijom testosterona.



Njegovi roditelji, Mič i Deniz, teško su podneli njihov raskid.
 
- Prva stvar o kojoj je počeo da mi priča nakon raskida bila je operacija genitalija. Deo njega je mislio da će biti privlačniji devojkama kada izvrši potpunu transformaciju. Operacija genitalija kada žensko hoće da postane muško veoma je rizična i komplikovanija je od operacije genitalija kada muško hoće da postane žensko.
 
Ubedili smo ga da ne brza sa operacijom, jer smo se plašili da će mnogo da pati ako ne uspe – priča njegova majka Deniz.
 
Arin se predomislio kada se prašina nakon raskida sa Kejti slegla.
- Raskid me jeste naveo da razmišljam o operaciji genitalija, ali to je bilo impulsivno. Emocije su me preplavile i mislio sam da moram to da uradim, ali sada shvatam da Kejti nije zbog toga raskinula sa mnom. Pravi razlog je to što mi tek odrastamo i treba da se usredsredimo više na sebe nego na vezu – kaže Arin.



Iako je odlučio da ne žuri sa tim, Arin se i dalje nada da će jednog dana obaviti operaciju genitalija.
 
- Bilo bi dobro da mi to ne stoji na putu u budućim vezama. Voleo bih da se oženim jednog dana i da imam decu koja će me zvati tatom, čak iako moja partnerka neće moći da zatrudni prirodnim putem – priča Arin.
 
Kejti i Arin su odlučili da ostanu prijatelji nakon raskida i da nastave da pružaju podršku jedno drugom.
 
- Mislimo da je najvažnije to što smo bili jedno uz drugo u najtežim periodima, a sada možemo da slobodno da se zabavljamo i uživamo u tome što jesmo.
 
Bićemo prijatelji do kraja života. Ne možemo da zamislimo da izgubimo kontakt i ne budemo tu jedno za drugo – rekla je Kejti.

Izvor:24Sata




Eво који део ме збунио:

Njegovi roditelji, Mič i Deniz, teško su podneli njihov raskid.
 
Citat
- Prva stvar o kojoj je počeo da mi priča nakon raskida bila je operacija genitalija. Deo njega je mislio da će biti privlačniji devojkama kada izvrši potpunu transformaciju. Operacija genitalija kada žensko hoće da postane muško veoma je rizična i komplikovanija je od operacije genitalija kada muško hoće da postane žensko.

 Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 1041
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Eво који део ме збунио:

Njegovi roditelji, Mič i Deniz, teško su podneli njihov raskid.
 
Citat
- Prva stvar o kojoj je počeo da mi priča nakon raskida bila je operacija genitalija. Deo njega je mislio da će biti privlačniji devojkama kada izvrši potpunu transformaciju. Operacija genitalija kada žensko hoće da postane muško veoma je rizična i komplikovanija je od operacije genitalija kada muško hoće da postane žensko.

 Smile


šta te muči, hoće dečko (?) da mu iseku srednji prst i nalepe mu ga na vaginu Smile a onda pretpostavljam od ušiju da mu naprave mošnice, od očiju testise, pa sve to fino povežu da radi ko što treba...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung GT-S7580
Све контам, али сам сконтао да му се и родитељи обраћају у мушком роду и пре операције, иако је женско.  Smile

Причају о њему као да је мушкарац, а онда иде део Operacija genitalija kada žensko hoće da postane muško veoma je rizična i komplikovanija je od operacije genitalija kada muško hoće da postane žensko, могли су мало разграничити ко је ко.

Гледао сам на тевеу операције када мушкарац постаје жена. Уврнуто.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
'oces da probas milicu
mislim da je to kod nas besplatno
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung GT-S7580
Какво је твоје искуство?
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
meni je fino ovako
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung GT-S7580
Сумњам.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Све контам, али сам сконтао да му се и родитељи обраћају у мушком роду и пре операције, иако је женско.  Smile

Причају о њему као да је мушкарац, а онда иде део Operacija genitalija kada žensko hoće da postane muško veoma je rizična i komplikovanija je od operacije genitalija kada muško hoće da postane žensko, могли су мало разграничити ко је ко.

pa, podržavaju njegov izbor, pretpostavljam Smile on je muško iako je žensko, a ženska je muško iako je pre bila žensko, ali je sad muško, dok je dečko bio žensko a sad je muško i pre nego što mu zvanično nalepe muške organe... prilično jednostavno, ustvari...

Citat
Гледао сам на тевеу операције када мушкарац постаје жена. Уврнуто.  Smile

te filmove deca penisi gledaju za noć veštica Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2014, 19:29:22 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung GT-S7580
Мислим да треба да се договоримо око дужине бана. Јер бан је сад неминован.  Smile

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.