Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nesto sto se nije desilo  (Pročitano 10905 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Kad ja tamo, a ono, medjutim.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1733
Zastava u kuci
Citat

Znas sta me u svemu ovome tesi- crna gora lagano tone u more i toje trusno podrucje... skrljace ih opet zemljotres ali prc bato, nece vise na teret Srbije da se oporavljaju i da se izgradjuju.


       Ako te to tjeshi - ti si stvarno jadan covjek Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Aoccdrnig to a rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in
waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the
frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses
and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed
ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 60
Sad ce Bajadk nesto lijepo da kaze. Bajadk ne mrzi srbe. bajadk samo pise ono vidjeno sa tv-a, zivota itd itd. A na ovom forumu sam namjerno otvorio neke teme da pojedini vide sami sebe koliko su dvolicni i koliko mrze. Pod "Srpski nacionalizam" ima mnogo tema u kojima se hvalimo. kako smo posteni, dobri itd itd, a ovamo psujemo i pricamo svasta. Pa smo svi srbi, pa posle nismo nego to su oni iz bosne i cg uradili, a ne oni iz srbije. A to da su oni iz cg i bosne krali i punili kamione, nije da nisu nego jesu, ali zajedno sa onima iz Srbije. Na ovom topicu su se pokazali "pravi" srbi.Svi smo srbi dok se nesto ne uradi, a posle su onda srbi iz bosne, iz srbije i iz crne gore. vise nismo svi srbi!!! dragi forumasi i veliki srbi pokazali ste se i lako vas je navuc da se pokazete kakvi ste i sto ste. toliko od mene
UZDRAVLJE :dance:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Pilotu, nemam zivaca da citam tvoje nebulozne postove. Nisu vredni paznje. Mogu ti reci da do sada ovakve gluposti NIKADA nisam cuo. Verovatno je to nedostatak edukacije, kao sto je slucaj i sa ovim Crnogorcima. Tuzno je to sto se takvi ljudi poput tebe nazivaju Srbima. Takvi poput tebe ce prvi izdati to srpstvo i Srbiju, kao sto su to ucinili oni Srbi za vreme Turaka. Ako se Srbija bude uzdala u takve ljude nece dugo postojati.

Pozdrav iz Banjaluke, od SRBA koji Srbiju smatraju svojom maticnom ...

Strasno je to kada na ovaj forum dodje neki hrvat ili balija i vidi ovu diskusiju!!!!
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
пилот??? из твојих досадашњих постова сам видео да си веома учен и да знаш доста.. али ове твоје констатације ми се не свиђају! ја се у потпуности слажем са малајем да не треба генерализовати неки народ на основу мањине.. а и не слажем се да су Срби преко Дрине криви за нешто, да су "стока" (овакву слику добијам из твог поста) и да они чине зло матици..

не знам шта да кажем сем да ме овакав твој став шокирао..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Dragi El radisa- sve moje izjave su zasnovane na osnovu:

- gradje u Arhivu Jugoslavije
- gradje u arhivu SANU
- gradje iz Vojnog Arhiva
- licnih istrazivanja
- izjava svedoka i sudionika

Suvise je mnogo dokumenata da bi ja sada svaki opisivao a i nemam vremena jer trenutno radim na jednoj knjizi.

Zao mi je sto sam te sokirao i obecavam da vise necu dolaziti na ovaj forum gde si ti moderator. Ukoliko imas bilo kakvu primedbu mozemo je raspraviti na Forumu za moderatore- to je najmerodavnije mesto.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ма не, не могу ја никоме забранити да посећује форум где сам ја модератор! И баш би била глупост да не долазиш, свачије мишљење се мора поштовати! (сем ако мишљење нису провокације упућене на нечији рачун!)
а то на основу чега су твоје изјаве засноване је сасвим у реду, али на основу тога не можеш мрзети свој народ који не живи у матици! Свака држава треба да има свој национални интерес, а наш је да сви Срби живе у заједничкој држави.. ми смо један од малобројних народа који тај циљ није остварио у 20. веку..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
I zahvaljujuci takvim razmisljanjima sve se vise udaljavamo od tog cilja i nas nacionalni interes postaje samo misaona imenica.

Tako olako otpisujes na milione Srba koji zive u svetu (srpski geoprostor). To je neoprostivo!
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Cela stvar je postavljena nakrivo i vi o tome ne mozete da pricate  jer nemate ni sekund terenskog i istrazivackog rada i sta vi znate o temi.

Ne mrzim nikog a vi mislite sta ocete. Ne znate me i ne znate koje sam napore cinio u toku svih ovih zbivanja. Nisam ja kriv sto je Sloba na tajnom sastanku sa Mesicem i Tudjmanom na postavljeno pitanje o polozaju Srba u Bosni i Hrvatskoj odgovorio- Ubijajte ih, koljite, radite sta ocete! Pitate se otkud to znam- necu vam reci ali sam se suprotstavljao takvom stavu i dobio po svojoj kozi.

I necu vise da nista raspravljam sa vama i stav da treba da zivimo u jednoj drzavi je za mene suluda zamisao. Nikog ne mrzim. Sta ste vi prosli u zivotu i sta znate i cemu vi mozete da pricate.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Kad ja tamo, a ono, medjutim.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1733
Zastava u kuci
Au bre, pilot , da nisi bio i u Rambujeu , zivota ti ? Wink
IP sačuvana
social share
Aoccdrnig to a rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in
waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the
frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses
and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed
ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Tacno, zbog politike poginulo je na desetine hiljada nevinih civila i jos toliko izdatih, mladih vojnika, koji su bili prepusteni na nemilost ustaskih krvolocnika.

Koliko se ja razumem, Milosevic je Srbin iz Srbije.

Ne shvatam sta je svrha tvog istrazivanja? Rat nije bezbolan. Ne kaze se dzabe da je rat nekome brat, a vecini najuzasnija stvar koja im se moze desiti.
Bolje bi ti bilo da si umesto tog tvog uzaludnog "istrazivanja" naucio da srpski jezik ima ijekavsko i ekavsko narecje.

Dodji u Banjaluku, pa nekome u oci iznesi te tvoje idiotske teorije (sa pravom ih mogu nazvati idiotskim, iako te ne znam) o Srbima. Ne bi se dobro proveo! Ovo nije pretnja, vec realnost. Vidis da se svi zgrazavaju kakve ti nebuloze govoris.
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.