Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nesto najosnovnije o seriji Dosje X... ako je bas potrebno  (Pročitano 25789 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 6
Ja mislim da ne vredi porediti serije (o ukusima ne vredi raspravljati)!
Za sve nas koji smo obozavali i jos uvek obozavamo seriju The X-Files, ne postoji nista bolje!!!
Smile
IP sačuvana
social share
It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
To nema nikakve logike. Upravo Simpsonovi pogadjaju veci sloj ljudi jer tematika moze lakse da dopre do prosecnog TV gledaoca, kao i Friends, a pogotovo Sex & City. To su serije koje ne zahtevaju paznju i posvecenost koju zahteva x-files, i pre svega, pri nedostatku neke ozbiljnije radnje, sluze da opuste gledaoca. Upravo je zato teze seriji tipa x-files da se nosi sa takvim serijama.

Hvataju siri sloj ljudi, gledanije su, ali nemaju toliko sajtova jer ljudi koji njih gledaju su obicni a ne komp freakovi koji ce praviti fan sajtove.
Do u get me?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Citat: SerbianFighter
ljudi koji njih gledaju su obicni a ne komp freakovi koji ce praviti fan sajtove.
Do u get me?


Kad te cuje TrustNo1  :o  Nije lepo tako strpavati ljude u odredjene kategorije. Ne znaci da su comp. manijaci, ako je serija na njih ostavila jak utisak pa zele da se kako-tako oduze sireci "duh" serije na internetu. 101% se slazem sa alienom.
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne mislim da su svi oni koji gledaju freakovi vec jednostavno da je ta serija za sloj ljudi koji se interesuju za buducnost, za neke stvari koji su vise od normalnog zivota a takvih je najvise medju naucnicima i comp freakovima a oba sloja ljudi opet koriste kompove Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Deep_Throat
..ako je serija na njih ostavila jak utisak pa zele da se kako-tako oduze sireci "duh" serije na internetu...


To je bio razlog u mom slucaju...

A mislim da je razlog i u vecini ostalih slucajeva... i ne gledam da je razlog postojanju velikog broja sajtova taj 'sloj ljudi koji se interesuju za buducnost, za neke stvari koji su vise od normalnog zivota' (mada slazem se da je 'xfiles je serija koja pogadja mnogo vise it sloj ljudi' aii mislim da to u ovom slucaju nema velikog znacaja)  vec jednostavno taj utisak koji je serija ostavila na fanove, i bar ja mislim da takav utisak ne ostavlja ni jedna druga serija, ali to opet ne moze razumeti neko ko nije pravi fan....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Neko ko nije pravi fan... ...cccc...
Volim seriju ali nisam bolestan po pitanju nje... smatram da su poslednje 2 sezone jako lose i da im nije trebalo to mucenje kad su ih glumci ostavili. To se zove srozavanje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: SerbianFighter
Neko ko nije pravi fan... ...cccc...
Volim seriju ali nisam bolestan po pitanju nje... smatram da su poslednje 2 sezone jako lose i da im nije trebalo to mucenje kad su ih glumci ostavili. To se zove srozavanje.


Sad si mi dokazao da ne razumes, znaci da nisi pravi (veliki) fan!!!   Ma sta da ti objasnjavam kad time nista ne menjam... pravi razliku izmedju obican gledalac, ti, i velikih fanova poput mene... A sto se tice osme i devete sezone, o njima je pricano na drugim temama, da se ne ponavljamo... Nisu ih glumci ostavili nego samo DD, i to u osmoj sezoni je glumeo u 11 od 21 epizode (i za to dobio $20 miliona, he he), a u devetoj u poslednjoj epizodi The Truth (iz dva dela).. a Gillian Anderson je ostala sve do kraja serije... znao si?, ne volim te 'sitne' nepreciznosti...
I zasto je sve iznad uobicajenog bolesno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ostala je ali je to smesno bez moldera i skali, ej oni su dosije x a ne neka mucenica tek dosla i neki konzervativac koga igra ex terminator Smiley ne budimo smesno... fakat je da su price propale sezonu pre ostavljanja, ali to fanovi da ne kazem freakovi ne primecuju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: SerbianFighter
Ostala je ali je to smesno bez moldera i skali, ej oni su dosije x a ne neka mucenica tek dosla i neki konzervativac koga igra ex terminator Smiley ne budimo smesno... fakat je da su price propale sezonu pre ostavljanja, ali to fanovi da ne kazem freakovi ne primecuju.


.. koju sezonu pre ostavljanja... sedmu???, osmu?..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
Nusu propale, ali je doslo do pada kvaliteta sto je donekle logicno. Prvih pet sezona - the best, sesta i sedma - dosta eksperimentalnih epizoda, ali je duh jos uvek tu, osma sezona - ponovo stare klasicne strasne price ali `osakacene` za Moldera koga nema u polovini epizoda, i deveta... pa dobro deveta. Serija se nije srozala, moglo je da bude i gore. Kada gledam kako se neke druge serije zavrasvaju... Kraj kao kraj bio je sasvim logican i ispravan, ali je dosao godinu-dve kasnije nego sto je trebalo. Ali se nije srozala...  :x Da su cak i nastavili jos koju godinu i nastaviil da padaju u kvalitetu, to nebi izmenilo onih 7 godina najbolje tv serije na svetu ikad napravljene  Smile Vecina fanova to pocinje da shvata, i prestaje da hm... `ne voli` devetu sezonu. I nisu x-files fanovi slepci koji samo hvale seriju. Poseti neki x-files forum i videces koliko kritika ima na mnoge epizode...
IP sačuvana
social share
Deep Throat (to Mulder): There is truth here, old friend, if that's all you seek but there's no justice or judgment without which truth is a vast, dead hollow. Go back. Do not look into the abyss or let the abyss look into you. Awaken the sleep of reason and fight the monsters within and without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.