Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nesto gnusno i okruglo cemu ime necu ni da spomenem  (Pročitano 706 puta)
18. Mar 2006, 20:41:31
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
"Za sve je kriva jedna lopta",rekose ljudi iz uprave Partizana.Ja je ne bih zvao "lopta",vec "Lopta".
Ameriku,Britaniju,Spaniju i sve razvijene zemlje muce teroristi,a Partizan terorise Lopta.Mozda njih zapravo loptaju teroristi.Kao politikolog (hrv. - politolog) nazvao bih ovakavo zbivanje loptokratijom (kratein - gr. vladati).Taman posto su resili problem visoke trave pojavila se ona.
A kakva je ta Lopta ustvari?
Da nesreca bude veca (ovo se rimuje?) ja ni ne znam ko je proizvodjac predmeta x?
Da li je to kappa,ili nike,ili adidas?Adidas nije sigurno.
Ko je takvoj surovoj napravi uopste omogicio da se bavi sportom?
Ko je kontrolise ili placa?
Ciji je interes da se upropasti fudbalski gigant zvani Partizan?
Po prvi put se ova Lopta pojavila u javnosti prilikom Grubjesiceve precke protiv mocne Pertzalke,pardon Artmedije.Bilo je potpuno jasno da je njena kretnja protivna zakonima fizike.Nemoguce je da igrac promasi gol sa dva metra razdaljine.Takav igrac - te klase?!Neko je drugi tu vukao konce.Penal Pere Bojica?Ma momak je sutnuo u jedan,a ona je otisla u drugi ugao.Neverovatno.
Za momenat smo na nju zaboravili u Izraelu.Ova lopta verovatno nema uslova za vizu.Medjutim,kada je ne JNA dosla Tikva,Lopta ju je spremno docekala.
Samo je naivno oko moglo da ne primeti njene kretnje na ivici ofsajda.Eee moja Tikvo,na takav nacin dobijas!Kako te nije sramota,bre?Srce samo sto mi ne puce.
Protiv Hajduka iz Kule non-stop je ta Lopta bezala u korner.Na kraju je bilo nista-nista.
Do sada je sve imalo razumno objasnjenje,ali sledeci deo teksta je potpuna misterija,barem za mene.Do ovog dela psihologija doticne Lopte mogla se razluciti racionalnim putem.
Derbi.Kako je Lopta uspela da dodje do Marakane?Mogu samo da pretpostavim.Posto su u toku radovi u ulici Ljutice Bogdana verovatno je iskoristila guzvu da posle treninga na JNA,gde je lozila Simona da ima odlican sut,pod velom noci upadne na komsijski stadion.Mozda.
A sta ako je,na smem ni da pomislim,u nekom dilu sa Zvezdom?
Ima tu neke logike.Stojim iza toga da Perovic nije driblao Nadja,vec da je svo vreme jurio Loptu.Na kraju mu se samo namestila kad je on vec padao na nos,ili je neko drugi namestio?
Hmmmmm.....  Ako ovo nije ocigledno,onda je to stativa Radonjica.Kakav bi to bio gol da mu Lopta nije presla preko noge?Simon nije ni imao nikakvu sansu.Bez "Kakaljinke" i poslusne lopte nema nade.Zvezda je imala sve:sudiju,travu,publiku i Loptu.
Crveni karton batice protiv Vodovca - Loptino delo.Sjajno je procenio sve elemente:udaljenost,brzinu,kretnju i igraca i Lopte plus vetar i kada je krenuo sa klizecim Lopta se izmaknu...
Dragi moj sudija,ako ovo ne vidis stvarno si slepac.
Bata je uvek bio fer igrac.
Timok?Timok,Timok!Timok...Lopta?
Ko god da se krije iza Lopte krije se i iza price o prodaji i kupovini utakmica.
Nadam se da sam barem ukazao na problem.Resenje?Ukazom predsednika rasiti sve lopte.Sve - nema nevinih lopti.Ne uviziti ih,vec uposliti neki domaci usnuli tekstilni gigant kao sto je Partizan,a doticnu Loptu ostaviti u zivotu i koristiti u ponovljenim mecevima sve dok se ne zadovolji pravda - pravicnim rezultatima.Mozda cak i ponoviti sve rezultate od cetrdeset i seste,sto da ne?Tako ce i nove lopte nauciti kada mora da se udje u gol,a kada ne.

                                                                                                                                                                     Bojan Radovic
                                                                                                                                                                        "Student"
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vasa reklama ovde?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 2642
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 7370
 [smilie=frisko61.gif]

hahahahaha Smile
IP sačuvana
social share
If life flashes before your eyes, you better make sure it's fun to watch.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.