IN < - Nestaje ikonica na viber grupi - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: Shone83 :
Da li se jos nekome desavalo da posle nekog vremena nestane ikonica na viber grupi ali samo za admina? Ne mogu nista da izguglam o ovom fenomenu a mene bas izludjuje, i to samo za jednu odredjenu grupu. Doduse imamo samo dve koje sam ja napravio...
Autor: chelavi1 :
Citat: Shone83 12. Apr 2020, 22:09:39

Da li se jos nekome desavalo da posle nekog vremena nestane ikonica na viber grupi ali samo za admina? Ne mogu nista da izguglam o ovom fenomenu a mene bas izludjuje, i to samo za jednu odredjenu grupu. Doduse imamo samo dve koje sam ja napravio...


Nisam te bas ni shvatio ste ti nestaje?
Chat ikona za odredjenu grupu?
Autor: 1286zenabre :
Мени зна да нестане иконица за корисника ако променим уређај, или чак да се промени. А као администратор групе нисам видео да можеш обрисати поруку, или да избациш некога из групе?
Autor: Shone83 :
Citat: chelavi1 13. Apr 2020, 13:25:42

Citat: Shone83 12. Apr 2020, 22:09:39

Da li se jos nekome desavalo da posle nekog vremena nestane ikonica na viber grupi ali samo za admina? Ne mogu nista da izguglam o ovom fenomenu a mene bas izludjuje, i to samo za jednu odredjenu grupu. Doduse imamo samo dve koje sam ja napravio...


Nisam te bas ni shvatio ste ti nestaje?
Chat ikona za odredjenu grupu?


Da, chat ikonica te grupe. Nestane ona koju sam ja dodao i ostane ona generisana obicna.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo