Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nespremni i uplašeni  (Pročitano 1227 puta)
01. Feb 2004, 03:48:06
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nespremni i uplašeni

 
Veselin Vujović, selektor plavog rukometnog tima, zna uzroke debakla na EP u Sloveniji

Za Veselina Vujovića, selektora naše rukometne reprezentacije, nema nikakvih dilema kada je u pitanju podela odgovornosti za teško posrtanje plavih na aktuelnom EP u Sloveniji. Bez ikakvog diplomatskog uvijanja za ključne vinovnike teškog fijaska apostrofirao je igrače. - Koliko ko vredi najbolje se može uvideti na velikim takmičenjima. Postoje, u klupskim okvirima sjajni igrači, međutim, na reprezentativnom planu jednostavno ne liče na sebe. Da sam samo mogao da naslutim ovakav razvoj situacije, mnoge od onih u koje sam verovao pred polazak u Sloveniju, ne bih pozvao. Ali, kad saberem i oduzmem, drugačije i nije moglo da bude, ako imamo u vidu povrede Šterbika, Škrbića i Golića. Kada napravimo preciznu analizu utvrdićemo istinu ko je i kakve greške pravio - kao i uvek, bez dlake na jeziku, priča Veselin Vujović.Blistava predstava i trijumf nad moćnom nemačkom mašinerijom, uslovila je, ispostaviće se, lažnu sliku o mogućnostima plave družine. - Taj uzlet je lako objašnjiv. Bili smo odmorni i kompletni, usput i ohrabreni dobrim partijama na turniru u Moskvi. Već prvo sledeće iskušenje pokazalo je da je većina mojih izabranika nespremna za veće domete

Stratega našeg nacionalnog tima naročito boli način na koji je prokockana pobeda nad Mađarima.
- Potpuno je neobjašnjivo na koji način smo odigrali prvo, a na koji drugo poluvreme, zatim, kako racionalno protumačiti učinak golmana u prvom a kako u drugom poluvremenu.

Koren svih nedaća kroz koje prolazi srpsko-crnogorski rukomet, Vujović vidi u nejakom domaćem šampionatu.
- Vrlo je težak posao napraviti kvalitetnu reprezentaciju u situaciji kada u našoj ligi nema jakog kluba. Primer Crvene zvezde, tima koji vodi glavnu reč u našoj ligi, a doživi eliminaciju od osmoplasirane ekipe italijanskog šampionata, dovoljno govori sam za sebe. Gotovo je nemoguće napraviti izbor od 20 igrača i ne promašiti u izboru u slučaju njih sedmoro-osmoro. Mislim da budućnost treba da gradimo na talentovanoj generaciji kadeta koja će, verujem u to, na evropskom prvenstvu osvojiti jedno od prva tri mesta.

I pored svega, nekada najbolji bek sveta ne gubi veru u bolje dane.
- Samo oni koji umeju da gube i iz poraza izvuku pouke, mogu da postanu veliki. Pred nama su nova velika iskušenja i siguran sam da ćemo se na pravi način uhvatiti u koštac s njima i ponovo biti u najužem krugu kandidata za osvajanje medalja- zaključio je Veselin Vujović.

(02. May 2007, 21:45:41)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Citat: SerbianFighter
I pored svega, nekada najbolji bek sveta ne gubi veru u bolje dane.
- Samo oni koji umeju da gube i iz poraza izvuku pouke, mogu da postanu veliki. Pred nama su nova velika iskušenja i siguran sam da ćemo se na pravi način uhvatiti u koštac s njima i ponovo biti u najužem krugu kandidata za osvajanje medalja- zaključio je Veselin Vujović.


Dal da mu poverujem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: eni Nespremni upla

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.