Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:38:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nesolidarnost i sramota  (Pročitano 7643 puta)
06. Jan 2005, 12:46:51
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Srbi su jos jednom dokazali koliko su solidaran narod. Povodom tragedije koja je u jednom trenu zbrisala 150000 zrtava u aziji  niko nije spustio zastave na pola koplja, niko nije odao postu minutom sutnje na javnim skupovima i niko nije poslao pomoc unesrecenim ljudima. Mi jesmo siromasna zemlja ali 20-30 000 000 dinara pomoci nikome nebi smetalo niti bi ikome hvalilo.  I mi smo svojevremeno trazili humanitarnu pomoc kada je nama bilo tesko. Srbi su pokazli ovim gestom da im niko nije kriv za njihovu tragediju nego oni sami jer su slobodno receno nula od naroda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Uz sve nase mane, mislim da si ovoga puta previse osudio nas narod koji je i sam nemocan da bilo sta uradi, a drzava nasa reaguje tek u nedelju. Tako da mislim da ovoga puta nije do Srba i njihovih mana, nego do nase drzave!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Da, nemoj nas sve stavljati u isti koš sa ovim našim drndavim političarima.

Već se davno to izlizalo Srbi loše ovo pa Srbi loše ono, valjalo bi malo promeniti ploču. Malo je što nas drugi kinje još nam samo fali da se međusobno pokoljemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Trenutno a i za poslednjih nekoliko godina mislim da nam je previse bitna nasa muka.
Taj dan kad se to desilo dok su svi vristali oko mene ja sam bio krajnje ravnodusan. Zao mi je samo sto se sve desava sirotinji, ali ja tu svakako ne mogu nista da promenim.
Da moze da se skupi taj novac opet bih ga 1000 puta radje poslao na Kosovo ljudima koji se tamo muce, nego na drugi kraj sveta.
Ko se nas setio kad nam je bilo tesko?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Citat: costa
Srbi su pokazli ovim gestom da im niko nije kriv za njihovu tragediju nego oni sami jer su slobodno receno nula od naroda.


Sami sebe smo klali .. jel da .. nula si ti i to u glavi !
Meni je zastava spuštena na pola koplja još od '90_ih  .. kada su u sloveniji pobijeni moji sugradjani i komšije .. i do danas je nisam ni podizao ..


U Srbiji ima duplo više ili čak trostruko više izbeglivca nego poginiluh od cuanmija .. njihov status ni do danas nije rešen .. žive po barakama i sportskim centrima .. bez struje .. neki i bez vode .. o odeći i normalnom životu mogu samo da snjaju.
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Znao sam da cete svi tako da odgovorite. Srbi i njihova muka. Sebicni ste i bezobzirni ponasate se kao invalid koji se nesuoseca sa drugim invalidom. Jer ako je on postao invalid ostali invalidi ga neinteresuju. Citav svet se utrkuje ko ce dati pomoc nemci su je i dali previse grci su za samo par sati prikupili par miliona evra. Ako nema novca ima vode u izobilju jer ako vam ni je poznato skotska je poslala 40000 boca pitke vode u pogodjeni region. Zato za ovakav kukavan cin nema opravdanja. Srbi su svoju nesrecu mogli izbeci da im nije bilio naopakih politicara ali oni su birali te politicare zato smatram da su srbi sami krivi za svoju nesrecu. I ovim gestom nesolidarnosti jos jednom se ide protiv sveta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako bi mogao da mi objasnis samo ko si ti da nam svima prebacujes?
Ljudi se smrzavaju na kosovu, pola zime struje nemaju, a ti mi pricas o tsunamiju?
Nas ima par miliona koji radimo i jedva prezivljavamo, njih ima milijardu...
Kod njih se niko nikad nas nije setio?
Zao mi je sto se to desilo, ali iskren da budem, nek im pomaze onaj koji im je to napravio.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Koliko god da volim ljude i da mi je zao njihove patnje, isto mislim ovoga puta. Mi im to nismo napravili. Mi smo mali, porobljeni, obespravljeni, osiromaseni narod. To kakve politicare imamo tako je kako je, ali mi kao obicni gradjani nista ne mozemo da ucinimo. Ja barem ne mogu, koliko god imao dobre volje. Jer ja zivim kao nezaposleni podstanar i jedva sastavim kraj sa krajem, dobro je dok jos nisam gladan. Prema tome, mene izostavi iz ove prozivke. Ja da mogu ucinio bih nesto. A sto kaze SF, radije bih i to sto mogu poslao na Kosovo nesretnoj sirotinji koja je tamo ostala medju onim zverima.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Costa, pretjerujes i napadas kompletan srpski narod bez da si i pokusao da sagledas pravo stanje stvari.
Nemam ti sta vise reci jer svi prethodni komentari ostalih clanova su zaista sasvim na mjestu i ljudi su apsolutno u pravu za sve sto su ti rekli.
Sledeci put razmisli malo prije nego sto pocnes pljuvati po Srbima.
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
ima li išta novo pod kapom Nebeskom?
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:38:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.