Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:31:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nerealna strana filma  (Pročitano 13874 puta)
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ne znam, malo mi je to cudno. Da bacis kamen pa ce ici pola metra  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Ne da je malo cudno, nego...... Metak mozxe da probije dasku, a voda ga zaustavlja.... Ne znam, mozxda i to ima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 270
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
eh ali ipak najjache u svim filmovima koji nose natpis HORROR, sve ubice se vrate medju zhive bez obzira koliko olova imali u sebi kao i koliko puta si ga mlatnuo sekirom u glavu ili mu odsekao ruku i nogu a tad chak shta vishe nikad ne krvare i uglavnom ni JAO da kazhu nego nastave da ubijaju :]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
Ne znam, malo mi je to cudno. Da bacis kamen pa ce ici pola metra  Smile

voda ima veliki otpor sabijanja. kad bacish kamen, sve snage, da pretopstavimo da taj kamen dok leti van vode ima konstantnu brzinu. e sad, on kad udari u vodu, uspori prvih 10 santimetara na najobicniju brzinu kao da si ga spustio na povrshinu vode, i koliko god ga jako frnuo on je posle povrshine bezopasan.

tako i metak, stim shto on ide josh brze, pa ne moze da sabije vodu, pre nego shto je razmakne. kao da si gadjao u beton. i tako i metak usporava do brzine koja je jednaka brzini spushtenog zrna u vodu, i to posle pola metra.

evo ti mali primer - dodji na bazene u koshutnjaku, i stavi papir od novina, i skoci u vodu sa desetke, i ima da umresh u momentu. to se deshava zato shto ljudsko telo kada pada sa malih visina nema tu brzinu da bi pokushalo da sabije vodu pre no je razmakne, ali zato novine imaju povrshinu, i kada udarish u njih, one pokushaju da sabiju, pre nego razmaknu (koristim rec razmaknuti, pravi termin je smicanje) i ti automatski ginesh.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
da,masterT,neverovatno...sef policije je SKORO UVEK CRNAC!!... Smile
a,uopste,vise su mi se smucilisvi americki filmovi-zato treba gledati Pirate Kariba... Smile
75% svih jebenih filmova se zavrsava eksplozijom!
ma,mogu da sutra da dajem primere...idem da Gledam Pirate! Smile  Smile
orpheus, Smile! da ne pricam o prozivanju sveta,a da nemaju pojma ni gde se nalazi doticna zemlja...
pa,dobro,deco-da se malo smilujemo amerima....znamo da su nepokretne kukavicke svinje,tako da je sve cime mogu da se duvaju filmska industrija gde smisljaju gluposti i gde velicaju Ameriku...sta ce,bednici imaju muda samo na recima...
dobar je isto primer(sad sam se setio ovoga...-ima ih jos oko milion...)kada se u jednom tupavom filmu sa podmornicom Denzel Washington pravi mudonja.kao americke podmornice i SOSUS sranja ce da zaustave armadu Sovjetskih nuklaernih projektila...HAHAHAhahaha!!!!!! Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
a da ne pricamo o tome GDE oni nalaze ideje za filmove...mislim da nema organizacije,zemlje,grada,ljudi,sranja,dogadjaja,rata...itd,itd...po kome nisu napravili film,pa makar imao i najgluplju pricu...
i tako,kao sto rekoh-mogu da seru  filmovima koliko oce o svojoj slobodi i sili...to je najvise koliko istinito to moze da bude-jedan obican film i bajka... Smile
« Poslednja izmena: 18. Jul 2007, 23:08:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
@hkj , koji ti je omiljeni film ? Kladim se da je neki americki  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Da,pa? Pirati sa Kariba.al to je Diznijeva prica,ukoliko oces nesto da poentiras svojim pitanjem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Imam utisak da si hteo da kazes da su svi americki filmovi losi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
vecina...a to sto su Pirati snimljeni u Americi,mislim,americki j Smile  Smile e film,to nista ne znaci...drzali su se sjajne price koju je napravio Dizni i napravili su jedan od najgledanijih filmova ikada...ko misli suprotno znaci da ga nije gledao ili da je zena Smile...
a za vecinu mislim na:akcije,horore,SF,komedije...ne svi,ali mnogo,mnogo americkih filmova su repetativna sranja koja se uvek,uvek,uvek!!!!!!!!!!zavrsavaju eksplozijom i"ziveli su srecno do kraja zivota"ili nekim glupim rockom...
ovako izgleda ogroman deo americke filmske industrije...i nemojte mi vise poentirati i drzati me za rec ili me citirati jer vrlo dobro znate sta sam hteo da kazem i vrlo dobro znate da se 90%cisto-akcionih filmova koje ste gledali zavrsavaju eksplozijom...
znate sta?sta ce nama Oskari za ljude? Smile zasto bi davali Oskara glumcima koji lepo odigraju filmove koji imaju poentu?hajde da napravimo Oskara za najtuplji film svih vremena,ili za najgluplju mogucu pricu...mislim da takodje treba da se uvede kategorija "Najveca moguca smorena eksplozija na filmu"<<mislim,posto kako je krenulo,vise nije vazno ni ko glumi,ni o cemu prica film,ni koliko je truda ulozeno u to,vec samo koliko i kojih burica sa kojim sledecim benzinom/naftom/eksplozivom ce na kojoj sada lokaciji da eksplodira i koji ce sada junak spasiti koju kurvu dok iza njihovih ledja bude nikla pecurka od eksplozije benzina metkom  Smile  Smile dok oni onako ladno budu hodali ka kolima i otisli na Havaje...  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
evo svetlih primera nekih od najvecih idiotarija...pardon,"patriotskih" heroja i filmova...
Cak Noris... Smile mislim ja ne znam odakle da krenem...dovoljno je reci..."Cak Noris-svemoguci covek"(jedino nema centar za interakciju i smisao za realnost...)
Tom Kruz,vecina filmova...ja nisam znao da je moguce pribliziti dva aviona na 20cm i vikati WHosaaa a da ih ne rastrgnu turbulencije ili se ne zajebu nesto...kao i sto nisam znao da je Sovjetski Savez imao ikada napad avionom na amere,a i da jeste,nisam znao da je F-16 jaci od MIGa...  Smile  Smile  Smile
Iako volim ovaj film,i relativno gotivim Arnolda,moram da kazem>>"Istinite lazi"sa Svarcijem...dok on pilotira Harijerom u centru grada(valjda nije radila PVO-a bas sam mislio da Amerika ima jake PVO... :[115]Smiley,njegova cerka se drzi za kabinu,dok onaj Ibrahim,kako se vec zove setka po avionu(mora da je imao magnete na cipelama i da ima skrge pa ga ne ubija isparenje) a svo vreme kalasnjikov se zakacio na rep od aviona i oni svi tako srecno stoje dok ne naidje helikopter i Mudzos ne spadne na raketu,pa ga Arnold "ispali" na helikopter...
ovo sam jedino oprostio zato sto volim taj film,ali Cak Noris i ostale patriote su stvarno nezamenljivi heroji,samo sto su uz to i nezamenljivi heroji za Lazu...
stvarno bi trebalo da se zove"Oskar za odabir najboljeg goriva za eksploziju...","oskar za odabir najboljeg objekta za eksploziju","oskar za najvecu pariotsku budalu","oskar za najvise desetina likova koje je heroj pobio golim rukama","oskar za najvece gluposti..." Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
citao sam samo "Da,pa? Pirati sa Kariba"
film je gledljiv i pravljen je za siroke mase takav film pravim poznavaocima(ne kazem da sam jedan od njih Smile)ne moze da bude ni u prvih 100 Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:31:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.