Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:13:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nerazumjevanje  (Pročitano 4481 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Wildfire S
Šteta.  Smile
Jes' ti to gajila neku predrasudu o meni?   Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ma jok  Smile , vratimo se na temu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, ko nije mrdnuo iz Srbije ne zna sta su predrasude...

Moram da se ispravim ovde... ipak nije Srbija u pitanju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10,
Citat
Cesto se pitam zasto su Balkanski narodi puni predrasuda, nerazumjevanja i primitivzma svake vrste?
Toga su puni svi narodi... ali ne vidim gde je tu tvoj licni problem, tj sta je konkretno povod za otvaranje ove teme?
evo, recimo ... mene mrzi svaki cetnik jer sam porijeklom Turcin... eto zbog toga sto je nekad neki njegov pra pra dedson bio kmet mom pra pra dedi... mislim kakve to veze ima? Dosla su moderna vremena bez robovlasnistva (postoji ono suptilnije ali o tom po tom) ... zasto bi neko mene mrzio zbog odnosa svog i mog dede?
I btw ... uopste, naziv balkan je dosao sa Turskom... bal- med   kan- krv (tur.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Citat
Cesto se pitam zasto su Balkanski narodi puni predrasuda, nerazumjevanja i primitivzma svake vrste?
Toga su puni svi narodi... ali ne vidim gde je tu tvoj licni problem, tj sta je konkretno povod za otvaranje ove teme?
evo, recimo ... mene mrzi svaki cetnik jer sam porijeklom Turcin... eto zbog toga sto je nekad neki njegov pra pra dedson bio kmet mom pra pra dedi... mislim kakve to veze ima? Dosla su moderna vremena bez robovlasnistva (postoji ono suptilnije ali o tom po tom) ... zasto bi neko mene mrzio zbog odnosa svog i mog dede?
I btw ... uopste, naziv balkan je dosao sa Turskom... bal- med   kan- krv (tur.)
Ih... pođi malo od sebe. Nemoj tako.  Smile
Ne mrzi tebe svaki četnik jer si Turčin... tebe mrze jer provociraš kao "Turčin".  Smile

Znaš ono... priznajte svoje zločine, genocidni ste, srbočetnici, živelo nezavisno Kosovo itd itd... verujem da ima tu nešto što smeta običnom čoveku u Srbiji.  Smile

Normalno i pristojno se ponašaj pa će i ljudi prema tebi biti bolji.
« Poslednja izmena: 13. Jul 2009, 17:36:12 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ako te neko ne voli zbog toga sto si Turcin / Musliman, to nema neke narocite veze sa time sta je bilo pre 300 godina, vec mnogo vise sa onim sta je bilo pre 15, a vrlo verovatno ima najvise veze sa time kako se sada ponasas...

Ovaj prostor je bio popriste toliko ratova da tako nesto ne cudi, iako nisam primetio da iko od mojih bliznjih ima problema sa time (drugacije sam na to gledao kad sam bio klinac), jasno mi je da mnogo ljudi imaju...

U americi se mrze medjusobno gotovo sve etnicke grupe, a nikad krsten rat imali nisu...
Toga ima svuda...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10,
Citat
Cesto se pitam zasto su Balkanski narodi puni predrasuda, nerazumjevanja i primitivzma svake vrste?
Toga su puni svi narodi... ali ne vidim gde je tu tvoj licni problem, tj sta je konkretno povod za otvaranje ove teme?
evo, recimo ... mene mrzi svaki cetnik jer sam porijeklom Turcin... eto zbog toga sto je nekad neki njegov pra pra dedson bio kmet mom pra pra dedi... mislim kakve to veze ima? Dosla su moderna vremena bez robovlasnistva (postoji ono suptilnije ali o tom po tom) ... zasto bi neko mene mrzio zbog odnosa svog i mog dede?
I btw ... uopste, naziv balkan je dosao sa Turskom... bal- med   kan- krv (tur.)
Ih... pođi malo od sebe. Nemoj tako.  Smile
Ne mrzi tebe svaki četnik jer si Turčin... tebe mrze jer provociraš kao "Turčin".  Smile

Znaš ono... priznajte svoje zločine, genocidni ste, srbočetnici, živelo nezavisno Kosovo itd itd... verujem da ima tu nešto što smeta običnom čoveku u Srbiji.  Smile

Normalno i pristojno se ponašaj pa će i ljudi prema tebi biti bolji.
ma, ja ti nisam ljubitelj ljudi koji bjeze od istine Smile ... to su neke druge teme kojih se ti dotices Smiley
ne bih ni da idemo off-topic o mom Turskom porijeklu...
jednostavno ... to bi bio jedan oblik primitivizma, kada mene neko mrzi jer sam Turcin Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
ma, ja ti nisam ljubitelj ljudi koji bjeze od istine Smile

Ni mi.  Smile

Ali posebno ne volimo one koji trče ka kvazi istini i kvazi istoriji.  Smiley

Elem, osim ako nisi istetovirao Tursku zastavu na čelu, ne vidim način na koji te ljudi prepoznaju kao Turčina i mrze od samog starta.
Jedino može biti u pitanju tvoje ponašanje.  Smile

Preispitaj ti tu sebe.  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jul 2009, 17:52:55 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
A šta bi bilo da te opet mrze, a da nisi Turčin? Kako bi to onda objašnjavao?

Najlakše je ''pravdati'' se nečim takvim kao što je poreklo. Neće te sigurno niko mrzeti ako si dobar, pošten čovek, pa makar bio i sa Marsa, ili ''ne-daj-bože'' Albanac.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10,
Ako te neko ne voli zbog toga sto si Turcin / Musliman, to nema neke narocite veze sa time sta je bilo pre 300 godina, vec mnogo vise sa onim sta je bilo pre 15, a vrlo verovatno ima najvise veze sa time kako se sada ponasas...

 Ovaj prostor je bio popriste toliko ratova da tako nesto ne cudi, iako nisam primetio da iko od mojih bliznjih ima problema sa time (drugacije sam na to gledao kad sam bio klinac), jasno mi je da mnogo ljudi imaju...

U americi se mrze medjusobno gotovo sve etnicke grupe, a nikad krsten rat imali nisu...
Toga ima svuda...
bilo kako bilo ... ne vidim svrhu mrznje prema, na neki nacin, mojoj naciji, jer turska i srbija su se pobratimo-posestrili udajom kcerke cara Lazara za sultana Bayazit-a ... ne vidim svrhu grupe mrzim turke na fb... recimo... i takve slicne "pozive" na mrznju ... nije li to papanluk?


A šta bi bilo da te opet mrze, a da nisi Turčin? Kako bi to onda objašnjavao?

Najlakše je ''pravdati'' se nečim takvim kao što je poreklo. Neće te sigurno niko mrzeti ako si dobar, pošten čovek, pa makar bio i sa Marsa, ili ''ne-daj-bože'' Albanac.  Smile
ruku na srce, nikad me niko iz nekog drugog razloga nije mrzio ...
« Poslednja izmena: 13. Jul 2009, 18:03:40 od jesjesjo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:13:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.