Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 15. Avg 2025, 06:40:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijatelji erosa  (Pročitano 624 puta)
31. Mar 2006, 06:50:36
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Prijatelji erosa

Nema tu mnogo misterije - eros ima svoje prijatelje, one koji mu pomažu da se razgali i da se rasplamsa, ali ima i svoje neprijatelje, one koji ga guše i čine da se oseti zanemarenim.

Kada dođe do rasplamsavanja, strast je neverovatno snažno osećanje koje, nažalost, kratko traje. Možda je upravo u tome sva njena draž i zbog toga često koristimo svaki trenutak da maksimalno uživamo u seksu. Međutim, donekle možete da zaustavite vreme ukoliko naučite da uživate u manje uzbudljivim trenucima koji u vama ipak bude lepa i prijatna osećanja.

Zato je masturbiranje aktivnost koju treba ohrabrivati; ne samo što tako bolje upoznajete svoje telo već je to i jedan od načina da uživate u partnerkinim milovanjima, da je povedete u pravcu za koji znate da vam najviše prija. Sve je stvar čiste logike - oni koji doživljavaju orgazam prilikom masturbacije mnogo intenzivnije doživljavaju i proživljavaju seksualni vrhunac u toku odnosa s partnerkom. Dodajte svemu tome malo iznenađenja i improvizacije i vaš eros više neće biti zabrinut!

Ljubavi i seksu posebnu draž daje faktor iznenađenja, činjenica da na samom početku veze ne možete unapred znati kakav će biti seks s tom osobom (voli li predigru ili ne, koji su joj omiljeni položaji itd.). Kada budete stigli do kreveta, slobodno improvizujte - improvizacija je najvažniji seksualni začin.

Uvek se trudite da seksualnu energiju prenesete i na ostale oblasti života. Nema razloga da vaša seksualna energija ne bude primetna dok plešete, pišete ili slikate. Prilikom umetničkog izražavanja angažuju se i telo i um, spontano se troši energija i oseća se ogromno zadovoljstvo, podjednako snažno kao i ono koje u nama izaziva telesno uživanje. Razmislite malo - da tokom istorije čovečanstva nije bilo umetnika koji su umeli da sublimiraju svoje emocije u umetničku kreaciju, svet bi ostao uskraćen za mnoga savršena umetnička dela.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 15. Avg 2025, 06:40:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Prijatelji erosa

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.