Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neonacistička pretnja Srbima i Jevrejima u Hrvatskoj  (Pročitano 9463 puta)
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Ericsson T28
Za mene je bila dovoljna stvar što su ljudi nekog drugog razmišljanja upali na skup antifašista, sam taj upad je dovoljno da se čovjek zapita! Da su to uradili u doba komunjare Tita ne bih bilo nigdje, njima goli otok bi bio kao nagrada! A na snimku se vidi da ta grupa upada u salu, deru se i prijete ljudima uz objašnjenje ko su i šta su! Na internetu se može naći njihov "manifest", a još kad se skupe eto organizacije?
Jel po tebi , oni se moraju ovjeriti u sudu nabaviti pečat i istaći reklamni pano?

I ova gore slika, kako tu bagru nije sramota da na isti zid kače našu trobojku i zastavu trećeg Rajha! Možda je neko od tih jada na slici stradao u drugom svjetsko ratu od ljudi čija te zastava bila! Pu bagro daleko vam lijepa kuća!


Па за неког ко је информације прикупио читајући и гледајући б92 та информација јесте довољна. За мене који живим у Новом Саду није довољна. Ја знам ко је скуп организовао. Smile
Иначе они би по логици ствари требали бити осуђени за ометање јавног скупа али нису. А зашто нису? Зато што скуп није био пријављен по закону. А зашто није био пријављен? Smile
Ко је испред факултета чекао наоружан палицама, шипкама и ножевима?
Да ли знаш да је то вече на тзв. градилишту недалеко од факултета та иста наоружана група на свирци физички напала групу младића. Да ли знаш да је у тој тучи неко избоден ножем?
Да ли знаш... Не не знаш али волиш да причаш напамет.

Ja sam običan čovijek, a ne vidovnjak i koristim internet kao svaki drugi! Ako je bilo i nešto što se nije objavilo to je isključiva odgovornost onih koji su nešto vidjeli, a nisu policiji htjeli sve reći i sad se deru na sav glas nije tako nego ovako! Ja tu ne mogu ništa!

Zašto antifašistički skup nije prijavljen?

Nije prijavljen zato, jer nije bilo razloga za to i to nije nekakv strašan prekršaj! Da su ti ljudi znali da će im fašisitčka bagra upasti na mirno okupljanje zvali bi policiju na vrijeme!

A ovaj drugi dio ne razumijem, ko je koga izbo , ko je ko?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Ja sam običan čovijek, a ne vidovnjak i koristim internet kao svaki drugi! Ako je bilo i nešto što se nije objavilo to je isključiva odgovornost onih koji su nešto vidjeli, a nisu policiji htjeli sve reći i sad se deru na sav glas nije tako nego ovako! Ja tu ne mogu ništa!


Нема ту ничега што је неко видео, а није пријавио. На суђењу је све речено. Ја само кажем да ти причаш на основу информација прикупљених из медија. То су само полуинформације и већина њих је извађена из контекста као и та слика на којој један од њих салутира. На снимку читавог догађаја се види да не салутира него одмахује руком али логично је да се на слици не може видети покрет руке као на снимку.

Немој причати глупости немаш 5 година. Сваки јавни скуп по закону се мора пријавити. Бар колико је мени познато у закону не стоји да се пријављују само скупови на које ће упадати некакви ћелавци. А зашто га нису пријавили, е то је већ посебно питање. Не знам ни ко би га пријавио, можда организација која нигде није регистрована?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Pozdrav svima!  :D Ja sam iz Hrvatske i već mi je puna kapa hrvatskih neoustaša udruženih sa balijama koji predstavljaju opasnost za Srbe u Hrvatskoj.  Ja sam inače Hrvat, no imam mnogo dobrih prijatelja koji su Srbi i izvrsno se slažemo.  Neki od njih su mi pričali kako su im neki balavci od 16 - 17 godina prijetili da će skupa s balijama, koje inače ustaše nazivaju "najčistijim Hrvatima" doći po njih.  Mislim da se više ne smije tolerirati ekskalacija neoustaštva u Hrvatskoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljep pozdrav vama svima ovdje. . .  mada jesam ponosan na hrvatsku kao i vi na srbiju nadam se da niste onaj dio koji mi kaze da je ponosan na srpsku povjest jer su poklali tolko hrvata koliko su stigli. . .

Medutim naravno je da u Hrvatskoj srbi jos uvjek nisu rado videni ne zbog Ustaskih nekih nacela, koja ja ionako smartram besmislenima i u povjesti su vec 65 godina, nego vise zbog toga da je cjeli prosli rat koji smo vodili jedni protiv drugih bio besmislen a opet je toliko mrznje porodio da ustvari i sad ne vidimo sta nam se dogada. . .  vi se jos jadate za hrvatsku u kojoj ste uvjek bili i uvjek budete dobro dosli - naravno ako se prihvati hrvatska drzava.  pa vidite da cak imate i u vladi vec opet manjinjske pomoci i sve se radi da Srbima bude dobro u Hrvatskoj. . .  i svi mi koji se bavimo Hrvatskom zastitom i obranom hrvatske vise smatramo Srbe kao bracu sta su nam nekada i bili prije 1 i 2 svjetskog rata i nadamo se da opet budu jer pretnja vam dolazi sa jugo kao za vrjeme turaka. . .  Albanija je mirovno osvoji dio vase drzave i nije jedina muslimanska drzava koja je prisustovala u tome. . .

Nemojte biti agresivni na Hrvate bolji smo nego sto mislite i Ustasa nema to je krivo polariziranje i u vasim i nasim medijima.  
cak i mladici koji su na thompsonovim konzertima nosili ustaske znacke itd.  su to vise radili iz nekog protivljenja svemu i svacemu jer su jos mladi a na nama odraslima koji razumiju sve to.  trebamo na tome poraditi da se i vi bolje osjecate kod nas a mi kod vas.

Imate prjedloga kako da vam bude bolje u Hrvatskoj?

-------------------------------------------------------------------------------
Si vis pacem Para Bellum
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Pozdrav svima!  :D Ja sam iz Hrvatske i već mi je puna kapa hrvatskih neoustaša udruženih sa balijama koji predstavljaju opasnost za Srbe u Hrvatskoj.  Ja sam inače Hrvat, no imam mnogo dobrih prijatelja koji su Srbi i izvrsno se slažemo.  Neki od njih su mi pričali kako su im neki balavci od 16 - 17 godina prijetili da će skupa s balijama, koje inače ustaše nazivaju "najčistijim Hrvatima" doći po njih.  Mislim da se više ne smije tolerirati ekskalacija neoustaštva u Hrvatskoj.
ti koji si iz hrvatske i kojemu je vec puna kapa hrvatskih............
ciste gluposti
kao prvo odakle si ?
kao drugo balije su muslimani ?
o cemu ti majke ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.24
mob
Ericsson T28
Muslimani su hrvatsko cvijeće  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
mob
SonyEricsson G 502
Pozdrav svima!  Smile Ja sam iz Hrvatske i već mi je puna kapa hrvatskih neoustaša udruženih sa balijama koji predstavljaju opasnost za Srbe u Hrvatskoj.  Ja sam inače Hrvat, no imam mnogo dobrih prijatelja koji su Srbi i izvrsno se slažemo.  Neki od njih su mi pričali kako su im neki balavci od 16 - 17 godina prijetili da će skupa s balijama, koje inače ustaše nazivaju "najčistijim Hrvatima" doći po njih.  Mislim da se više ne smije tolerirati ekskalacija neoustaštva u Hrvatskoj.

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Pogledajte bre braćo dokle ide krvatska mržnja sproću svega šta je srpsko.

Slova U u dnevnoj sobi dižu raspoloženje ukućanima.

http://www.24sata.hr/metro/clanak/slova-u-dnevnoj-sobi-dizu-raspolozenje-ukucanima/45839/

Druženje u boravku bit će prisnije ako prostorijom dominira slovo U.

Pa ja stvarno ne znam šta da kažem. Gde je sad Racinger i Bush, gdse su ti civilizovani Solane i Blerovi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hrvatska republika Herceg-Bosna HRHB

Zodijak
Pol
Poruke 2914
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ti bogami nisi normalan  pa procitaj malo tekst govori se da je ugodnije sjedit i pricat na namjestaju  koji je u obliku slova u  neko na L, pa polovica foruma ima namjestaj na U i sta bi oni sad trebali bacit taj svoj namjestaj stvarno su neki kompleksi neizlijecivi pozdarav od forumasa kojem je namjestaj u dnevnom boravku u obliku slova U i da ne zaboravim u sredini ima jedan stolic pa ako ima tko zainteresiran za razmjenu s namjestajem na slovo L da me nebi tuzili za  fasizam
IP sačuvana
social share


"Neke drzave imaju svoju mafiju,a nasa mafija ima svoju  drzavu"

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S7220
Zadar oblepljen plakatima sa "NDH čestitkom"
Sreda, 9. april 2008. 21:09    



U Zadru su se pojavili plakati s čestitkom za "10. april, šezdesetsedmu godišnjicu od uspostavljanja Nezavisne države Hrvatske", prenosi "Jutarnji list".

Nakon policijske istrage utvrđeno je da je plakate po Zadru lepio sedamdesetosmogodišnji Ivo Matanović, do nedavno član udruženja "Hrvatski domobran".

Matanović je novinarima rekao da je lepljenjem plakata hteo da skrene pažnju na novoosnovano udruženje "Hrvatsko društvo učesnika ratova".

Uz čestitku upućenu svim Hrvaticama i Hrvatima na plakatima je i poziv na slavlje u lokalnoj crkvi.

(MONDO)
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.