Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:01:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobična ljubavna drama  (Pročitano 7501 puta)
12. Jun 2008, 19:42:44
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Danas sam se zamislila nad jednom životnom pričom.

Bračni par oko 55 godina, dugo u braku, deca već prilično odrasla, oboje zaposleni. Sve je dobro funkcionisalo do pre dve godine a onda iznenada kao posledica teške operacije muž je postao impotentan. Žena koja ga veoma voli starala se o njemu brižno, preuzela na sebe teret u porodici, on se oporavio od svega osim od impotencije.

Imali su svoje trenutke nežnosti, koristili vibrator i razne igračke. Odjednom pre par dana muž je ženi saopštio da joj je veoma zahvalan na svemu ali da je svestan kako ona treba da ima normalan seksualan život. Njemu je ogroman problem da bude pored nje a da ne može da bude sa njom i on želi da prekine čitavu dramu. Želi da ona sebi nađe stalnu vanbračnu vezu, nekoga sa kim će se dobro osećati.

Ona šokirana, kao da je dobila bum u glavu. Zove me izgubljena, plače, oseća se povređeno, zbunjeno, kao da je njen muž nezahvalan i da je napušta posle svega što je ona činila za njega. On opet misli da je to što predlaže jedini način da sačuva svoj mir i porodicu.

Ne znam šta da mislim, pokušala sam da joj kažem nešto ali prosto ne dopirem do nje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Razumijem i nju i njega podjednako s tim da mi nije jasno da li on nju napusta kao da se razvode ili joj samo nudi vanbracnu vezu s nekim drugim, a da ostanu u braku ?

Kakogod, mislim da covjek nije nezahvalan, ali se ocito tesko nosi sa tim problemom i ima poriv da odgura od sebe sve one kojima na neki nacin steti, tj uskracuje nesto. I ja bih se mozda tako ponijela; neki ljudi nose taj nagon u sebi, neki ga nemaju. Ali ipak, malo je pretjerana reakcija s njegove strane, imaju po 55 godina, ionako bi postao impotentan za koju godinu tako da mislim da je s te strane djetinjasta reakcija; pogotovo ako on stvarno hoce da se razvedu.  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ne želi razvod. Namerava da ostane sa njom u braku, ako i ona to želi. Samo ne želi da ima sa njom telesne kontakte. Kaže boli ga njegova nemoć.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Da je on mlad junac, pa da se toliko nervira oko toga bilo bi mi jasno. Ovako, 55 godina .. sta je zamisljao, da ce biti u naponu snage do 80-te ? Ta zena treba da shvati da je i on povrijedjen i da iz njegovog ugla to izgleda mnogo gore nego sto jeste. To mu treba dati do znanja, ako ne moze nju da poslusa i shvati, onda nek ode kod nekog strucnog lica, ima za sve lijeka. Opet kazem, cisto sumnjam da je u pitanju nezahvalnost s njegove strane, prosto ima ljudi kojima teze pada da u bolesti ispasta jos neko pored njih samih nego da sami prolaze kroz to. Sad neko to moze nazvati sebicnoscu i egoizmom, ali on je bar probao pa mu ocito ne ide.
Ako su progurali toliko godina zajedno, vjerujem da su imali mnogo vecih i ozbiljnijih problema i vjerujem da i ovo mogu izgurati. Samo malo vise volje i strpljenja ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
zanimljivo  Smile
iskreno, nisam mislila, a ni razmisljala o tome, jos iskrenije, da ljudi i sa 55 imaju toliko bogat seksualni zivot  Smile

da li bi bilo surovo sa njene strane da mu kaze da ona uziva i u njihovim igrarijama, da junca ne zeli? ili je njemu suvise surovo da ucestvuje u necem gde je on potpuno prikracen  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ona nek nadje drugog, a o nneka placa druge i svi happy  Smile Smile

Smile

Pa da ...
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Toliko o umesnosti.

Elem, na njoj je da odluci... ako je on tera u te kratke izlete, to je vec malo bolesno.

Ako joj je stavio do znanja da to nece menjati njegovu ljubav , je ok... koliko moze da bude ok u takvoj situaciji.

Nema tu pravih reci za savet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
pravo pitanje je da li je to pravi razlog koji on navodi... Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
situacija ce se smiriti i bez tih izleta i sekiracija...jer ukoliko  se ona odluci na izlet tu je sigurno razvod, ma koliko on negirao... Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Neverovatno ali ovo je maltene scenerio filma Breaking the Waves http://www.imdb.com/title/tt0115751/

Režija i scenario Lars von Trier.

Fenomenalan film. Smile

Oilman Jan is paralyzed in an accident. His wife, who prayed for his return, feels guilty; even more, when Jan urges her to have sex with another.
« Poslednja izmena: 12. Jun 2008, 23:30:36 od sova9072 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:01:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.