Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:14:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobična ljubavna drama  (Pročitano 7502 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
To je onodys, on se na specifican nacin dekoduje...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
to sa kerom to znači da moj sused nosi sa sobom teške emocionalne rane zbog toga što je impotentan...do apsurdnosti

a sa predlogom isto sam pisao, da ne može biti dovoljno jak taj emocionalno argument što bi trebalo za njemu pokazati. neće on stati sa tom idejom da žena traži drugde sexualno zadovoljstvo. zato sam pisao statistiku da kažem koji je jačina tog ranu.
« Poslednja izmena: 01. Jul 2008, 22:27:03 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



ukoliko on stvarno  , istinski zeli da ona bude srecna , a  ja kapiram da ona zeli svoju srecu da podeli sa njim , nece je ostaviti tj naterati da ode
drugome kada  uvidi  da  je  on njena sreca , ma kakav bio .
sve ostalo bi se moglo svesti pod sebicluk.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC 
Danas sam se zamislila nad jednom životnom pričom.

Bračni par oko 55 godina, dugo u braku, deca već prilično odrasla, oboje zaposleni. Sve je dobro funkcionisalo do pre dve godine a onda iznenada kao posledica teške operacije muž je postao impotentan. Žena koja ga veoma voli starala se o njemu brižno, preuzela na sebe teret u porodici, on se oporavio od svega osim od impotencije.

Imali su svoje trenutke nežnosti, koristili vibrator i razne igračke. Odjednom pre par dana muž je ženi saopštio da joj je veoma zahvalan na svemu ali da je svestan kako ona treba da ima normalan seksualan život. Njemu je ogroman problem da bude pored nje a da ne može da bude sa njom i on želi da prekine čitavu dramu. Želi da ona sebi nađe stalnu vanbračnu vezu, nekoga sa kim će se dobro osećati.

Ona šokirana, kao da je dobila bum u glavu. Zove me izgubljena, plače, oseća se povređeno, zbunjeno, kao da je njen muž nezahvalan i da je napušta posle svega što je ona činila za njega. On opet misli da je to što predlaže jedini način da sačuva svoj mir i porodicu.

Ne znam šta da mislim, pokušala sam da joj kažem nešto ali prosto ne dopirem do nje.

simijon kako si nam napisala brak im je bio odlican dok on nesrecom nije postao impotentan. znaci njegova impotencija im je kako sam shvatio najveci i jedini problem a uopste nam nisi napisala da li je bio kod doktora,da li je pokusao na bilo koji nacin da to sredi? mislim danas postoje razne 'carobne' pilule za muskarce i razni aparati,preparati...
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
to danas tako srede da seče sve tamo, da sa jednom problemom bude manje....a na ovaj način jedan doktor je naglasio svoju fašizam, zbog čega on je plaćen od državu, i od onima koji su na lošem stranu

odnosno vangardista ne pomažu nikakvi tabletići
« Poslednja izmena: 02. Jul 2008, 15:20:05 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
Mislim da se jedna veza tako zrelih ljudi zasniva na seksu tek 10%. Imaju toliko stvari u zivotu u kojim mogu uzivati. Glupo je da on primorava nju na preljubu. Ona to najbolje zna, ako joj treba kakvo uzbudjenje nacice ga.... te stvari su najmanji problem. Veci je problem to sto on ne moze da se pomiri sa cinjenicom da mu se desilo to sto mu se desilo i da mora ponovo uciniti njihov brak zanimljivim. To je zajebana stvar u tim godinama... koliko sam shvatio ona bi mu rado pomogla u tome i to mora da ceni, a ne da se samo sazaljeva i bedaci sto mu autonomni deo tela vise ne funkcionise.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Jebes njihov zivot i brak ako se u 55 sve moze prelomiti na seksu, onda nek ide sve u pm.

ona njemu treba reci da mu kurac nije valjao ni dok je on mislio da je valjao tako da uopce nema problema sto je sada tako kako jeste   Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2008, 12:58:00 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Nešto se polomilo definitivno, ali se ispoljilo kroz seks. Koleginica je shvatila neke stvari, unajmiola je negovateljicu i počela malo slobodnije da diše. A i muž se oseća bolje jer ide u neku psiho radionicu. Mada i dalje misli da je bolja smrt nego nejebica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Is sta ti je musko bez pameti, misli samo antenicom kao alien  Smile Smile

Koleginica je shvatila neke stvari, unajmiola je negovateljicu i počela malo slobodnije da diše.

Sto u prevodu znaci?
« Poslednja izmena: 03. Jul 2008, 13:02:37 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Znači da je on imao utisak da previše zavisi od žene. Sad za usluge plati parama i ne oseća se tako loše.

Ona ga nije napustila ali je počela više da se druži i izlazi. Šta znam, oboje se menjaju. videćemo šta iz toga ispadne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:14:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.