Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:35:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 409 410 412 413 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662173 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Stalone se vraća u “Escape Plan 2”, šta će biti sa Švarcenegerom?


Iako na bioskopskim blagajnama nije dobro prošao, akcioni film “Escape Plan” ipak će dobiti svoj nastavak. Za to su zaslužne produkcijske kompanije Emmett/Furla/Oasis Films koje imaju novu priču.

Silvester Stalone igraće eksperta za sigurnost, Reja Breslina, ali se još uvek ne zna da li će biti u glavnoj ili sporednoj ulozi.

Švarceneger se, u ovom trenutku, ne spominje.

Da se podsetimo… Reju Breslinu smešteno je hapšenje i držanje na tajnoj lokaciji iz koje je planirano da nikada ne pobegne. Međutim, udružen sa još jednim zatvorenikom, Rotmajerom (Arnold Švarceneger) on ipak uspeva da pobegne i suprotstavi se najodgovornijima.

Produkcija se nada da će nastavak zaraditi više od 112 mil.$ koliko je uspeo da ostvari prikazivanjem po čitavom svetu.

Scenario nastavak pišu pisci originala, Majls Čepmen i Džejson Keler, a reditelj, za sada, još uvek nije angažovan.

Preprodukcija počinje 15. januara 2017. godine, a snimanje je zakazano za 15. mart.

S obzirom da će se snimati u Ohaju (SAD) i Kini, očekuje se da kineski finansijer pomogne produkciju, a samim tim možemo očekivati i neku radnju vezanu za kompanije ili likove iz Kine.

Kina je odabrana jer je film samo u ovoj zemlji zaradio više od trećine ukupnog svetskog profita (40,9 mil$) pa se očekuje da se uspeh ponovi, a možda i nadmaši.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.12.1
Browser
Safari 602.2.14
mob
I-mate 30 Pro
kazu ovaj sa ben aflekom da je super film....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
“God Particle”, Džej Džej Abramsa biće treći film iz “Cloverfield” franšize

Jedna od najčudnijih franšiza u na filmskom tržištu definitivno je “Cloverfield” franšiza Džej Džej Abramsa.

Prvo ostvarenje bilo je potpuno iznenađenje za sve, po načinu na koji je snimano i autentičnosti koju je predstavilo. Izgledalo je kao stvarni snimak nepoznatog momka koji pokušava da preživi užas na ulicama Njujorka.

S obzirom na Abramsovu odluku da film nema nikakvu zvaničnu promociju, dosta dugo smatralo se da  je snimak pravi, dok se , konačno, u bioskopima nije pojavio “Cloverfield” (2008).

Ove godine, po naslovu, mnogi su, logično, pretpostavili da je u pitanju nastavak ovog filma kada se pojavio  naslov “10 Cloverfield Lane”.

Međutim, Džej Džej Abrams nije to želeo da potvrdi. Realno, film nije stvarni nastavak onog iz 2008. godine, ali potpada u neku širu priču koju idejni tvorac ima u svojoj glavi.

Sada, kao još jedno iznenađenje, stiže vest da je novo ostvarenje koje priprema ovaj producent/reditelj, “God Particle”, takođe sastavni deo “Cloverfield” franšize.

Misteriozni projekat, o kojem smo vas prvi put obavestili maja meseca, već ima sjajnu glumačku ekipu u svom sastavu.

Kris O’Daud, Dejvid Ojelovo, Gugu Mbata-Rou, Elizabet Debicki, Danijel Brul nalaze se na svemirskoj stanici gde prisustvuju strašnom činu, nestanku planete Zemlje, posle naučnog eksperimenta. Kada se, nakon izvesnog vremena, ispred njih pojavi svemirski brod, posada mora da proceni da li su u pitanju prijatelji ili neprijatelji.

Abrams planira da svake godine objavi po jedan film vezan za ovaj serijal, koji, očigledno, neće biti nastavak prethodne priče, ali će činiti sastavni deo jedne velike idejne strukture.

Iako stoji iza svakog ostvarenja, Abrams nije režirao ni jedan od ovih filmova. Prvi je bio dodeljen Metu Rivsu, drugi je režirao Den Tračenberg, a treći radi Džulijus Ona.

“God Particle” bi trebalo da se pojavi u bioskopima februara 2017. godine, a prvi trejler očekujemo sledećeg meseca.


izvor prolog

kazu ovaj sa ben aflekom da je super film....

The Accountant(2016)

  Preporučili su mi Računovođu. Čekam prevod.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Američki sud odbio zahtev da filmovi sa pušenjem budu R-rangirani

Kako se razvija društvena svest o pojedinim problemima, kao što je duvanski dim i pušenje, tako pojedine institucije na svoj način pokušavaju da pronađu rešenje kako bi se posledice toga svele na minimum. Jedan takav pokušaj je bio od strane MPAA (Motion Picture Association of America), američkog trgovinskog udruženja, koje predstavlja šest velikih holivudskih studija i to 20th Century Fox, Paramount Pictures, Sony Pictures Entertainment, Universal Studios, Walt Disney Studios i Warner Bros. Entertainment.
Vodeći se, pretpostavljamo, činjenicom da je bolje sprečiti, nego lečiti, ovo udruženje je zahtevalo da filmovi koji imaju scene pušenja budu R- rangirani, tj. da ih lica mlađa od 17 godina mogu gledati samo uz nadzor odrasle osobe, pri čemu je preporuka da ih roditelji ili staratelji prvo sami prouče pre nego što dopuste da ih deca gledaju.

Ovakav potez je verovatno vođen činjenicom da i pojedini omiljeni dečiji filmovi imaju scene u kojima je prisutno pušenje.

Međutim, sud je odbio zahtev MPAA udruženja.
Osim R oznake filmovi mogu nositi, takoreći, blaže oznake od prethodno pomenute, a to su PG i PG-13, pri čemu prva oznaka skreće pažnju odraslima da bi deo sadržaja možda bio neprikladan za decu, a druga daje čvrstu preporuku da gledani sadržaj može biti neprikladan za mlađe od 13. godina ili za decu u predtinejdžerskom uzrastu.
Možda se neki od vas sa ovim predlogom MPAA udruženja ne slažu i misle da je odluka američkog suda ispravna, odnosno da je zahtev isuviše strog, ali definitivno da konstatna edukacija tinejdžera ne bi mogla da škodi.

izvor prolog

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Saša Baron Koen priprema se za rimejk fima “Klown”


Kada pomenemo ime glumca Saše Barona Koena, ne možemo a da ne očekujemo komediju na vidiku.

Ovaj put njegovu pažnju je privukla priprema rimejka danske komedije iz 2010. godine, pod nazivom “Klown”. Komedija je nastala na osnovu istoimene danske serije u kojoj su Frank Hvam i Kasper Kristensen bili glavni glumci, ali i pisci.

Oni su glumili Frenka i Kaspera, dva zabušanta, koji bi se radije igrali, nego što bi se suočili sa bilo kojom vrstom odgovornosti. Međutim, stvari će se promeniti kada Frenkova devojka zatrudni, jer će on težiti da dokaže svoje očinske potencijale. Nesrećom, način na koji to bude rešio da izvede, uključuje činjenicu da će njen nećak videti više nego što bi nijedno dete trebalo da vidi.

Sašu Barona Koena ste mogli ove godine gledati u filmu “Alice Trouhg The Looking Glass”.


izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Ribut filma “Highlander“ dobio reditelja


Još od 2008. godine postojali su pokušaji da se napravi ribut ovog hita iz 1986. godine sa Kristoferom Lamberom i Šonom Konerijem u glavnim ulogama

Sada je, izgleda, sazrelo vreme da se ponovo pruži prilika priči o besmrtnicima koji se bore za moć i prevlast, dok ne ostane samo jedan.

Ko-reditelj filma “John Wick“, Čed Staelski, angažovan je kao reditelj ovog projekta, koji su, pre njega, mogli imati Huan Karlos Fresnadilo, Sedrik Nikolas-Trojan i Džastin Lin, ali se nikada nisu stekli pravi uslovi za početak projekta.

“Veliki sam obožavalac originalnog ostvarenja, još od kada sam ga prvi put video, u srednjoj školi. Tako velike teme kao što su besmrtnost, ljubav i identitet, okupljene su u raznovrsnu mitologiju. Ne mogu da zamislim bolji projekat za stvaranje interesantnih likova, mitskih tema i akcionih sekvenci“, rekao je, za The Hollywood Reporter, ovaj reditelj.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Čeka li nas, ipak, rimejk filma “Dune”?

Pre par meseci objavili smo informaciju da je reditelj Denis Vilnev zainteresovan za snimanje novog filma “Dune”, obradu SF ostvarenja koje je, 1984. godine, režirao Dejvid Linč.

Ovih dana stiže još jedna interesantna informacija.

Kompanija Legendary Entertainment obezbedila je prava na prvu knjigu iz serijala Franka Herberta. Kompleksna priča nije nikada uspela da bude prenesena na filmsko platno dalje od jednog filma, a ne možemo reći da pokušaji nisu postojali.

Tim koji stoji iza “Pacific Rim” franšize i novih “Kong” i “Godzilla” ostvarenja, zainteresovan je da za studio Legendary obradi ovaj kultni SF film na savremeni način.

Rat za kontrolu smrtonosnih pustinja planete Arakis, koje sadrže čuveni “začin” potreban za svemirska putovanja, ali su i dom džinovskih crva, možda će nam još jednom biti prikazan na velikim ekranima, sa novom ekipom glumaca i novim pogledom na priču.

Kao što smo rekli, Denis Vilnev želeo bi da se oproba kao reditelj ovog projekta. Verujemo da nije jedini. Međutim, studio Legendary, za sada, nema postignut dogovor ni sa kim jer još uvek nije sigurno da li žele da otkupe prava na ostale knjige ili će se skoncentrisati na jedan film.

Po nekima, postoje planovi i za TV seriju, ali čini nam se da je rano za pretpostavke.

U skorije vreme stvari će se, koliko toliko, pojasniti, pa ćemo sa sigurnošću znati da li će “Dune” biti poslednji u nizu rimejkova koji su ovih godina preplavili filmsko tržište.

izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
    Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
.
« Poslednja izmena: 05. Dec 2016, 21:50:47 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 409 410 412 413 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:35:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.