Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:58:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 401 402 404 405 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 661296 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
J.J. Abrams ruši barijere: Kapetan Sulu će biti gay u novom filmu 'Star Trek Beyond' Smile


Poslednji film "Star Trek" serije imaće prvog gay lika u svojoj 60-godišnjoj istoriji. Kapetan Hikaru Sulu, koji se pojavljuje od 1960-ih godina, oženjen je muškarcem u trećem izdanju J.J. Abramsa "Star Trek Beyond".

Tekstopisac i glumac Simon Pegg i režiser Justin Lin otkrili su kako su odlučili da naprave gay lika kako bi odali počast Georgeu Takeiju koji je glumio Sulua godinama u originalnim filmovima i serijama "Star Trek".

Sedamdesetdevetogodišnji Takei je priznao da je gay 2005. godine i strastveni je aktivista za LGBT prava. On i njegov suprug Brad Altman bili su među prvim parovima koji su aplicirali za bračnu dozvolu u Kaliforniji 2008. godine nakon što su istospolni brakovi postali legalni. Zajedno su 29 godina.

"Sviđa mi se pristup da ne politiziramo lične orijentacije ljudi", rekao je glumac John Cho koji glumi Sulua u novom filmu.

Sulu je u novom filmu oženjen muškarcem i imaju kćerku.

Ovu odluku režiseri su doneli nakon što je godinama vršen pritisak na Hollywood da unese više različitosti u svoje filmove. Još se čeka na gay superheroja ili glumca koji ima lidersku ulogu. Neki fanovi Marleovih filmova pokrenuli su kampanju sa hashtagom "Dajte momka za Kapetana Ameriku". Ovu kampanju sledili su mnogi pa je traženo da se i Elzi iz animiranog filma "Frozen" priključi devojka.



https://www.youtube.com/watch?v=Tvq3y8BhZ2s

 Svi moji torenti rade. Ne znam u čemu je problem, bar njih ima.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
Batman: The Killing Joke  Smile


Izasao, ima da se kupi u prodavnicama.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
Konacno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0



Film „The Woods“ stiže u septembru ove godine u bioskope i to su oni najvatreniji ljubitelji horora znali. Ono što ni oni, kao ni ostatak sveta, nisu znali jeste to da je ovaj film zapravo nastavak kultnog horora „Veštica iz Blera“ (The Blair Witch Project).

Ovaj podatak čuvan je u tajnosti sve do petka kada je na Comic-Con konvenciji u San Dijegu otkriveno da je „The Woods“ direktan nastavak filma iz 1999. godine, prenosi MTV.rs.

Tim povodom naziv filma i zvanično je promenjen u „Blair Witch“. Režiju potpisuje Adam Vingard, koga možda znate po filmovima „You’re Next“ i „The Guest“, dok scenario potpisuje Sajmon Beret.

Radnja originalnog filma pratila je troje dokumentarista koji pokušavaju da istraže lokalni mit u gradiću u Merilendu, da bi potom u kobnoj noći nestali jedno po jedno.

Film „Blair Witch“ nastaviće se odmah na te događaje, a glavni junak je brat stradale devojke iz prvog dela koji pokušava da otkrije šta se dogodilo sa njegovom sestrom.

Glavna uloga poverena je zvezdi serije „Shameless“ Džejmsu Alenu Mekjunu. Njega će pratiti nekoliko prijatelja od kojih jedan ide na kurs snimanja dokumentarnih filmova! Tako ćemo opet ceo film gledati kroz njegove snimke...



https://www.youtube.com/watch?v=sMEgSLetjHw
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Zašto je novi “Van Helsing” baziran na “Mad Max”-u?


Studio Universal pokrenuo je svoju originalnu, Monster Universe, filmsku franšizu u kojoj će se baviti svim popularnim čudovištima. Biće tu Drakula, Frankenštajn, Nevidljivi čovek, Frankenštajnova nevesta, lovac na vampire Van Helsing i čudovište iz Crne Lagune. Svi oni imaće svoje filmove, a priča o Mumiji će biti uvod u franšizu.

Ostvarenje “The Mummy” već se snima u Londonu, a glavne uloge igraju Tom Kruz, Rasel Krou i Sofija Bautela.

Što se Van Helsinga tiče, njega smo imali prilike da gledamo 2004. godine, sa Hju Džekmenom u glavnoj ulozi.

Kroz par godina “Van Helsing” će doživeti ribut, a za sada nije poznato ko će biti glavni glumac.

Ono što je, međutim, poznato jeste način na koji će se ovaj lik napraviti.

O tome govori scenarista filma, Erik Hejserer. On kaže da je inspiraciju za novi lik Van Helsinga dobio iz ostvarenja “Mad Max”.

“Mogu samo da kažem da je u početku, naša inspiracija za ponašanje Van Helsinga bila potpuno zasnovana na Pobesnelom Maksu”.

Njima je trebao lik koji je na ivici živaca, u konstantnoj borbi sa čudovištima koja napadaju bez najave i mnogo su snažnija od običnog čoveka. Van Helsing treba da bude neko ko je u stalnom stanju neizvesnosti i momentalno spreman na akciju.

Logično je da postoji paralela između ova dva filmska karaktera.

Hejserer je otkrio da će filmovi u ovom Monster Universe-u imati dosta različite tonove. Iako bi svi trebalo da budu horori, jer se radi o poznatim čudovištima, scenarista kaže sledeće: “Jedan bi mogao da bude malo više komičan, sa primesama akcione avanture, drugi bi mogao da bude tradicionalno horor ostvarenje, a onda ćemo pogledati kako se svi filmovi razvijaju i potruditi se da se stvori osećaj kako su svi u istom svetu”.

Za sada ne postoji zvanični datum početka produkcije ostvarenja “Van Helsing”.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Ridli Skot nam otkriva prvu scenu iz “Blade Runner 2“

Iako snimanje počinje sledećeg leta, a sama premijera se očekuje tokom 2017. godine, interesovanje za film „Blade Runner 2“ sve više raste. Shodno tome, Ridli Skot je otkrio prvu scenu za predstojeći nastavak naučno-fantastičnog filma “Blade Runner“ iz 1982. godine, tokom AFI festivala u Los Anđelesu koji je nedavno održan, opisujući je kao omaž početnoj sceni originalnog filma.

“Rešili smo da započnemo film sa originalnim početnim blokom prvog filma. Uvek nam se dopadala ideja distopijskog univerzuma, i počeli smo sa onim što bih ja opisao kao ‘fabrika farma’ – što bi bilo ravno poljoprivrednom zemljištu. Vajoming. Ravna, ne brežuljkasta – možete videti do 30 kilometara. Nema ograda, samo obrađena, suva zemlja. Okrenete se i vidite masivno drvo, samo mrtvo, ali drvo koje je poduprto i održavano u životu pomoću žica koje ga drže uspravnim. To je kao u filmu ‘Grapes of Wrath’ (‘Plodovi gneva’), tamo je prašina, a drvo i dalje stoji. Pored tog drveta je tradicionalni ‘Grapes of Wrath’ – tip bele kućice sa tremom. Iza toga je na rastojanju od tri kilometra, u sumraku, masivni kombajn koji đubri ovu zemlju. Imate 16 reflektora sa prednje strane, i ovaj kombajn je četiri puta veći od kućice. I sada prelaz. Leteća kola dolaze, stvarajući prašinu. Naravno, tradicionalno, scena je praćena psom koji laje, vrata se otvaraju, momak izlazi i vidite Rika Dekarda. Ulazi u kućicu, podiže poklopac šerpe, miriše paprikaš, seda i čeka momka iz kombajna da stigne. Momak ga vidi i skloni kombajn iza kućice. Čovek silazi sa merdevina kombajna – veliki čovek. Staje na balkon i ide ka Harisonu. Podovi kućice škripe; ovaj momak mora da ima oko 150 kilograma. Neću ništa više da kažem- moraćete da idete da gledate film”.

U originalnom filmu Dekart se susreće sa ovim čovekom u prvoj sceni, upoznaju se, ali ubrzo ga Dekart ubija i otkriva da je on replikant (veštačko biće). Da li će se nešto slično desiti i u nastavku, ostaje da vidimo. Ono što je do sada poznato je da će Dekard morati da se suoči, u ovom nastavku, sa činjenicom da je i on sam replikant. Poznato je da će i Rajan Gosling učestvovati u ovom projektu, a sve ostale detalje ćemo vam prenositi do očekivane premijere.



https://www.youtube.com/watch?v=eogpIG53Cis

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Mel Gibson planira nastavak „Stradanja Hristovog“


Mel Gibson i scenarista filma „Hrabro srce“, Randal Valas, će raditi na nastavku filma „Stradanje Hristovo“, koje će pratiti priču Hristovog vaskrsenja. Valas, koji je nominovan za oskara za scenario Gibsonovog filma, „Hrabro srce“, je potvrdio da rade na pisanju scenarija za drugi deo „Stradanja Hristovog“, i da je postalo nemoguće da film i dalje drže u tajnosti.

Valas, koji je skoro režirao seriju iz 2014. godine, „Heaven is for real“, je rekao kako je sa Gibsonom počeo da razgovara o mogućem nastavku za „Stradanje Hristovo“ dok su zajedno radili na filmu „Hacksaw ridge“. Priča filma „Hacksaw ridge“, koji će se pojaviti u bioskopima u novembru, prati Desmonda Dosa, lekara iz Drugog svetskog rata, koji je prvi primalac Medalje časti, uprkos prigovoru savesti.

Valas je studirao teologiju na univerzitetu Djuk, i kaže da je Hristovo vaskrsenje njegova specijalnost.

„Stradanje Hristovo“ je 2004. godine napravio nezavisni Newmarket Films, a film je zaradio čak 612 miliona dolara, dok je budžet za film bio 30 miliona. Od tada se  verovalo da će Gibson raditi na nastavku, ali je u međuvremenu prešao na druge projekte.

Tokom prisustvovanja svečanosti diplomiranja na univerzitetu Liberti, tokom koje je održan rani prikaz filma „Hacksaw ridge“, Mel Gibson je izjavio da je zainteresovan za rad na nastavku „Stradanja Hristovog“.

Valas je izjavio kako su članovi hrišćanskog društva u Americi govorili o tome koliko priželjkuju nastavak filma. Pošto je film i dalje u ranim fazama i dalje nije sklopljen ugovor ni sa jednom producentskom kućom, ali je Valas rekao kako ima zainteresovanih investitora.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Rasel Krou potvrdio – igraće u filmu “The Mummy” uz Toma Kruza


Aleks Kurcman će biti reditelj prve u nizu priča koje će nam doneti poznati sudio. Tom Kruz igraće Tajlera Kolta, vojnika specijalnih jedinica koji se susreće sa pojavom moćne prastare sile. Radnja filma odvijaće se u sadašnjem vremenu, a mumiju će igrati mlada Sofija Bautela (“Kingsman: The Secret Service“).

Sada, Rasel Krou potvrđuje vest da će u ostvarenju “The Mummy” igrati doktora Džekila.

“Da, urdiću to. Igraću dr Henrija Džekila, člana Kraljevskog udruženja. Veoma je interesantno šta će se uraditi sa ovim likom. Imao sam par kratkih razgovora sa rediteljem Aleksom Kurcmanom”.

Vođeni novim trendom pravljenja takozvanih filmskih Univerzuma, nakon Marvela i DC Comics-a, kompanija Universal odlučila je da napravi svoj, a u njemu će pokušati da oživi što više čudovišta. Planiraju se projekti o Drakuli, Frankenštajni, Nevidljivom čoveku, Frankenštajnovoj nevesti, lovcu na vampire Van Helsingu i čudovištu iz Crne Lagune, a Mumija će, kao što smo rekli, biti uvod u franšizu.

Objavljen je i premijerni datum ovog ostvarenja. Biće to 9. juna 2017. godine, što znači da se početak produkcije očekuje vrlo brzo.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
30 godina filmova Walta Disneyja u tri minuta

Animirani filmovi Walta Disneyja u poslednjih trideset godina obeležili su detinjstva mnogih, a i danas predstavljaju sinonim za najbolje crtane filmove za decu i odrasle.

Urednica Lindsay McCutcheon napravila je trominutni video kojim je želela da oda počast kompaniji Walt Disney i animiranim filmovima napravljenim u poslednjih trideset godina.

U videu su prikazani kultni animirani Disneyjevi filmovi, od "Male sirene" iz 1989, do filma "Frozen" iz 2013. godine.

The Walt Disney Company, skraćeno Disney, jedna je od najvećih svetskih medijskih i produkcijskih kuća zabavnog programa koju je 1923. godine osnovao Walter Elias "Walt" Disney (1901.-1966.), američki crtač animiranog filma i producent, zajedno sa svojim bratom Royem Oliverom Disneyem.

Jedna od najmoćnijih ličnosti svetskog animiranog filma, Walt Disney je nesumlnjivo najzaslužniji za popularizaciju crtanog filma. Osvojio je ukupno 22 Oscara i 3 Zlatna globusa.

The Walt Disney Company sastoji se od filmskih i muzičkih studija, distribucijskih i televizijskih kuća, parkova i odmarališta širom sveta.



https://www.youtube.com/watch?v=E-6xk4W6N20


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Džef Bridžis raspoložen za nastavak filma “The Big Lebowski”

Pre mesec dana smo pisali o tome da Džon Turturo želi da uradi spin-of filma “The Big Lebowski”, koji će biti vezan za karakter po imenu “Jesus”, koga je on i tumačio. Uz uverenje da bi za to imao blagoslov od strane braće Koen, Turturo želi da i oni budu uključeni u stvaranje filma. Nakon toga, ne možemo, a da se ne zapitamo da li bi se i sam Džef Bridžis priključio ovom novom projektu. Na to pitanje, ovaj glumac dao odgovor prilikom pres konferencije za svoj novi film “Hell or High Water”, za Business Insider, rekavši: “Slušao sam o tome godinama, Džon je govorio to. Mislim da je to odlična ideja”. Bridžis je još dodao: “Da, moglo bi biti zabavno pojaviti se kao ‘The Dude’ “.

Da ni Džef Bridžisu ne manjka ideja, govori činjenica da i on sam ima predlog vezan za nastavak filma: “Nadam se da će napraviti malog Lebovskog [nastavak] zato što je sve spremno. Ja sam oplodio Maudu [Džulijan Mur]. Kako Stranac [Sem Eliot] kaže, ‘Mali Lebovski je na putu’, znate”?

Šta dodati, osim da se po svemu, do sada izrečenom, polako zagreva atmosfera oko nastavka filma “The Big Lebowski”, a u kom pravcu će priča ići ostaje da vidimo.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 401 402 404 405 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:58:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.