Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:50:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 397 398 400 401 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662311 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
"Igra prestola" dobija konkurenciju!

Serijal knjiga epske fantastike koji su mnogi su želeli da vide i na malim ekranima, uskoro dolazi.

Serija "Igra prestola" je napravila pravi "obrt" kada su popularni TV žanrovi u pitanju, pa su mnogi poželeli da se i druga dela epske književnosti nađu na našim ekranima.

Jedan od tih je "Točak vremena" ("The wheel of time") ili skraćeno "WoT", baš kao što je za "Igru prestola" skraćenica "GoT".

Autor ovog dela je Robert Džordan, koji je preminuo pre nego što je završio knjige, ali je ostavio beleške uz pomoć kojih su njegova udovica i pisac Brendon Sanderson uspeli da ovaj fenomenalni serijal završe.

Radnja ovih knjiga se vrti oko mnogo zanimljivih i pre svega, komplikovanih, likova, a u centru svega je Ponovorođeni Zmaj, koji treba da spasi svoj svet od ponovnog dolaska Mračnog.

Kao i kod Martina, Džordan nema jednog glavnog lika, već priča prati više karaktera od kojih svaki ima neku ključnu ulogu u "točku sveta koji se okreće".

Džordanova udovica Harijer Mekdugal dala je zvanično obaveštenje da će se napraviti serije i od ovih knjiga!

"Želela sam da podelim sa vama uzbudljive vesti o 'Točku vremena'. Legalni problemi su rešeni. 'Točak vremena' će postati prvoklasna TV serija! Ne bih mogla biti srećnija. Uskoro će se pojaviti i zvanično saopštenje jednog velikog studija", napisala je ona na Google Plusu.

Ako niste pročitali ove knjige, a ljubitelj ste epske fantastike, onda je vreme da počnete da "listate", taman dok ne izađe serija!

A, oni koji jesu, znaju da će ovo biti ozbiljna konkurencija "Igri prestola", jer "ratni tabori" fanova ovih knjiga već postoje.

Serijal "Točak vremena" ima 14 delova i može se naći preveden u našim knjižarama.

http://mondo.rs/a898494/Zabava/TV/Tocak-vremena-serija.html

__________________________________________________________________________

Ako ga odrade dobro i kvalitetno onda svaka cast. Mada cisto sumnjam...
par pitanja

kakvo je ovo sad sranje
ima li golotinje
zar fora sa zmajovima nije vec provaljena

zapravo za 1. i 3. pitanje me zabole al 2. je veoma bitno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
Samsung GT-S7580
Ја бих волео трилогију Први закон да видим на екрану

Јурковићу, јеси гледао можда онај кратки филм World of Tomorrow, осећам да би ти се свидео  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110

par pitanja

kakvo je ovo sad sranje
ima li golotinje
zar fora sa zmajovima nije vec provaljena

zapravo za 1. i 3. pitanje me zabole al 2. je veoma bitno  Smile
To je serijal knjiga koji je tu pre "Pesme Leda i Vatre" i debelog gmaza Martina. Nema golotinje(makar ne u smislu ko kod Martina) a ni Zmajeva osim ako ne racunas da je glavni lik "Ponovorodjeni Zmaj" sto je vise kao titula. Al zato ima magije. Mnogo magije.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
izem ti titulu
bolje da nepocinju bez golotinje se slabo primaju serije sa sranje tematikom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Sylvester Stallone glumiće šefa mafije u TV-seriji “Omerta”


The Weinstein Company priprema adaptaciju Omerte, poslednjeg romana stručnjaka za mafiju Marija Puza, prema čijem je delu nastala i kultna trilogija Kum. Redatelj će biti Antoine Fuqua (Dan obuke, Lijevi kroše), a Sylvester Stallone ima ulogu Raymondea Aprilea, poslednjeg velikog američkog mafijaškog bossa.

Kada je nezadovoljan svojom knjigom “Kum”, po povratku iz Evrope, siromašni pisac Mario Puzo želeći da je  je povuče iz prodaje, “suočio” se s činjenicom da je napisao bestseller. Shvativši da je svet kriminala dobitna kombinacija, što mu, osim slave i novca, donosi i epitet “Balzaka Mafije “.

Završni deo Puzove trilogije o mafiji (uz “Kuma” i “Posljednjeg Dona”), “Omerta” pisao je tri godine. Ovoga puta, upoznaje nas sa porodicom Aprile, koja živi na ivici zakona.

Don je vladao svojom Porodicom trideset godina i sada je bio legenda. Odgajan na Siciliji, nije imao pogrešnu slikuu o sebi niti umišljenu aroganciju kao šefovi mafije rođeni na američkom tlu. Bio je, u stvari, izdanak starih Sicilijanaca iz devetnaestog veka koji su gospodarili gradovima i selima svojom harizmom, osećajem za čast i svojim smrtonosnim i konačnim presudama svakome ko je bio osumnjičen kao neprijatelj. Takođe se pokazalo da je bio strateški genije, poput starih heroja … Don Raymonde Aprile bio je takav čovek. Stvorio je vlastitu individualnu moć svojom inteligencijom i potpunim pomanjkanjem milosti … Sada je znao da je vreme da se dostojanstveno povući sa scene.

Za decu dona Rejmondea Aprilea on je bio odani član porodice, usvojeni ‘nećak’ njihovog oca. Za FBI on je bio čovek koji bi radije jahao svoje konje nego što bi se bavio poslovima mafije. Niko nije znao zašto je Aprile, poslednji veliki američki don, usvojio Astorrea Violu pre mnogo godina na Siciliji; niko nije ni naslućivao koliko ga je pažljivo obučavao … i kako je, dok su donova deca gradila poštovanja dostojne karijere u Americi, Astorre Viola čekao na svoj trenutak.

Njegov čas sada je kucnuo. Don je mrtav, a njegovo ubistvo je jedan krvavi čin u drami ambicije i prevare koja se proteže od smrtonosnih kompromisa jednog FBI agenta, do pohlepe dva korumpirana detektiva Njujorške policije, kao i zastrašujućih planova južnoameričkog narko-kralja. U sukobu neprijateljstava i ljubavi, izdajnika i odanih vojnika, Astorre Viola krenuće za svojom sudbinom. Jer nakon svih godina, ovaj trenutak je u njegovoj krvi … Astorre mora pokazati mafijašima da je sposoban obraniti čast, ugled i posao svoje “porodice”.

Poslednja knjiga “Omerta“, objavljena je u SAD-u posthumno 2000. godine (Puzo je preminuo 1999. u 78. godini) i kruna je njegovog opusa. Ovaj roman je poznat i pod nazivom “Zakon ćutanja” (što je i značenje riječi omerta), što u prevodu označava sicilijanski zakon čutnje koji zabranjuje davanje informacija o zločinima, za koje se smatra da se tiču samo onih koji su u njima sudelovali.

Izvor prolog

Ја бих волео трилогију Први закон да видим на екрану

Јурковићу, јеси гледао можда онај кратки филм World of Tomorrow, осећам да би ти се свидео  Smile

  Nisam ni znao da postoji.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
Udrite po spojlovanju, nema veze.  Smile

Pa jesi li ti svestan da sam ja u zaostatku sa valking ded i saut park. I da zbog toga ne posećujem te teme.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

8ba79684884941040d9b912f23ef7739.jpg
(90.55 KB, 1020x540)
9e9ece3fa8006bbae4e0a6f5305a27c5.jpg
(103.26 KB, 1020x540)
32a1b41d867519a6c7e0d91a532a7742.jpg
(115.38 KB, 1020x540)
ee81eb64f090d6593dd9d2ef7a7f6961.jpg
(118.47 KB, 1020x540)
ee88662b82f38cf8134354d9b80667f7.jpg
(105.48 KB, 1020x540)
fb9757a4b701366c5a456f32e78242e9-how-the-world-looks-when-you-are-trying-to-avoid-spoilers.jpg
(76.07 KB, 1020x540)
ff6ec5cd535e1aad3afb5021fd92d6a7.jpg
(106.56 KB, 1200x630)
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Punisher dolazi i kazniće sve krivce

Potvrđuju se prethodni navodi s početka godine o tome da je The Punisher samostojeća TV serija u produkciji (iako je Marvel to pokušao demantovati). Stiže The Punisher spinoff.

Kako javlja Entertainment Weekly, Jon Bernthal će ponoviti svoju ulogu zlikovca, odnosno antiheroja, dok će Steve Lightfoot, koji je prethodno u TV seriji Hannibal imao funkciju scenarista i izvršnog producenta, u Punisheru će također vršiti zadatke izvršnog producenta.

Želimo da se zahvalimo fanovima koji su tražili nastavak Jonovog (Bernthalovog) izvođenja Franka Castlea iz druge sezone „Daredevil“-a. Sada, kombinovano sa neodoljivim tekstom Stevea Lightfoota, uzbuđeni smo da dovedemo Punishera na Netflix, izjavio je izvršni producent i direktor tvrtke Marvel Television, Joseph Loeb.

Sam Steve Lightfoot  o novom projektu kaže: Za mene, kompleksnost i nepredvidljivost Franka Castlea ga čine neverojatno primamljivim likom, i ne mogu biti uzbuđeniji zbog prilike da uronim u njegov svet.

Netflix, kojem je ovo peta serija iz istog superherojskog svemira (prethodne su bile Daredevil, Jessice Jones, Luke Cage, i The Defenders) opet sarađuje s Marvelom, a datum izlaska serije ostaće još neko vreme tajna.

Marvel i Netflix su pustili teaser za juče najavljenu seriju, ‘The Punisher’. Istoimenog lika smo videli prvi put u ovogodišnjoj drugoj sezoni serije ‘Daredevil‘. Nova serija će pratiti Franka Castlea i njegov rat protiv kriminala.

https://www.dailymotion.com/video/x47rajn_the-punisher-official-teaser-hd_tv

Izvor ptolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
mislim da preteruju zgadice ljudima taj super heroj fazon
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Rimejk 'Intervjua s vampirom'? Ljubitelji filma besni!


'Intervju sa vampirom' je stekao status kultnog filma, a to je i razlog zbog kog je vest o tome da se priprema njegov rimejk, toliko razbesnela ljubitelje.Reditelj filma “The Fault In Our Stars” Džoš Bun rekao je da je napisao scenario za film na osnovu knjige “Vampire Chronicles” En Rajs, po kojoj je sniman i čuveni film iz 1994. u kom su igrali Bred Pit i Tom Kruz.

Kasnije su njegov Instagram nalog preplavili besni komentari ljubitelja filma, koji ga optužuju za neoriginalnost i pokušaj skrnavljenja “Intervjua s vampirom”.

Ipak, Bun ne odustaje i na Twitteru najavljuje da bi Toma Kruza u njegovom ostvarenju mogao da zameni Džared Leto.

Originalni film koji je režirao Nil Džordan imao je dve nominacije za Oskara i odlične ocene kritike.




https://www.youtube.com/watch?v=BRXWYKCzOJk

prolog
« Poslednja izmena: 14. Maj 2016, 18:39:43 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Michael B. Jordan pridružuje se ekipi filma “Black Panther”

Nakon što je objavljeno kako je oskarom nagrađena glumica Lupita Nyong’o koja je igrala Maz Kanatu u filmu Ratovi zviezda: Sila se budi u pregovorima za ulogu u Marvelovom filmu Black Panther,  glumačkoj postavi se priključuje još jedno mlado i poznato lice – Michael B. Jordan, piše Hollywood Reporter.

Ovo je nastavak više nego uspješne saradnje za Ryana Cooglera i glumca Michaela B. Jordana koju su započeli filmom Stanica Fruitvale. Saradnja između Ryana Cooglera i Michaela B. Jordana nastavila se na  prošlogodišnjem hitu Creed u kojoj je Jordan istvario glavnu ulogu Adonisa. “Black Panther” za Cooglera i Jordana tako čini već treću filmsku saradnju.

Jordan je prošle godine nastupio u jednoj u nizu neuspješnih ekranizacija Fantastične četvorke. Kao dio “Fantastične četvorke” glumio je ulogu superjunaka, a čini se kako će ovog puta uskočiti u ulogu negativca, jednog od suparnika Crne pantere. Ipak,  detalji uloge koju će tumačiti Jordan još uvijek su tajni.

Nyong’o bi  trebala tumačiti jednu od glavnih uloga u filmu i glumiti uz Chadwicka Bosemana kojeg smo u ulozi Marvelovog superheroja po prvi put mogli vidjeti u nedavno izašlom Captain America: Civil War hitu

Black Panther, stvarnog imena T’Challa, je ratnički kralj fiktivne afričke države Wakanda koja se nalazi u Marvelovom univerzumu. Ova je zemlja najpoznatija po svojim bogatim zalihama vibraniuma, moćne supstance od koje je između ostalog izrađen i štit Kapetana Amerike.

Film će režirati Ryan Coogler koji je takođe i njegov koscenarist, a 18. nastavak Marvelovog filmskog univerzuma bi trebao stići u bioskope 16.2. 2018.

prolog





IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 397 398 400 401 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:50:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.296 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.