Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:14:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 380 381 383 384 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 661300 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2568.0
mob
Motorola 
  Stalno zaboravljam da pomenem ovo.Svakih mesec-dva navratim u jednu zemunsku malu poštu i redovno počnem da se smejuljim kada me na šalteru dočeka ženska koja liči na mršaviju varijantu Mr.Robotove sestre,sa sve u crno lakiranim noktima spuštenim na tastaturu.
  Volim te doppelgänger fore (sa jednom sam se čak i zabavljao).  Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Sprema se remake Nolanovog “Mementa”


Film Memento iz 2000, koji je Christophera Nolana lansirao u sam vrh svetske filmske industrije, dobiće svoj remake. Za produkciju su zaduženi Italijan Andrea lervolino i Monika Bacardi iz AMBI Picturesa.

    Nameravamo ostati verni viziji Christophera Nolana i isporučiti nezaboravan film za kog verujemo da će biti jednako kultni kao i izvorno ostvarenje. Velika je odgovornost snimiti nešto što će biti kvalitetno kao “Memento”, pa smo upravo zbog toga jako uzbuđeni i motivisani da sa ovim misterioznim filmom vratimo publiku u buioskope, izjavila je Bacardi.
    “Memento” je dugo vremena bio rangiran kao jedan od najboljih filmova svoje dekade. Ljudi koji su ga pogledali 10 puta i dalje osećaju  potrebu da ga pogledaju još jednom. To je ono što u stvari opravdava njegov remake, kaže lervolino.

Andrea lervolino je sa Monikom Bacardi osnovao produkcijsku i distribucijsku kompaniju AMBI Group koja je nedavno otkupila prava na preko 400 ostvarenja, među kojima su Cruel Intentions, Donnie Darko, The Mexican, Rush i Sliding Doors. Izgleda da nam u budućnosti AMBI sprema mnoštvo remake ostvarenja jer su novi Memento najavili kao prvi primer njihove nove strategije kojom namjeravaju publici približiti cijeli niz komercijalnih filmova. Nolan je scenario za Memento bazirao na kratkoj priči “Memento Mori” svog brata Jonathana. Glavne uloge igraju Guy Pearce, Carrie-Anne Moss i Joe Pantoliano. Priča prati Leonarda Shelbyja, koji je u pokušaju da spreči ubistvo svoje supruge zadobio tešku povredu glave, što je rezultiralo pojavom anterogradne amnezije. Leonard je zbog toga u nemogućnosti formirati nova sjećanja i sjeća se samo događaja koji su se dogodili prije nego što je povređen. U nastojanju da upamti sadašnje događaje vodi beleške, snima fotografije i tetovira najvažnije činjenice koje mora upamtiti. Leonardov cilj je osvetiti se čoveku koji je silovao i ubio njegovu suprugu i zbog toga beleži sve podatke koji bi ga mogli dovesti do njega. Osim što je osvojio Saturn nagradu Memento je dobio i ogromne pohvale filmskih kritičara radi svoje nelinearne narativne strukture i motiva memorije, percepcije, tuge i samozavaravanja. Sa budžetom od devet miliona dolara zaradio je impresivnih 40 miliona širom sveta i bio nominovan za Oscara u kategorijama za najbolju montažu i scenario. Ovo neće biti prvi remake Mementa jer su tokom 2005. i 2008. godine snimljena dva na indijskom jeziku i pod nazivom Ghajini.

Izvor prolog

  Ne znam za druge ali mene Memento nije impresionirao. U svakom slučaju čeka se Monikn izbor ostalih otkupljenih  filmova.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
naravno ipak to nije impresivan film kao rimejkovi kusturice iz juzne koreje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Рајан Гослинг: Ја сам нови "Blade Runner"


 ЛОС АНЂЕЛЕС -

Рајан Гослинг је потврдио спекулације: он ће дефинитивно играти главну улогу у дугоочекиваном филму "Blade Runner 2", наставку хит трилера са Харисоном Фордом из 1982.

"Да, тачно је", рекао је Гослинг за Collider. "То је врло узбудљиво, али не смем много да откривам".

Он је рекао да га је прилика да ради са редитељем Денисом Вилневом и сниматељем Роџером Дикинсом "убедила" да прихвати улогу.

Иначе, следеће године ће се у биоскопима појавити филм "The Nice Guys" у ком Гослинг игра уз Расела Кроуа, под редитељском палицом Шејна Блека.

"Расел Кроу је тако духовит у филму и једва чекам да људи виде ту његову страну. Тако је забаван и 'луд'", рекао је Госллинг.

Izvor http://www.rtv.rs/sr_ci/zivot/kultura/rajan-gosling-ja-sam-novi-blade-runner_660331.html
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Najavljen četvrti deo serijala Riddick pod nazivom Furia, takođe i serija Merc City u kojoj će priča biti fokusirana na plaćenike i lovce na glave.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Ридли Скот припрема три нова наставка „Осмог путника“!

Холивудски редитељ Ридли Скот обелоданио је да припрема три нова наставка саге о монструозном ванземаљцу.
Најављени филмови ће заправо бити наставак Прометеја, који је 2012. године остварио зараду од 403 милиона долара на светским благајнама.
Говорећи на конференцији за штампу у Сиднеју, славни редитељ и продуцент је рекао да новим остварењима планира да објасни „главну мистерију“ свемирске епопеје.
„Реч је о једној веома компликованој причи, разради Прометеја који је настао из моје фрустрације за првим Осмим путником из 1979. године. Снимио сам само тај један филм и обично не правим наставке. Било ми је чудно што ниједан од три питања филма није обрадио тему порекла туђина, ко их је створио и зашто“, објаснио је Скот.
Први филм нове трилогије, под насловом Alien: Covenant је прича о посади свемирског брода „Ковенант“ која, очекујући да пронађе неистражену рајску планету, открива један опасан свет чији је једини становник Дејвид, преживели члан експедиције Прометеј, кога ће поново играти Мајкл Фасбендер.
Остатак глумачке екипе је засад непознат, мада је Скот споменуо да ће можда и Нуми Рапас, јунакиња Прометеја, репризирати своју улогу.

RTS
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2571.0
mob
Motorola 
  Naleteo sasvim slučajno na ovo,biće zanimljivo ljubiteljima domaće tv-serije " Više od igre " :


     http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1336548


"Povodom najnovijeg repriziranja Više od igre čulo se: više nema takvih serija...

(Petar Božović : ) Pa nema više ni Slobe Stojanovića (Slobodan Stojanović, pisac serije Više od igre). On je bio retka pojava. Otišao je pre nego što je napravio nastavak serije. Jednom me je pitao: šta misliš šta je bilo s tvojim likom u nastavku serije? Ja sam završio na Golom otoku, odgovorio sam i pogodio. Igrao sam Danila Živića, španskog borca koji je u svom kraju poveo ustanak, i normalan kraj njegove revolucionarne karijere bi bio na Golom otoku. Ali, nastavak nije snimljen, i moj Danilo je ostao da uživa u ovoj slobodi i prosperitetu, i da čeka onaj Beograd i onaj falus koji viri iz tog Beograda k’o da nekom pokazuje srednji prst. Mada, moji su bili na Golom otoku, otac i stric, pa su to odradili umesto mene. Na meni je, kažem vam, samo da uživam..."
« Poslednja izmena: 02. Dec 2015, 16:36:10 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
Ридли Скот припрема три нова наставка „Осмог путника“!

Холивудски редитељ Ридли Скот обелоданио је да припрема три нова наставка саге о монструозном ванземаљцу.
Најављени филмови ће заправо бити наставак Прометеја, који је 2012. године остварио зараду од 403 милиона долара на светским благајнама.
Говорећи на конференцији за штампу у Сиднеју, славни редитељ и продуцент је рекао да новим остварењима планира да објасни „главну мистерију“ свемирске епопеје.
„Реч је о једној веома компликованој причи, разради Прометеја који је настао из моје фрустрације за првим Осмим путником из 1979. године. Снимио сам само тај један филм и обично не правим наставке. Било ми је чудно што ниједан од три питања филма није обрадио тему порекла туђина, ко их је створио и зашто“, објаснио је Скот.
Први филм нове трилогије, под насловом Alien: Covenant је прича о посади свемирског брода „Ковенант“ која, очекујући да пронађе неистражену рајску планету, открива један опасан свет чији је једини становник Дејвид, преживели члан експедиције Прометеј, кога ће поново играти Мајкл Фасбендер.
Остатак глумачке екипе је засад непознат, мада је Скот споменуо да ће можда и Нуми Рапас, јунакиња Прометеја, репризирати своју улогу.

nesto se vremenski ne poklapa sva ta saga o elijenu osim ako se ne ukljuci putovanje kroz vreme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 380 381 383 384 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:14:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.