Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:20:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 373 374 376 377 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 658774 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Eastwood započeo rad na svom novom filmu “Sully”

Clint Eastwood je započeo rad na svom novom filmu Sully u kojem će se u glavnoj ulozi pojaviti Oscarom nagrađivani Tom Hanks. U januaru 2009. svijet je svedočio “čudu na Hudsonu” kada je kapetan vazduhoplovstva Sully Sullenberger, sa Airbus 320 avionom, sleteo u ledenu reku Hudson. Sully je bio primoran na ovaj potez jer su dve ptice uletjele u motor aviona, a prilikom sletanja u avionu se nalazilo 150 putnika i pet članova posade. Niko od njih nije povređen, a oni koji su svedočili ovom događaju izjavili su kako je bilo očigledno da je pilotu rijeka Hudson bila jedini mogući izbor za slietanje u gusto izgrađenom području New Yorka. Uprkos tome što je Sully najzaslužniji za čudesno spašavanje putnika i članova posade, protiv Sallya je pokrenuta istraga koja je pretila njegovom ugledu i karijeri. Eastwood ovaj film režira prema scenariju Todda Komarnickia, a baziran je na knjizi “Highest Duty: My Search for What Really Matters” koju su zajedno napisali kapetan Sully Sullenberger i Jeffrey Zaslow. Osim Toma Hanksa, u filmu će se pojaviti i Aaron Eckhart kao Sullyev pomoćnik Jeff Skiles, te za Oscara nominovana Laura Linney kao Sullyeva supruga Lorraine Sullenberger. Za produkciju su zaduženi Eastwood, Frank Marshall, Allyn Stewart i Tim Moore, dok je zvršni producent Kipp Nelson. Za potrebe ovog filma se oko Eastwooda okupila ekipa koju, između ostalog, čini i nekoliko njegovih dugogodišnjih saradnika koji su sa njim radili na kino hitu American Sniper: direktor fotografije Tom Stern i scenograf James J. Murakami koji su bili nominovani za Oscara za svoj rad na ostvarenju The Changeling, kostimografkinja Deborah Hopper i urednik Blu Murray. Snimanje je počelo u ponedjeljak, 28. septembra, u okolini mesta gdje je Sully Sullenberger sletio sa avionom, a osim New Yorka snimat će se i u Sjevernoj Karolini, Atlanti i Los Angelesu. Film će širom sveta distribuirati Warner Bros Pictures, a datum njegove premijere u svetskim bioskopima za sada nije objavljen.

Izvor prolog

Ja ako mogu neku primedbu da iznesem, iako nisam mod ili neko mudo na forumu, pa me možete u potpunosti ignorisati.  Smile

Ne razumem od kada se u ovoj temi stavljaju vesti

Zar one dve teme nisu sasvim dovoljne za vesti?

http://forum.burek.com/filmovi-u-najavi-ili-ti-filmadzije-na-poslu-t122028.html

http://forum.burek.com/zanimljvosti-iz-tv-pozorisnog-i-filmskog-sveta-nova-tema-t378317.html

A ovu temu doživljavam baš kao što naslov kaže Neobavezne filmske diskusije

Kao ovo što je vlado banja luka komentarisao



Sad videh u pozorištu da ima naš novi muvi i evo ne znam da l' da dam skoro tristo dinara.. Šišanje mi je od ovog Filipovića bio kul film, a Šejtanov ratnik govno
U Šejtanovom ratniku jedino mi smešna ona profesorka što psuje  Smile

  Možeš da diskutuješ i o filmovima u najavi kao što su to radili mnogi pre tebe. A možeš i da preneseš vest sa te dve teme koje si linkovao i da ostaviš komentar.

http://forum.burek.com/the-martian-2015-t637237.html

  A za film inače  postoji tema. Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Ovde se diskutuje tamo se cita.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
  Tako je. Ko želi može da se uključi ali i da se isključi Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung GT-S7580
Ma znam, ali mi nije jasno po kom kriterijumu Zorane ubacuješ ovde vesti, zašto ne u one dve teme već baš ovde?  Smile
Jedno zanimljivosti, drugo najave i koje vesti idu ovde? Nikako to da skontam.

Svejedno je, predložio sam samo da bi nam tema bila preglednija.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
  Video si i uverio si se zašto pojedinci u koje i ja spadam otvaraju teme za filmove i serije. Član Vlado je isti komkentar ostavio na dva mesta a omašio je temu. Nije to čovek znao i to je u redu. Isti slučaj je i sa ovim jer informacija ima toliko da su malo tri teme. Neke ljude to zanima i zato dolaze da čitaju ili komentarišu. To što imamo svi različit ukus je samo plus.
  Niko ti ne brani da se uključiš ili da otvoriš neku temu zahvaljujući baš ovim informacijama. Mogu da ti dam mustru i da te naučim kako se to radi samo ako želiš.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Ma znam, ali mi nije jasno po kom kriterijumu Zorane ubacuješ ovde vesti, zašto ne u one dve teme već baš ovde?  Smile
Jedno zanimljivosti, drugo najave i koje vesti idu ovde? Nikako to da skontam.

Svejedno je, predložio sam samo da bi nam tema bila preglednija.
Skoro pa si sam sebi odgovorio na pitanje. Jedna tema je za zanimljivosti, druga za najave filmova i treca tema je za sve ostalo sto ne ide u prve dve teme. Bar je moj kriterijum takav. Ja tako postavljam i niko se ne zali sto znaci da nisam pogresio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Popularni horor dobija treći nastavak, ali moraćemo još malo da sačekamo

Kako je najavljeno iz Paramount Studios, premijera trećeg dela horor serijala "The Ring", pod nazivom "The Rings" pomerena je sa 13. novembra na 2016. godinu.

Paramount od filmova "The Big Short" i "Anomalisa" žele napraviti blockbustere, koji će se takmičiti za prestižnu nagradu Oscar, i ovim pomeranjem ne žele tržište preplaviti svojim produkcijskim ostvarenjima.

Takođe, da je 13. novembar ostao datum premijere, "Rings" bi se takmičio sa dramom Angeline Jolie i Brada Pitta "By the Sea", zatim sa dramom o čileanskim rudarima "The 33", kao i komedijom "Love the Coopers", za naklonost publike.

U filmu "Rings" glumiće buduća zvezda Matilda Lutz, Alex Roe kao i Johnnny Galecki, zvezda serije "The Big Bang Theory", a radnja se dešava 13 godina nakon događaja iz prvog dela.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung GT-S7580
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 04. Okt 2015, 01:57:29
Kako je najavljeno iz Paramount Studios, premijera trećeg dela horor serijala "The Ring", pod nazivom "The Rings" pomerena je sa 13. novembra na 2016. godinu.

Могли су стати код првог дела што се мене тиче, филм је говно  Smile
« Poslednja izmena: 04. Okt 2015, 02:01:33 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0



  Gledaj Japance i original a ne prerađevine. Inače se slažem ali samo kod holivuđana.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 373 374 376 377 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:20:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.