Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:20:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 362 363 365 366 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 662118 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Ukupno 21 film u konkurenciji za Zlatnog lava u Veneciji

Ukupno 21 film takmičiće se za Zlatnog lava 72. Međunarodnog filmskog festivala u Veniciji (Mostra) koji će biti održan od 2. do 12. septembra, saopštili su organizatori te filmske smotre. Najstariji filmski festival na svetu ove godine će predstaviti "sveobuhvatan pregled savremene kinematografije", izjavio je umenički direktor festivala Alberto Barbera.

Brojne holivudske zvezde očekuju se na festivalu, među kojima Entoni Hopkins, Roberto de Niro, Leonardo DiKaprio, Bred Pit, Majkl Kitom, Mark Rafalo, Džoni Dep, Robin Rajt i Keira Najtli.

Među filmovima u konkurenciji za Zlatnog lava nalaze se "Heart of a dog" Lori Anderson (SAD), "Looking for Grace" Sju Bruks (Australija), "Per amor vostro" Đuzepea Gaudina (Italija, Francuska), "El Clan) Lorenca Vigasa (Venecuela, Meksiko) i "Behemoth" Žaoa Lijanga (Kina, Francuska).

Predsednik žirija ove godine je meksički reditelj Alfonso Kuaron, dobitnik nekoliko Oskara za film "Gravitacija".


Izvor http://beta.rs/scena/scena-film/9580-ukupno-21-film-u-konkurenciji-za-zlatnog-lava-u-veneciji
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Fajns režira film o Rudolfu Nurejevu

Poznati glumac Rejf Fajns režiraće film o legendarnom ruskom baletskom igraču Rudolfu Nurejevu prema scenariju Dejvida Harea, prenose danas britanski mediji.

LONDON - Poznati glumac Rejf Fajns režiraće film o legendarnom ruskom baletskom igraču Rudolfu Nurejevu prema scenariju Dejvida Harea, prenose danas britanski mediji.

Fajns neće igrati naslovnu ulogu u filmskoj adaptaciji autorizovane biografije Nurejeva "Nureyev: The Life and hopes" koju je napisala Džuli Kavana.

Snimanje filma trebalo bi da počne 2016.

Fajns je sa Hareom sarađivao na "Čitaču" dramu rađenoj prema romanu Bernharda Šlinka (u Srbiji ga je objavio Plato).

Kejt Vinslet je za ulogu u ovom filmu, koji je režirao Stiven Daldri, dobila Oskara.

Fajns, koji na velike ekrane stiže u novembru sa novim filmom o Džejmsu Bondu "Spectre" već je režirao dva filma - "Koriolan" i "Nevidljiva žena" i u oba je i glumio.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Vraćaju se i Usamljeni revolveraši!


Očekujte još poznatih faca prilikom povratka serije Dosije Iks (The X Files), koji je rezervisan za januar sledeće godine!

Teoretičari zavere, trio poznatiji kao Usamljeni revolveraši (The Lone Gunman), vraćaju se u jednoj ili više od ukupno šest epizoda nove (mini) sezone serije Dosije Iks početkom naredne godine, preneli su danas svetski mediji. Iako se spin-off serija, koju je Fox svojevremeno pokušao da izvuče iz popualrnosti Usamljenih revolveraša, nije baš proslavila, sam tim je bio prilično omiljen među fanovima serije.

Ostaje još da saznamo kako će čuveni trio biti „podignut iz mrtvih“, imajući u vidu da su u devetoj setozoni serije dočekali prilično neprijatan kraj.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Mick Jagger i Martin Scorsese rade na seriji 'Vinyl'


Frontmen benda THE ROLLING STONES, Mick Jagger, i legendarni režiser Martin Scorsese objavili su da zajedničkim snagama rade na seriji "Vinyl" koja će se emitovati na kanalu HBO. Serija koju Jagger producira a Scorsese režira imaće devet epizoda i emitovaće se u toku sledeće godine. Radnja u seriji "Vinyl" se odvija 1970-ih i prati vlasnika izdavačke kuće American Century Records iz Nju Jorka kao i "scenu kojom preovladavaju seks i droga u vreme kada pank i disko muzika doživljavaju proboj." Scorsese će režirati pilot epizodu i biti jedan od izvršnih producenata uz Jagger-a. Ovaj dvojac prethodno je sarađivao na dokumentarcu o karijeri benda The Rolling Stones pod imenom "Shine A Light."

Glavne uloge u seriji "Vinyl" tumače Bobby Cannavale kao Richie Finestra i Olivia Wilde, koja tumači njegovu suprugu Devon. Pored njih u seriji će se pojaviti drugi popularni glumci kao što su Ray Romano, Andrew "Dice" Clay, kao i sin pevača James Jagger. Na seriji će raditi čuveni pisci Terence Winter ("Boardwalk Empire") i George Mastras ("Breaking Bad").

Podsećamo, gitarista benda The Rolling Stones, Keith Richards, potvrdio je da čuveni bend planira da uđe u studio i snimi naslednika albuma "A Bigger Bang" iz 2005.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
Samsung GT-S7580
Ima serija neka sta zna pa neko zensko ime...takav naziv valja elis...tako nesto...

Mini serijal...ako je neko gledao ili zna neka napise...

Шта ли ти користиш  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Brad Pitt producira SF triler `Alpha´


Brad Pitt produciraće SF triler pod naslovom Alpha. Radi se o adaptaciji romana i bestsellera „Robopocalypse“ iz 2011. autora Daniela H. Wilsona. Wilson je doktorirao robotiku i utemeljio svoju knjigu na istraživanjima iz tog područja, a napisaće i scenario za film. Detalji oko radnje nisu poznati, ali s obzirom na to da će se film bazirati na romanu možemo otprilike pretpostaviti – knjiga prati grupu preživelih koji traže načine da žive bez moderne tehnologije u društvu koje se oslanja na robote. Jedan naučnik oslobodio je nadprosečno inteligentnog robota imena Archos koji počne da planira eliminaciju ljudske vrste. I tad nastanu problemi.

Pitt će sarađivati sa svojim partnerima iz produkcijske kuće Plan B, Dede Gardner i Jeremyjem Kleinerom. Plan B stoji iza akcionog filma Svetski rat Z (World War Z) i istorijske drame 12 godina ropstva (12 Years a Slave) koja je nagrađena Oscarom za režiju.

Rediteljsko mesto dobio je Anthony Scott Burns (kratki film Manifold) kojem će Alpha biti prvenac. Pittov zadatak zasada je samo produkcija tako da će najverovatnije glumu prepustiti nekome drugome.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
‘The Hobbit’ Trilogy Extended Edition Heading to Theaters This Fall

If you thought you were done with Peter Jackson‘s trilogy adaptation of The Hobbit, think again. The Hobbit trilogy will be returning to theaters this fall, but in the longer extended edition format that until now has only been available on home video.

Hit the jump to find out when you can catch The Hobbit trilogy extended edition theatrical release!

Far Away Entertainment (via TheOneRing.net) revealed plans for The Hobbit trilogy extended edition coming to theaters, which will be happening on a few different nights, beginning on October 5th, one month before the The Hobbit: The Battle of the Five Armies Extended Edition is slated to hit home video on November 3rd. Here’s the event information:

    Fathom Events and Warner Bros. are partnering to present the extended editions of all three Hobbit movies. Shown over three nights, the epic Peter Jackson trilogy will be the first time the extended editions have ever been released in theatres. Also included will be an exclusive introduction by director Peter Jackson. First night showing starts Monday, October 5th, 2015 at 7:30pm local. Tickets will be regular admission prices for each movie.

For fans who don’t want to spend half a day in a movie theater, showing each movie on a different night is probably a smart move to get the maximum number of people in theaters for these event screenings. However, it’s not clear if the showings will be on consecutive nights or spread out over the month of October.

The website where this information comes from lists an October 13th date under The Hobbit: The Battle of the Five Armies Extended Edition title as well, as does AMC Theatres. So this event could easily be spread out over three days between October 5th and October 13th, but we’ll have to wait and see how it goes. We also don’t know which theater chains will be showing The Hobbit trilogy extended edition just yet.

Since one of the most consistent complaints with The Hobbit trilogy was that the movies were too long for a book that doesn’t have enough meat to fill three of them, seeing the extended editions of each movie isn’t exactly high on my to-do list. And this is coming from someone who saw all three extended cuts of Lord of the Rings in theaters in one day.

For those curious, here’s the extended edition running times for each movie:

    The Hobbit: An Unexpected Journey – 182 minutes (theatrical: 169 minutes)
    The Hobbit: The Desolation of Smaug – 186 minutes (theatrical: 161 minutes)
    The Hobbit: The Battle of the Five Armies – 174 minutes (theatrical: 144 minutes)

So each extended edition of The Hobbit trilogy adds anywhere between 13 minutes and 30 minutes to the movies, which isn’t quite as epic of an event as The Lord of the Rings trilogy extended edition. Still, for hardcore fans of Peter Jackson’s second journey into Middle-Earth, this will likely be something fun to do this fall.

Will you go see The Hobbit trilogy extended edition in theaters this fall?

Izvor: slashfilm.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
X-Men i Fantastična 4 prvi put zajedno na velikom ekranu?


Reditelj Brajan Singer, najpoznatiji po popularnoj franšizi X-Men, u nedavnom intervjuu za Yahoo! Movies otkrio je fanovima Marvelovog univerzuma svoja razmišljanja i potencijalne planove za budućnost.Već se neko vreme fanovi filmova X-Men i junaka Fantastične četvorke nadaju da će se dve borbene ekipe okupiti u zajedničkoj priči, a Singer je u razgovoru istakao mu se takav spoj čini sasvim prirodan. Ujedno je i pomenuo na koji način bi mogao dve grupe superjunaka da udruži u istom svetu: “Ima veze sa vremenom. To je sve što ću reći”.

Brajan Singer je svoje iskustvo sa zakonima vremena i izmenama vremenskog toka i događaja prikupio snimajući dva X-Men filma (Dani buduće prošlosti i nastavku “Apocalypse” koji stiže 26. maja sledeće godine), u kojima je celi uspostavljeni poredak izmenio. Jasno je da jedino putem vremenske anomalije može da okupi Fantastičnu 4 i članove X-Mena.Naravno, sve navedeno je pod znakom pitanja i zavisi od puno faktora, prvenstveno od uspeha novog filma “Fantastične četvorke” i uspeha “X-Mena: Apocalypse” sledeće godine.

“Fantastična 4“ će doživeti svoje četvrto filmsko izdanje, ali će ovoga puta ekipa biti nešto drugačija i ovaj film, od koga fanovi očekuju mnogo, predstavlja ribut franišize. Novu “Četvorku” čine Majls Teler (Gospodin Fantastični), Kejt Mara (Nevidljiva žena), Majkl B. Džordan (Čovek Baklja), Džejmi Bel (Stvor) i Tobi Kebel (Doktor Dum).

U domaće bioskope Fantastična 4 stiže 6. avgusta!

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Ja čekam DC vs Marvel u koji će da traje šes' puta po tri sata i imaće 158 glavnih junaka.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

11709613_601413456666796_248994027791686738_n.jpg
(37.56 KB, 500x500)
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Park Chan-wook snima novi film - 'Fingersmith'




Koreanski reditelj Park Chan-wook, poznat kao reditelj "trilogije osvete" koja broji tri intrigantna, ali i nasilna trilera: Simpatije za gospodina Osvetu (2002), Simpatija za gospođicu Osvetu (2005) i Oldboy (2003), upravo je započeo produkciju na svome novom filmu, izveštava Variety.

Nakon Stokera, koji mu je bio prvi film na engleskom jeziku, ponovo se vraća domaćoj korejskoj produkciji. Kriminalistička drama Fingersmith biće povratak korejskom govornom području nakon poduže pauze od 6 godina. Njegov poslednji film na korejskom jeziku, Žeđ, izašao je 2009. godine.

Bazirana na istoimenom viktorijanskom romanu spisateljice Sarah Waters, radnja Fingersmitha u filmu će biti ponešto izmenjena. Park Chan-wook je premestio radnju priče iz viktorijanske Velike Britanije u Japan i Koreju te je smestio u 30-te godine 20. veka, kada se Koreja nalazi pod okupacijom japanskih snaga.

Scenario za film je adaptirao dugogodišnji Parkov saradnik, Chung Seo-kyung. Zajedno su sarađivali na filmovima "Simpatija za gospođicu Osvetu" i "Žeđ".

U glavnim ulogama se nalaze korejski glumci Kim Min-hee, Kim Tae-ri i Ha Jung-woo.

Produkcija je započela na lokacijama u Japanu, a film se očekuje u bioskopima već 2016. godine.

Izvor prolog

  Ovo je dobra vest Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 362 363 365 366 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:20:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.155 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.