Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:35:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 345 346 348 349 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobavezne filmske diskusije  (Pročitano 661230 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Joel Kinnaman u `Suicide Squadu´


Nakon što je Tom Hardy odustao od igranja Ricka Flaga u novoj filmskoj verziji stripa Suicide Squad zbog navodnih problema sa rasporedom, Warner Bros. je ponudio ulogu Jakeu Gyllenhalu čim su pre mogli – da bi ih na kraju glumac odbio. TheWrap javlja kako su možda našli svog glumca u zvezdi remakea RoboCopa, Joelu Kinnamanu. Prema TheWrapu, još uvek nije u potpunosti sigurna njegova uloga, ali on je trenutno najizgledniji kandidat.

Film režira David Ayer, čiji smo rad imali prilike gledati u Furyju i End of Watchu, a u filmu kojeg ćemo dočekati na leto 2016. još glume i Will Smith, Margot Robbie, Jared Leto i drugi.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0

Najavljen War Of The Planet Of The Apes.
Kate Beckinsale reprizira ulogu u novom Underworldu.
The Last Starfighter dobja nastavak.
David Lynch radi novi Twin Peaks.
Crossbones u Captain America Civil War.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(266.86 KB, 817x1222)
« Poslednja izmena: 16. Maj 2015, 15:58:43 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Holivud optužen za predrasude prema režiserkama

Američka unija za građanske slobode (ACLU) i Nacionalni projekat za prava žena te organizacije saopštilo su danas da traže od službi za zaštitu građanska prava da istraže "sistemsku propuste" pri angažovanju režiserki u filmskoj i televizijskoj industriji.

Te organizacije su podnele statističke podatke u kojima se navodi da postoji "dramatičan disparitet" pri angažovanju žena. Ti navodi su poduprti navodima 50 režiserki.

Danas je manji broj žena angažvan za režiju filmova, nego pre dve decenije, navode te organizacije. Procenjeno je da je tokom 2014. godine da su žene režirale sedam odsto od 250 filmova s najvećom zaradom, što je za dva odsto manje nego 1998.

Saradnica ACLU Arijela Migdal rekla je da "režiserke jednostavno ne dobijaju fer priliku za uspeh".

Izvor http://beta.rs/zanimljivosti/zabava-vesti/3252-holivud-optuzen-za-predrasude-prema-reziserkama
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Woody Allen: 'Nezadovoljan sam svim svojim filmovima'


Filmski osobenjak i najspecifičniji filmaš u Hollywoodu, 79-godišnji Woody Allen, povodom premijere svog novog filma 'Irrational Man' u Cannesu, s Emmom Stone i zvezdom američkog nezavisnog filma Parker Posey u glavnim ulogama, medijima je otvorio dušu.

Po običaju, Woody Allen na pressu u Cannesu, gde predstavlja svoj 46. po redu film 'Irrational Man', nije delio ushićenje svojih mlađih kolega, a okupljeni fotografi nisu uhvatili niti jedan njegov osmeh. Allenove nove filmske muze i glavne junakinje filma Emma Stone i Parker Posey, dale su sve od sebe, no Woody je ostao Woody, mrgudan do kraja.

'Irrational Man' u kojem glavnog junaka, profesora mučenog nemoralnim životnim izazovima, glumi Joaquin Phoenix, njegov je jedanaesti film s kojim dolazi u Cannes, ali ne u službenoj konkurenciji. Poznato je da Woody u filmskoj industriji ne voli takmičenja i ocenjivanja.

'Nikad se ni s jednim filmom nisam takmičio na festivalima. Ne verujem da jedan film može biti bolji od drugog i da odabrani ljudi koji sede u žiriju znaju koji je najbolji. Ljudi snimaju filmove iz različitih razloga - zbog novca ili da bi izrazili neke svoje stavove kroz umetnost. Ja ih radim jer volim ovaj posao. I kad snimim film, pogledam ga jednom i nikad više. To mi je praksa. Poludio bih da je drugačije. To sam naučio od Richarda Burtona na početku karijere. Ni on nije pogledao ni jedan svoj film nakon što ga je snimio. Neki reditelji kažu da su im filmovi poput dece, ne mogu odabrati najdraži. Ja svoje mrzim. Da, mrzim. U meni izazivaju nezadovoljstvo. Nema filma s kojim sam bio zadovoljan snimajući ga osim 'Završnog udarca'. Tu ništa nije pošlo po zlu, sve sam imao. Vreme koje sam poželeo, glavna glumica mi je otkazala mesec dana pre snimanja, a onda sam dobio još bolju, Scarlett Johansson', objasnio je Allen.



Saradnja s Emmom Stone i Phoenixom nije bila ništa manje zadovoljavajuća.

'Emmu sam video kako peva i pleše na Broadwayu i zaljubio se. Ona je lepa, talentovana i bila je lak izbor. Za Joaquina sam mislio da će biti težak za saradnju, ali pokazalo se upravo suprotno. Bio je jako drag, pristupačan i što me jako začudilo, vrlo nesiguran u sebe, podcenjivački nastrojen prema svom talentu', prisetio se Allen.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
'Sunčanica'' N. Mihalkova u bioskopima od 28. maja

Novo ostvarnje ruskog oskarovca Nikite Mihalkova "Sunčanica“ rađeno prema istoimenoj pripoveci i dnevničkoj prozi "Prokleti dani“ nobelovca Ivana Bunjina u domaće bioskope stiže 28. maja.



BEOGRAD - Novo ostvarnje ruskog oskarovca Nikite Mihalkova "Sunčanica“ rađeno prema istoimenoj pripoveci i dnevničkoj prozi "Prokleti dani“ nobelovca Ivana Bunjina u domaće bioskope stiže 28. maja.

Film se bavi evakuacijom belogardejaca sa Krima 1920. godine, posle građanskog rata, uz evociranje 1907. godine kroz sećanje jednog oficira na ljubavnu romansu.

Kako navodi distributer MegaKom Film, priča je satkana od kontrasta sećanja na sjaj 1907. sa jedne i mračnih tragičnih događaja iz 1920. kada je Rusija bila razorena revolucijom i građanskim ratom sa druge strane.

Ražalovani oficir, belogardejac, naslućujući svoju sudbinu, poziva u sećanje trenutke bezuslovne sreće: parobrod na Volgi i jedan kratki ljubavni susret. Samo jedna noć sa neznankom dovela ga je do bunila, ta "sunčanica“ ga ne napušta čak i za vreme "najprokletijih dana“ propasti Ruske Imperije.

Film o ruskim oficirima, eliti, intelektualcima, aristokratama koje govore na nemačkom i francuskom, o gubljenju duhovnosti sa dolaskom komunista na vlast, po rečima Mihalkova, nosi upozorenje da ruski narod treba da se okrene samom sebi i odgovori na suštinski važno pitanje: "Kako je do svega ovoga došlo?“

Glavne uloge u filmu Mihalkov je poverio Viktoriji Solovjov, kao i srpskom glumcu Milošu Bikoviću, koji se u ulozi ruskog potporucnika odlicno snašao a učestvovali su i mnogi srpski filmski radnici.

Izvor http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=179526
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Iz Warcrafta.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

72b119d7e6feab9b3264a37e467633d6.jpg
(105.55 KB, 819x1024)
509a1b03615feee04e4838a5515766b0.jpg
(30.51 KB, 720x405)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Džej Džej Abrams hoće da ubije Džar Džar Binksa


Režiser sedme epizode „Ratova zvezda“ Džej Džej Abrams rekao je da razmišlja da u „Buđenju sile“ ubije Džar Džar Binksa, komičnog lika koji se prvi put pojavio u „Fantomska pretnja“ i koji okoreli obožavaoci smatraju simbolom svega što nije valjalo sa prve tri epizode.

U intervjuu za Veniti fer Abrams je pokazao kadar iz Buđenja sile, a onda prokomentarisao: „Razmišljam da Džar Džar Binksove kosti stavim u pustinju. Evo ovde. Mrtav sam ozbiljan. Samo tri čoveka bi to primetila, ali bi im se dopalo“.

Sudeći prema komentarima koje je izazvala ova izjava, izgleda da bi se taj potez dopao mnogo većem auditorijumu.

Džar Džar Binks je inače lik koji se pojavljuje u prve tri epizode, koje su daleko lošije ocenjene kod poklonika Ratova zvezda.

Premijera Buđenja sile zakazana je za 18. decembar, a radnja se odigrava tridesetak godina nakon dešavanja u Povratak džedaja.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Matt Damon se vraća kao Bourne?

Prošlo je dosta vremena otkako se Matt Damon našao u ulozi Jasona Bourna; pre osam godina je izašao Bournov Ultimatum – zadnji film iz franšize u kojem se Damon pojavljuje, ali to ga ne sprečava da idalje priča o mogućim nastavcima. U intervjuu za CNBC ponovio je ono što već godinama priča:

„Uvek sam bio otvoren na ideju snimanja još jednog nastavka, ako bi Paul Greengrass bio reditelj. Jednostavno nismo mogli smisliti dobru priču… Onaj završetak od zadnjeg puta je bio vrhunski. Nakon što sam to naglasio, volim tog lika. Voleo bih da vidim šta mu se događa.“

Greengrass i Damon su zadnju saradnju imali u 2009., na trileru The Green Zone. Od tada, Greengrass je vodio Kapetana Phillipsa na raznorazne dodele nagrada – među njima je čak bilo i šest nominacija za Oscare. Takođe je objavljeno kako Universal želi nastaviti franšizu sa velikim petim filmom koji bi sadržavao i Rennerovog lika: Aarona Crossa. Na kraju, Damon intervju završava sa super mamcem za fanove:

„Ako bilo ko od vaših gledaoca ima neku priču, molim ga da je predloži Universalu.“

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Koja je ono žvaka za ludaka Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 345 346 348 349 ... 438
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:35:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.243 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.