Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nenad Milikić, bodigard : Čuvao sam Švarcenegera  (Pročitano 3124 puta)
15. Jul 2005, 07:33:57
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nenad Milikić, bodigard : Čuvao sam Švarcenegera

Nenad Milikić, bodigard svetskog kalibra, koji je čuvao čak i Švarcenegera, pojavio se na plaži u Herceg Novom izmamivši uzdahe žena. Ko od brega odvaljen, sa čeličnim, kao izvajanim mišićima, odmah je nabio komplekse nekolicini muškaraca koji su se nekoliko trenutaka pre njegovog dolaska širili pokazujući jedan drugome ono što bi se, da se Nenad nije pojavio, moglo nazvati: razvijeni mišići.

- Nedavno sam se čuo sa Švarcenegerom. Prilično je bolestan. Srce mu je oslabilo od steroida koje je uzimao pred svako takmičenje i snimanje filma. Drugo, on ima već skoro šezdeset godina, zbog bolesti ne sme više da vežba, pa i ne izgleda baš reprezentativno - priča Nenad, inače član Svetske bodigard asocijacije „Ibssa“ koji je čuvao mnoge zvezde iz američkog i evropskog džet-seta.

Za Švarcenegera je radio dok je ovaj bio u top-formi i na vrhuncu slave. Ali, kada bi ga slikali fotoreporteri, Nenad je morao da se skloni iz kadra jer je u odnosu na njega (192 visine i 112 kilograma čistih mišića) Arnold izgledao kao dete!

Čuvao je i Anu Kurnjikovu koja se nije ustručavala da ga pita za savet u vezi sa frajerima ili o tome šta treba ili ne treba da ispriča novinarima o svom privatnom životu. Brinuo se i o bezbednosti Monike Seleš, Serene i Venus Vilijams...

Mnoge klijentkinje (i glumice i pevačice i sportistkinje) pokušavale su da uvuku Nenada u svoj krevet.

- To je jedna od zamki u koje upadaju neke moje kolege, ali ja sam se takvog intimiziranja klonio. Za posao i bezbednost osobe koju čuvaš nije dobro kada ste u intimnoj vezi.

Udvaranja je bilo na sve strane, a Nenad izdvaja ono sa engleskog dvora.

- Bio sam na dvoru, na proslavi 50 godina vladavine kraljice Elizabete u ličnom obezbeđenju grofa Nikolaja Tolstoja. Prišla mi je jedna engleska grofica i rekla: „Pogledajte ove muškarce. Nisu nizašta. Vi ste jedina prava muškarčina ovde.“ Zahvalio sam se na komplimentu, a grofica, starija, ali očuvana (vidi se da u životu nikad ništa nije radila), zamolila me je za ples. Odbio sam je objašnjavajući da sam na svom radnom zadatku. Gurnula mi je vizitkartu u džep i rekla da joj se javim kasnije, pa da izađemo na večeru. Nikada je nisam pozvao. Nisam ja žigolo! - objašnjava Nenad koji trenutno živi i radi u Ljubljani. Pored ostalih, obezbeđuje nastupe domaćih i svetskih muzičkih zvezda na koncertima u Sloveniji.

- Najlepše sam se družio sa Zdravkom Čolićem. Uprkos tome što je najveća zvezda, on je izuzetno prirodan i dobar čovek. Njemu telohranitelj i nije potreban jer ga svi vole, ali organizator me je unajmio.

Na pitanje da li je spreman da se baci na klijenta, zaštiti ga telom i primi metak umesto njega, Nenad kaže:

- To je više holivudski mit. Za nekoliko sekundi bili bismo obojica mrtvi. I šta sam onda učinio?! Postoje mnogi drugi načini da spasim život čoveku kojeg čuvam. Ali, ukoliko je to jedini, da, poginuo bih umesto klijenta!

Simonida Stankovic
Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.