2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemanja Aleksandrov stiže u Zvezdu!!!  (Pročitano 15768 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Aleksandrov Zvezdin 100%

Po mnogima najtalentovaniji srpski košarkaš, Nemanja Aleksandrov, postaće i zvanično igrač Crvene Zvezde, pošto je Registraciona komisija KSS-a odbila žalbu njegovog dosakorašnjeg kluba FMP Železnika.

Crveno-beli će isplatiti "limenkama" predviđenih 150.000 evra za obeštećenje, te će ovaj igrač moći da bude registrovan za tim sa Malog Kalemegdana.

Aleksandrov je i dalje povređen, a njegov povratak na teren se očekuje tokom jeseni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Slučaj Aleksandrov rešen
Na upravo završenom predsedništvu KSS-a odbijen je zahtev za smenu predsednika Registracione komisije Milana Miškovića, a predsedništvo je stalo iza rada registracione komisije. Suština ove odluke je da će se registraciona komisija sastati u narednim danima i staviti na snagu svoju prvostepenu odluku da je Nemanja Aleksandrov igrač CZ u slučaju koji je nedeljama potresao srpsku košarku.

Prvi čovek FMP-a Nebojša Čović najavio je da se neće žaliti na ovu odluku i da će pristati na isplatu ranije najavljenih 150 hiljada evra koje crveno-beli moraju da uplate za prelazak jednog od najtalentovanijih mladih igrača Evrope na Mali Kalemegdan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC Touch Cruise
Nemanja Aleksandrov: Samo da zaigram


Posle godinu i po dana bez zvanične utakmice, Nemanja Aleksandrov u razgovoru za dnevni list "Sport" kaže da jedva čeka debi u dresu Crvene zvezde.

Talentovani krilni igrač nekada je bio kandidat za najviši plasman na NBA draftu, ali je njegov košarkaški razvoj naglo zaustavljen kidanjem prednjih ukrštenih ligamenata levog kolena, u meču FMP Železnika i Bosne pretprošle zime.

"Samo da zaigram… Mnogo mi je teško da mečeve posmatram iz lože, naročito kada ekipi ne ide. Imamo odličan tim, još nismo u potpunosti uigrani zbog problema sa povredama i novih igrača, ali sam siguran da ćemo vremenom biti sve bolji", kaže Aleksandrov.

On je prvom operativnom zahvatu podvrgnut još maja 2005. godine, ali je tokom rehabilitacije došlo do problema zbog kojih je nedavno još jednom morao "pod nož". Sada se vraća u formu pod stručnim nadzorom Predraga Zimonjića, kondicionog trenera Zvezde i nacionalnog tima.

"Letos sam odigrao samo jednu trening utakmicu. Mučilo me je koleno, pa sam ponovo morao na operaciju, tokom koje mi je izvadjen šraf koji je stvarao bolove pri naporima. Sada je sve to iza mene, ponovo treniram".

Zimonjić ističe da je talentovani košarkaš prošao uvodni trenažni period, uobičajen posle artroskopije kolena. Sada radi na snazi, sa ciljem da se u dogledno vreme vrati na teren.

"Ako sve bude kako treba, biće u punom trenažnom procesu za dve nedelje i tada bi trebalo da se priključi ekipi. Najvažnije je stvoriti sve uslove za Nemanjin povratak uz smanjivanje rizika od nove povrede. Zato najviše radimo na izjednačavanju snage nogu i koordinaciji pokreta", otkrio je poznati kondicioni stručnjak.

Sa Gurovićem, Burksom, Antićem, Popovićem, Tomasom i drugima, Zvezda bi u dogledno vreme mogla da ima zaista "strašan" tim, a sam Aleksandrov konačno bi trebalo da dodje u poziciju da realizuje svoj nemerljivi potencijal. Samo da ne bude novih pehova!

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
pa proćiće i te 2 nedelje pa će da vidimo i to čudo kad zaigra...

vala - jedva čekam.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
02.12.2006
posle duge pauze Aleksandrov zaigrao za Zvezdu  2 min.  - 1 def. skok i jedan promašaj za 3 poena.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Posle dužeg vremena odigrao solidnu partiju protiv Splita:

55   *Aleksandrov, Nemanja   min 18:00, 9 poena, 4 skoka, 1 asistencija
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Aleksandrov medju najvećim svetskim talentima
Sreda, 7. mart 2007. 21:49

Jedan od najtalentovanijih srpskih košarkaša i član Crvene zvezde Nemanja Aleksandrov izabran je u "Tim sveta" za "„Nike Hoop Summit", tradicionalnu utakmicu u kojoj učešće uzimaju najbolji mladi igrači sa obe strane "bare".

Meč igrača do 19 godina biće odigran 7. aprila u Memfisu. Osim Aleksandrova, koji je sa reprezentacijom Srbije osvojio Evropsko prvenstvo u mladjim kategorijama 2001. i 2003. godine, na utakmici u Tenesiju učestvovaće još dvojica igrača iz NLB lige - član Bosne Nihad Djedović i košarkaš Slovana Emil Preldžić.

Na prošlogodišnjoj utakmici srpska košaraka imala je tri predstavnika, Dragan Labović iz FMP-a, član Zvezde Igor Milošević i igrač Panatinaikosa Dušan Šakota.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Delija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 204
Zastava Novi Sad (NSCZ)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Samo za tebe,uvek uz tebe A NJIH KO JEBE!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2680
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6710
Ja sam veoma sumnjicav prema ovom igracu...jer do sada nista nije pokazao...a veliki talenat.. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Delija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 204
Zastava Novi Sad (NSCZ)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
Pa ja mislim da kod Sakote nije mogo nista ni da dokaze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.