Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nema misterije - „Idol“ je preskup!  (Pročitano 1350 puta)
11. Okt 2005, 02:18:43
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Nema misterije - „Idol“ je preskup!

Kao što je „Blic“ već pisao, uredništvo BK televizije odlučilo je da posle dve sezone prekine sa emitovanjem emisije „Idol“. O razlozima za ovu odluku, koja će sigurno rastužiti mlade muzičke talente kojima je „Idol“ bio jedna od retkih prilika da izađu iz anonimnosti, Bojana Lekić, glavni i odgovorni urednik BK televizije, kaže:


- Oko projekta „Idol“ nema baš nikakve misterije. To je licencni projekat koji se (kao i ostali) kupuje po sezoni. Kolegijum RTV BK telekoma je analizirajući rezultate koje je projekat postigao u prve dve godine odlučio da ne otkupi prava za treću sezonu. Naime, ovo je jedan od najskupljih i organizaciono najkomplikovanijih projekata koji je rađen na prostoru naše zemlje, i mi smo veoma ponosni na ljude koji su ga radili i na standarde koje su oni postavili. Međutim, uložen novac u sadašnjim tržišnim okolnostima apsolutno je nemoguće vratiti, pa smo odlučili da u treću sezonu ne ulazimo.

Takođe, Bojana Lekić je izjavila da ljudi sa BK „čine sve da dve dosadašnje pobednice serijala ‘Idol’ i zaista postanu zvezde“.

- Sa ponosom mogu da istaknem da je završen i da će se u prodaji pojaviti album prve pobednice Cvete Majtanović, koji je na svetskom nivou rađen u saradnji sa muzičkom kućom BMG iz Poljske. Mi ćemo, dakle, učiniti sve da i dalje od najboljih mladih ljudi pravimo idole, ne samo u svetu muzike - kaže Lekićeva.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Idol mozda jeste preskup, ali svakako da su mogli naci neko slicno resenje ili sami napraviti nesto poput 3k Dura koji je bio emisija koju sam ne gledao, nego jeo i disao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Idol im preskup? Koja nebuloza... Pa zamislite da su otkupili licencu za "Operacion Triunfo" (ili kako se jos negde zove "Star Academy"), gde im treba i posebna vila sa muzickim studiom, fitnes salom i 10 profesora, sto solo pevanja, sto glume i modernog plesa na platnom spisku, a povrh svega, prvoplasirana 3 ucesnika snimaju albume i dobijaju ogromne novcane nagrade?  Smile
Od naseg Idola sam mnogo vise ocekivala... a sigurna sam da je Cveta ocekivala jos vise.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Idol im preskup? Koja nebuloza... Pa zamislite da su otkupili licencu za "Operacion Triunfo" (ili kako se jos negde zove "Star Academy"), gde im treba i posebna vila sa muzickim studiom, fitnes salom i 10 profesora, sto solo pevanja, sto glume i modernog plesa na platnom spisku, a povrh svega, prvoplasirana 3 ucesnika snimaju albume i dobijaju ogromne novcane nagrade?
Oni vec imaju i vilu i studio i profesore sa svojih fakulteta  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Tim pre.

Sve u svemu, ovo mi deluje kao totalna i bezuslovna kapitulacija zabavne muzike u Srbiji. "Idol" vise nije "rentabilan", Cvetu i Minu ce, na zalost, pojesti mrak zaborava. A onaj ko zeli da svoj zivot posveti muzici, ima dva izbora... da radi nesto za svoju dusu, i da mu muzika bude samo skup hobi, a moze i da krene linijom manjeg otpora i pridruzi se Grand bagri, sa sve sloganom "Ako ne mozes da ih pobedis, onda im se prodruzi". Srbija vise nema talent show zabavne muzike. Zvezde Granda su postali miljenici mladih generacija.
Srpska zabavna muzika, R.I.P. toliko o tome.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
dok je Georgieva srpska zabavna muzika netje kapitulirati... nadam se samo da covek ima snage da se bori... a hvala Bogu otvorio je vrata studija i za jos neke ljude  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Ma fak Idol.
Tu su Zvezde Granda. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


It`s time to get HEAVY!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 416
eh da ...3k dur ...mnogo sam voleo tu emisiju!
IP sačuvana
social share
S m r t    s h a b a n i m a !!!   
   M e t a l    f o r e v e r !!!                                               
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.