Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:27:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nekome majka a nekome maceha??  (Pročitano 5454 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kovac nego sta, samo sto uglavnom kuje onaj gore, a ti duvas u meh, a onda onom gore ispadne nakovanj pa ti padne na vugla ko u ptici trkacici

salu na stranu, naravno da je svako kovac svoje srece
a onaj gore uvek tacno da svakome prema meri njegovog podnosenja

znaci, mi kujemo, al on te ponekad zakuje

E,za Tog gore-ja vise ne verujem da postoji,to su samo price za malu decu i naivne,koje je Crkva smislila da bi lakse upravljala narodom,a danas sluzi da budale prihvate i opravdaju ono sto im fukare zakuvaju.
Treba preuzeti zivot u svoje ruke,a ne cekati da Onaj gore kao nesto reguise,jer nece izregulisati.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Svako je kovac svoje srece!!!svako mora da se izbori za sebe a ako to ne uspe to ne znaci da je zivot njemu bio maceha.Jednostavno,u ovom surovom svetu vlada borba za opstanak i covek mora da se snalazi kako zna i ume...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Stigao mi je mail, eno kuce jale na POP-a....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 748
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 6
Cini se kao jako prosto pitanje ali odgovor na njega ne postoji.
Sve zavisi cime se covek zadovoljava.Misljenja sam da svaki covek bira svoj put i da je odgovoran za svoje postupke uzput.Ne mislim  da tu ima nesto posebno da se kuje.Jednostavno ostati priseban.
Za mene je sreca dok god mogu mirno da spavam, imam bar nekog pa neka je to  i jedna osoba na svetu koja ce me razmeti pa i da kazem voleti, i dok ne praivim probleme sam sebi (na druge ne mogu da uticem)

p.s. :Djos kad bi znao da me nece udariti bus svaki put kad prelazim ulicu mojoj sreci ne bi bilo kraja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Apple iPhone SE 2020
svako je kovac svoje srece... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia the best
Svako je kovac svoje srece,al kad neko nesto prezivi to i te kako moze da se odrazi na njegovu srecu.Neke stvari se odvijaju mimo nase volje.Mozemo biti kovaci svoje srece jedino ako smo psihicki jaki i stabilni.Lose stvari se desavaju i desavace se,al nikad nisam pomislila da je zivot maceha.Ima tako lepih stvari,koje imaju jacu snagu od nekih gluposti koje uglavnom stvaraju drugi ljudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
volim da verujem u to...daje mi nadu.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mir pred samim sobom

A to znaci kovac svoje srece, ti moze i onaj u Zanzibaru i onaj u Parizu ma bilo gde!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

E,za Tog gore-ja vise ne verujem da postoji,to su samo price za malu decu i naivne,koje je Crkva smislila da bi lakse upravljala narodom,a danas sluzi da budale prihvate i opravdaju ono sto im fukare zakuvaju.
Treba preuzeti zivot u svoje ruke,a ne cekati da Onaj gore kao nesto reguise,jer nece izregulisati.

milosava, to je bilo figurativno, u smislu sudbine, usuda, srece ili kakogod se to zvalo
nisam ni mislio na nekog jahvea il budu il alaha koji nas posmatra, aludirao sam na ono sto se zove visa sila, i na dogadjaje na koje mi ne mozemo da uticemo, smrt, bolest, tragedija... to su stvari gde mozes da kujes sta hoces, al to te strefi bez obzira gde si se rodila i gde zivis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
LG 4X HD
@snob

poznajem decka koji je u svojoj 18 god.ostao tezak invalid,i u kome ima vise zivota i srece nego u mnogima zdravima.
malo da iskarikiram stvari...ti sada nisi nesrecan zato sto nemas krila kao ptica,jel tako?ali da svim drugim ljudima izrastu  krila a tebi ne to bi te ucinilo nesrecnim zar ne?iako se u tvom stanju nije nista promenilo.tako i gore pomenuti decko,svi ljudi imaju noge,a on ne,pa sta?
kazes bolest?recimo da neko boluje od raka,nesrecan je?...sta da svi ljudi na svetu boluju od raka kao i on,onda ne bi bio nesrecan?

Svi zive i svi umiru,nema tu sudbine ili nesrece
Srecniji ili nesrecniji od drugih mozes biti samo ako se uporedjujes sa njima

sve je stvar perspektive
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
arlekin, mislim da mislimo isto al se ja nisam dobro odrazio

govorio sam samo da to da li ce se takve stvari desiti ili ne, ne zavisi od naseg izbora i onog "kovanja srece"
ali, kada se takve stvari vec dese, nas je izbor da li cemo iz njih izvuci maximum i iz toga nastaviti da se borimo i kujemo, ili cemo okrenuti na pesimizam i fatalizam

valjda sam sad manje konfuzan


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:27:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.