Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Nekoliko" warez i crack site-ova  (Pročitano 6373 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Ovo je spisak ka prezentacijama .. a mene interesuje dizajn .. pa šta mi se svidi ja proučim pa primenjujem u budućem radu .. e u te edukativne svrhe sam mislio ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Što se tiče crackova i serijskih brojeva po meni je jedan od najboljih sajtova Andr.net a nisam video da ste ga do sada pomenuli.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Citat: SerbianFighter
Da li ti vidis ovde i jedno konkretno krivicno delo pocinjeno? Smiley


======================
Eto sad cu ti objasnim, ako teba i sas plajvaz.
Da uporedimo sas jedno uporedjenje. Daklem & Ako ti ides sas mene u ducan i ja ukradem, ko sto fala bogu radim svaki dan, paradaiz ili papriku a ti to sve lepo video i samo cutis a bogami i izjedes sas mene. Nikome nesi kazaja nic o kradju u jedenje. Sad dojde milicajac pa mene lepo otera u fijokce zbog ladjenje i temperaturu. Ja to ne volem, jel tako, pa onadak lepo pozovem milicajci i advokati pa im izdivanim o tebe i nase zajednicko jedenje na paradaiz i papriku. Jel znavas stoj ce se zbiva? I ti kes mi pravis drustvo u fijoku ima ba ladujes i da pitas imal jos.
Ako ces po zakoni ondak bolje facaj zakonsku knjigu pa ces da razbistris pred oci to sto ti ja zboruvam.
Mi lopovi znajemo zakon bolje od advokati i sudije zajedno sas policajci (ovi zadnji gi bas i ne znaju to se najbolje vidi iz vicevi) kad ti velim.
Nemoj se sekiras mlogo, ja cu ti donosim cigarke u fijoku, free, no cardze.
Uzdravlje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
brb ...

pazi ovako, primer sa krađom paprika koji si ti naveo je sasvim tačan ali nema nikakve veze sa ovim sto se ovde dešava.

prvo, reverse engeenering sam po sebi nije nelegalan sve dok se koristi u edukativne svrhe i dok ne nanosi štetu drugima (u ovom slučaju proizvođačima softwarea).
ali, da ne bih ja dalje ulazio u to, da skratim. mi smo ovde samo naveli mesto gde se ti crackovi mogu naći, ali na forumu se ne nalazi ništa od toga. pisanje adrese neke stranice nije ni na koji način nelegalno.

da si ti malo više pametan, shvatio bi ovu temu kao pomoć u rešavanju problema za koji si pitao ovih dana i ne bi se bunio.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kosmajac.. ja nikog nisam uputio na bilo sta niti sam bio svedok i jednog krivicnog dela pa da sam ga mogao precutati Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Iiiiiii breeeeee, ovo novo nista nevalja!
Imal neki da ima ukus u ovu tarapanu. Da Bog sacuva.

L-U-D-A-K, jel ti tako ime? Eee svaki cas na kumti, lepo bre detence a ime jos lepse, prilicu. Nego da te priupitam; Jesam li ja tebe vredjao bre?
Ti pisuvas sa mlogo vredjanje, nije ti to bas lepo a ni od kulturu. Al sta da gi rabotam, svaki ima svoje ogledalo.
Eto da ne duzim da ti je uzdravlje i ono drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
jao bre, cek malo. nisam ja tebe ni u jednom trenutku vredjao. ti si poceo sa vredjanjem svih nas ali ja tebi ni o tebi nisam rekao nista lose. lepo i kulturno sam ti odgovorio na tvoja pitanja.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije tebi lako decko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Citat: SerbianFighter
Nije tebi lako decko.



Cim sam bre zasluzio ovako obracanje? Jel to zbog moj jezik ili zbog komentar na sajt-dizajn i ukus?
Lepo ti kazuvam, sajt je ocajan, nema jasnoca ni putokazi, sve je nekako zguzvano i zakukuljeno.
Eto to ti je moj komentar sas misljenje.
Ti moz da se tesis celi dan i jos po noc al ne vredi, sajt je ocajan i svaki ce to da kazuva ko ima i malo postenje u sebe.
Pored toga citam tvoji komentari na "oceni moj sajt" pa poredeci tvoje komentari na drugi sajtovi i kvalitet od dizajn na ovaj tvoj, moj savet ti je ne daji vise komentari na tudji sajtovi jerbo ce rasterujes sav posten narod.
Videa sam da te je moj komentar uvredija o ocenjivanje od ovaj sajt pa samo da ti kazuvam; Nesam to napisaja da te uvreduvam vec da ti kazuvam da to sto ste napravili nevalja. Mlogo je brez ukus i lepotu. Farbe ti nevalju, slova ti nevalju, sve nekako pretrpano neznajese kud bi pre i ranije.
Nemomi se ponovo ljutis nevalj. Eve gi jos nesto! Mlogo bre spor ovaj sto je servirant od tvoj sajt. Ja gi imajem nadzvucna konekcija (to zbog modu) al neradi, sporo bratko ki crnogorac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Citat: L-U-D-A-K
brb ...

da si ti malo više pametan, shvatio bi ovu temu kao pomoć u rešavanju problema za koji si pitao ovih dana i ne bi se bunio.



Mozda gresim al mi ovo nalikuje da mi kazuvas da sam lud ili ublazeno da se kazuva da nesam pametan.
Nego ajd da bas necepidlacim oprosteno ti je, ne zbog ime vec zbog ono drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.