Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:34:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neki pametan savet  (Pročitano 6028 puta)
18. Dec 2011, 12:31:51
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
Browser
Chrome 14.0.835.186
A neznam kako da pocnem ni odakle.  Razvela sam se pre dve i po godine i ubrzo posle toga stupila u vezu sa covekom koji je 400 km udaljen od mesta u kojem sam zivela.  Lepo je pricao, obecavao sve i svasta i naravno sad kada sam ostavila sve i dosala sa decom kod njega, saznajem da je sve bila laz.  Nazad kod mojih ne mogu jer su bili protiv moje ideje da se udam po treci put.  Zivot sa njim je pakao, nema maltretiranja ali ne mogu ovako da zivim.  Nemam ovde nikog sa kim bi se mogla druziti ili bar popricati, njegovi me mrze sto su mi i otvoreno rekli.  Pate i deca i ja , a ja nevidim izlaz.  Nisam u finanskiskoj situaciji da bi sama sa decom pocela novi zivot.  Sta da radim gde da idem i da tazim pomoc i da li uopste ima ispravke ovoj mojoj ludosti.  Placem danima ,a i zravslje me polako izdaje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
Nazad kod mojih ne mogu jer su bili protiv moje ideje da se udam po treci put

Roditelj je roditelj, njegovo je da da savet, ali nikako i da se ucenom odrekne deteta. Bili su protiv, bili su u pravu, to ne znachi da te vishe ne vole niti da tu se unapred odrekli. Ono, ako cemo u krajnosti, ako su kivni na tebe, sigurno nece biti kivni i na unuke ukoliko je i njima zagorchan zivot.

Tako da ti ostaje to reshenje, kao vrlo optimalno - vrati se kuci kod svojih i pamet u glavu za sledeci put.

Verovala ili ne, bila je vec jednom chlanica na ovom podforumu bash sa ovakvim problemom (dodushe nije bila udata, nego je samo preshla navuchena na lazhi i nije smela da se vrati zbog straha od roditelja).

I njoj je bio savetovan povratak bez obzira na sve.

I sama kazesh, tamo nemash nikoga, ovde bar nekoga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
Ne mogu kod mojih i da me prime ne od sramote , jer sam zivela kod njih u kuci dok sam bila i u prvom i u drugom braku.  Ne mogu od sramote.  Moji i ako su bili protiv zive u ubedjenju da ja sada savrseno zivim, nisu zdravstveno dobro i moj povratak bi tatu dotukao , ima problema sa srcem. Malo je mesto i ne bih smela ni na ulicu izaci a i decu je sramota da se vrate, nisu mali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Slushaj, mnogo stvari ljudi u zivotu proba pa se kasnije pokaje. Greska je tvoja, to stoji, nasela si na lazi, zbrzgala si u odluci, jednostavno - rizikovala si. Tu su ti shanse pola-pola, i tvoja je odluka bila pogreshna (to sama kazesh, ne ubedjujem te ja)

I shta sad? Branices ponos po ceni svog zdravlja i zdravlja dece. Ljudski je greshiti. Normalno je da te je sramota jer nisi bila u pravu, i normalno je da ce ti biti nezgodno da se vratish u tu sredinu, ali stavi sve to na papir.

Jel bi tezhe zivela sa tim ili da ostanesh tu gde jesi, bez igde ikoga, sa osobom koja te je vec lagala i sa njegovim roditeljima koji te otvoreno mrze?

Tvoji to nisu rekli. Oni ako su razocharani ne znachi da te mrze.
I deca tvoja to moraju da shvate, ako nisu mali, pitaj ih - jel vam vishe odgovara da se vratite ili da zivite ovim zivotom - nema trece.

A ako ti otac ima zdravstvenih problema, organizuj se prvo sa majkom, reci da bi zelela da im dodjesh u posetu, da ostanesh neko vreme, pa je polako uputi u prichu, reci da si pogreshila, da bi volela da te prihvate bez neke nepotrebne galame, da se povede rachuna o ocu i slichno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
Iskreno hvala na savetima ... samo ja to ne mogu nazad nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Nazalost po tebe, trebalo je bolje da gledas neke stvari ranije...

Roditelji su ti i sigurno te dosta vole, primice te nazad. Bolje i to nego da se i ti i deca patite. To sta ce drugi da ti kazu treba da te bude bas briga. Znas kako kazu: Svaka sramota prodje za mesec dana.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Posao+alimentacija=sopstveni stan...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
Ovde me je zaposlio al u firmu u kojoj je on suvlasnik, alimentaciju ne dobijam, a ni svoje nekretnine nemam


poruke spojene


 Lako je reci - vrati se -, a sta kad se vrati od cega cemo ziveti, imala sam dobar posao i to sam napustila da bih bila sa onim koji mi je srce ukrao  Glupo zensko i pored svega ja ne mogu da ga ne volim, trudim se da ga izbacim iz srca al me ide...
« Poslednja izmena: 18. Dec 2011, 14:10:29 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa onda je prvi korak pronalazenje posla i naplata alimentacije.
Bez obzira u kakvim ste odnosima ti i otac tvoje dece, on mora da izvrsava svoje obaveze.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Mozda za promenu da prestajes da se udajes, jer ti je to ocigledno postao hobi i da pocnes da zivis svoj zivot i da se posvetis svojoj deci koja NEMAJU nikog drugog sem tebe, koja izgleda nemas preterano mnogo pameti u glavi.

Kad se previse puda udas i previse puta to pukne, nekako bi trebalo da izvedes neki zakljucak iz toga sto se desavalo... mislim samo se namece..

Da ne pricam do koje mere je besmisleno da se preselis kod nekoga koga uopste ne poznajes SA DECOM, nakon sto ti je obecavao kule i gradove..

Sve u svemu, najpre se vrati kod svojih roditelja, jer ti na to imas pravo. Ako bas hoce da te izbace iz zajednicke kuce, neka se sude sa tobom... sudjenja traju 20 godina, imas vremena da napravis nesto od svog zivota.. ponos okaci o klin, to to u ovom momentu nece doneti nista produktivno. Trudi se da nadjes posao i osim ako ne naidje neko ko zapravo zaista zasluzuje da ga volis, zaboravi muskarce, jer ti dolazis sa decom, a ne sama.

Srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:34:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.