Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Нека Срби приме ислам  (Pročitano 5358 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Ne, to se ne zove poturica, izadji iz srednjeg veka, vreme je. Jel mozda muslima Francuz poturica? Nisam nesto siguran da su Francuzi do pre jednog veka bili muslimani, ali to i jeste ono sto koci nas Srbe. Dok mi odredjujemo ko je Srbin (za one koji to jesu), Francuzi sa tim nemaju problema. Oni su svi Francuzi (bilo koje rase ili religije) i za razliku od nas razmisljaju o ekonomiji, pravosudju, ukratko boljoj buducnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Pa, Francuzi bas i nisu neki primjer, ali ubo si poentu Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

zoki4ever-kuzis

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung d-500
Ja licno muslimane smatram Srbima i nervira me kada cujem da oni izjavljuju da nisu Srbi vec muslimani. I jos nisam video da se neki Srbin izjasnjava kao budista po nacionalnom opredeljenju.
Ti si pomijesao vjersko i nacionalno opredjeljenje, cccccc. Srbin - nacionalnost, Musliman- vjerska pripadnost, a i isto tako i budista.
Ne mozes biti po nacionalnosti budista, mozes samo to biti po vjerskoj pripadnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ti si pomijesao vjersko i nacionalno opredjeljenje, cccccc. Srbin - nacionalnost, Musliman- vjerska pripadnost, a i isto tako i budista.
Ne mozes biti po nacionalnosti budista, mozes samo to biti po vjerskoj pripadnosti.
Citat
Pa cini mi se da sam to ja i rekao, samo ponavljas moje reci. Jedno je nacionalnost tako da nijedan covek muslimanske veroispovesti ne moze biti i musliman po nacionalnom opredeljenju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Pa onda dodje da smo Srbi iz Bosne Muslimani  Smile
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa onda dodje da smo Srbi iz Bosne Muslimani  Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
Једна од највећих трагедија Југославије, Бог да јој душу прости, је та што је једна верска група добила статус нације. Значи, муслимани су постали Муслимани, а недуго затим, добили су свој ексклузивни назив, Бошњаци, који се, из Босне прелио и у Србију, тако да у Рашкој области имамо такође Бошњаке.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Inace jos jedna stvar je smesna, kad pogledas popis stanovnistva u Srbiji koji je objavljen pre par godina zapazuje se da postoje dve nacionalne manjine u Srbiji koji se nazivaju Bosnjaci a drugi se nazivaju samo Muslimani.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

popis.JPG
(37.21 KB, 512x539)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go ahead, make my day

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1430
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Citat
Ja sam Srbin, mozda veci patriota od tebe,
Citat
Za ono sto si rekao da si veci Srbin veci od mene, jedina dobra rec ti je "mozda".

U je*ote, sve Srbin do Srbina, sve patriota do patriote................ Smile

Citat
Pogledaj primer Bunjevaca koji su Srbi katolici, tj. oni ne zele biti Srbi jer smatraju da si Srbin samo ako si pravoslavac sto dovoljno govori da ne misle pravoslavci da oni nisu Srbi.
I ajde vise pustite te Bunjevce, sta vam je taj narod skrivio, te 'oni su Hrvati', te 'oni su Srbi'... pustite ih nek gaje svoju kulturu...ostavite ih na miru.

Citat
Sto se tice mojeg posta gde sam napisao "Pravoslavlje ili smrt", smatram da se to ne tice svakog Srbina nego se samo odnosi na mene tj. nikad ne bih prihvatio da budem nesto drugo sem sto danas jesam odnosno Srbin pravoslavac, sto znaci bolja mi je smrt nego da neko sutra natera mene i moju decu da budu neke druge veroispovesti.
Bez uvrede, ali ti bi pre trebao da odes u crkvu, zapalis svecu, pomolis se, postis, pricestis se(tako pokazujes da si vernik)... nego sto trabunjas kako si ti najveci vernik i ostalo. Tako se vera ne pokazuje i ne dokazuje, vera i ne treba da se pokazuje drugima, to je nesto sto se cuva u covekovoj dusi, i ti bi to trebao da znas, vernice.
Imam jedno prakticno pitanje za tebe... tvoj sin, kad ga budes imao, daj boze da bude sdrav prav na mestu i sve ostalo, i jednog dana ti kaze: 'e cale, ja sam ateista, ne verujem u boga, meni je sve to smesno i gubljenje vremena...'
Da neces da ga ubijes mozda, ili nateras da veruje Smile ili kako bi drugacije postupio...
IP sačuvana
social share
Go ahead, make your bed
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.