Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:03:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: neka mi neko pomogne da se ne ubijem  (Pročitano 8750 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia 
Citat
A najvise za duboku depresiju u koju sam upala.  Ne izlazim iz kuce, ni sa kim ne pricam
Ништа чудно, села су ионако пуста.
Citat
Posto sam ja obrazovanija od njega, uvek je zeleo da me spusti na svoj nivo.
Прави разлог.
Citat
Uzmi start up kredit za male preduzetnike
САД  и ЈеУ банкотирали, а он нам продаје исти рецепт.
Како да зарадим? Тако што се задужиш!  Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Nokia 
Teska vremena prijatelju moj djavo ih odneo......tako vreme doslo,dosta ljudi razmislja da se ubije kad nema resenje za probleme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Jaca nego ikad! ;-)

Zodijak
Pol Žena
Poruke 258
OS
Linux
Browser
Chrome 13.0.782.107
Pa od cega zivite i od cega placas net  (i to na selu) kad nemate plate!? To neko moderno selo!  Smile
 
Ko sve danas ima decu?  Smile Ubij se bre, ja cu ti pomognem, 'leba mi! Smile
IP sačuvana
social share
"Sve ce to narod pozlatiti." L.Lazarevic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
Imas decu ? Sta mislis kako bi njima bilo,ako ti uspes u tome sto nameravas ? Tebi je potrebno par minuta da oduzmes sebi zivot,a njima ce trebati ceo zivot da se pomire sa time. Sta mislis o tome ?
Pazi , ja se borim sa bulimijom i anoreksijom. Svako jutro se budim puna zivota a svako vece zaj*bem celu stvar. Svaki dan ,vec 2 godine ista prica. . Nakon par meseci sam dobila i granicni poremecaj,samopovredjivanje i zloupotrebljavanje odredjenih lekova. . To je delimicno uticalo na moju psihu,jednostavno ne mogu vise normalno da razmisljam. . Ovo ne pisem da bi me neko sazaljevao,jer iskreno to je poslednja stvar koja mi sad treba,ta patetika. Naime,pisem jer zelim da razumes da postoje ljudi sa mnogo gorim problemima od tvojih.  Da napomenem ja sam vec jednom se predozirala. . Nakon toga sam malo bolje razmislila dal' je to pravi put. . .  Jedina osoba na ovom svetu koju iskreno mogu da volim je moj brat,i on me trenutno drzi u zivotu,iako mu to nikad nisam priznala. Za tebe su to tvoja deca.
. . A za pare ? :) Pa ipak je ovo Srbija,to nije novost.  Niko nema para vise. . Osim politicara da se ne lazemo :D i toleta. . . .  hahaha!
Al ono.  Ne znam dal ti je bilo od pomoci,ipak imam 16 godina,nemam pojma o zivotu,al za tebe ne sumnjam. . .
'Everything's gonna be alright in the end. If it's not okay, then it's not the end. " '
aj uzivaj Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Поштована Мина, оставили сте један пост и ја мислим да Ви заиста имате проблема и да нисте "трол"Кажете немате књижицу, објаснили су Вам како можете извадити књижицу, и да одете код лекара.
 
Citat
A najvise za duboku depresiju u koju sam upala.  Ne izlazim iz kuce, ni sa kim ne pricam, kljukam se
sedativima pa pola dana prespavam, mnogo citam da ne bih mislila na svoje probleme, nemam knjizicu pa ne mogu ni psihologa da posetim. . .  A jedina moja svetla tacka - deca - traze: patike, knjige, odela, sladoled. .

Нелечена депресија доводи до суциодних мисли, тако да Ви морате код лекара, јер имате троје деце испред себе и немате право да се убијете и тако "спасете себе" од љубоморног мужа или беспарице.
Коме остављате децу?!
И за Вас није само психолог већ и психијатар.
Није ми јасно ко Вам је прописао те седативе, па толико спавате?!
Спавањем не решавате проблем, већ бежите од проблема, то никако не сме. Ја Вас разумем, и разумем да сада не можете да радите, али нећу да разумем то што ништа не предузимате да помогнете себи, да Вам буде добро, па да почнете да радите.Апсолутни није важно шта, битно је да имате неку плату.
Извадите књижицу и код  лекара, па за месец-два биће Вам боље и онда на посао.
Поздрављам Вас  и свако добро  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2011, 02:44:24 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Ja se najbolje osecam kad radim...bez obzira na sve drugo...covek se mnogo bolje oseca kad radi...ljudi koji ne rade...to je za mene toliko ponizavajuce...da ne zelim da trosim reci...jos jednom...bez obzira na sve... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:03:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.