Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Need For Speed: Underground  (Pročitano 5356 puta)
17. Dec 2003, 13:34:20
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
..hm sta reci.. Igra je uradjena po uzoru na film "Fast and Furious 2" ili ti po naski "Brzi i Ludi 2".. ako ste gledali onda sigurno znate o kojim autima je rec.. radi se pretezno o automobilima sa americkog trzista, poznatih proizvdjaca ali nama evropljanima djene-djene poznatim modelima. npr Nissan Skyline, Nissan ZDE, Aura, neke Toyote itd. Pretezno japanci, od evropskih tu su Golf 4 i Peugeot 206... svaki auto mozete da budzirate od najsitnijih detalje (boja klesta na kocnicama, ili boja farova), svaki auto mozete da ofarbate u kojem god hocete stilu ili da lepite nalepnice koje dobijate tokom dobro odvezenih trka. Potpuno sve moze da se budzira. Za dobar izgled auta dobijate style poene koji se takodje uvecavaju kada dobro vozite trku, "u stilu" Smiley. Postoji nekoliko modova, najvazniji su Underground i Single Race.. mozete voziti kruzne trke, sprint trke, drag race (startnost) ili drift (sto bi rekli stil voznje). Sve je to u Single Race ali u single race nema preteranog budziranja, samo oni elementi koji su "oslobodjeni", a da bi ste sto vise elementa oslobodili treba da vozite underground mode, tj. da kupite jedan auto kojim se trkate pa ga kasnije budzirate, menjate za drugi itd.. Meni licno je bilo zanimljivo kada pobedim neku trku senzacionalno sto postoji mogucnost da me neki casopis stavi na naslovnu stranu Smile , time zaradjujete style poene.
Igra ima perfektnu grafiku i zvuk. Sva muzika su licencirane pesme, sto je sad postalo popularno i EA igrama.. Drzala me je dugo prikovanog za ekran Smiley dosta je zarazna kada se udje u semu..
preporucujem svim need for speed funovima Smiley
i da.. ne postoji pogled iz kokpita...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Uzeo ja, sav sretan trcim kuci sa poste, zbog postarine i ostalog drugar poslao samo cd-ejke bez omota, zaboravio ser.no. , nadjem ja i to, jos uvek sretan pocnem da instaliram, trazi on drugi cd, ja jedva cekam da zavrsi pa da pustim, otvorio pivce da bude pri ruci, cita, instalira, stize do 55% i stade, nemoze nesto da ucita, prijavljuje gresku, poce da me 'ebe,
Boze sta li sam ti zgresio..., a tako sam se radovao...  Smile
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A zasto vi iz svabije pored tako jeftinih veza ne skidate igre donkey-em ili kazaa-om necim slicnim?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
zasto neskidam mogao bih da ti navedem bar stotinjak dobrih razloga.
ostavimo, molim te, tu pricu za neki drugi put i drugo mesto
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ok.. ali znam da moj pobratim skida filmove sa edonkey ... sta je dsl - 80-90e...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 84
Ja sam je skino dan kada je izasla...svidja mi se igrica masu.
http://www.members.cox.net/kruna/ride.jpg to auto imam trenutno
IP sačuvana
social share
"The present is theirs; the future, for which I really worked, is mine. " - Nikola Tesla
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
da, fest je acura.. al... ja imam  trenutno skyline Smiley postavicu kasnije screen.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
ocu i ja jedna taka kolica.gde bih mogao da nabavim igricu???
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 821
mob
Nokia 6630
WOW
Kad bih ja imao masinu za takvu igru  Smile
IP sačuvana
social share
Veruj u ljubav i kad ti zadaje bol!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Evo jedan opis navedete igrice ... obratite pažnju na cenu !!!
Potrebno: Pentium 3  700 MHz, 128 MB RAM, D3D 32 MB VRAM
Poželjno: Pentium 4 1700 MHz, 256 MB RAM. Gefarce 3/4 64 MB VRAM
Cena ?  : 3000 dinara !!!
Belicina: 2 CD-a
Adresa:   www.needforspeed.com
Kontakt:  www.gametech.co.yu

Zahvaljujući velikom komercijalnom uspehu filma, 'The Fast and the Furious' ilegalne ulične trke postale su
perspektivna kategorija kompjuterskih simulacija vožnje. Sve su traženije, o čemu svedoči i odličan uspeh
'Midnight Cluba II', hita RockstarGamesa koji se pojavio letos i koji je vešto oslikao atmosferu brze vožnje
u urbanoj sredini svetskih metropola. Krajem 2003. godine 'Electronic Arts' je dovršio rad na novom nastavku
serijala 'Need for Speed', s jasnom namerom da ga ustoliči kao ultimativnu simulaciju uličnih trka.

Need faSoeed Underground je klasičan izdanak popularmie franšize, arkadna simulacija u kojoj su zarad dinamičnog
izvođenja i jednostavnog upravljanja zanemareni gotovo svi složeniji zakoni fizike. Jedini autentičan detalj su
automobili ovoga puta „obični" serijski modeli koji se tokom igre mogu „frizirati" i pretvoriti u prave drumsKe
aždaje. Voznim parkom, uz Peugeot 206 i vw.Golf, dominiraju modeli japanskih prozvođača Honda 52000, Toyota Celica
i Supra, micubishi Eclipse, Acura Integra, Mazda Miata i Z,X-7, Nissan 350Z i Skyline GTR.

Automobili su verne replike stvarnih modela i razlikuju se po brzini, ubrzanju i težini upravljanja. Poeni osvojeni
na trkama koriste se za poboljšanje performansi motora, prenosa, pneumatika, kočnica, turbo pogona i karoserije,
koja se može opremiti laganim delovima koji smanjuju ukupnu težinu automobila i time obezbeđuju bolje ubrzanje.
Nazalost, potpuno je onemogućeno precizno podešavanje performansi budući da svi dodaci dolaze u obliku gotovih
paketa koji se jednostavno instaliraju.

Vozila se mogu ulepšati i raznovrsnim ukrasnim detaljima kao što su spojleri, neonske lampe, dodatni farovi,
obojena stakla i nalepnice s logotipima auto-kompanija. Poboljšanjem tehničkih i estetskih atributa vozila stiče
se bolja reputacija koja utiče na priliv bodova i otvara mogućnost za još bolje opremanje automobila. Da je vizuelnom
uobličavanju automobila data jasna prednost nad „pumpanjem" performansi, svedoči i opcija za nanošenje farbe na
pojedine delove automobila, tako da se čak i kočnice mogu obojiti po sopstvenom ukusu.

Na početku igre dostupne su tek dve staze i nekoliko automobila, a do novih vozila i titule najboljeg vozača dolazi
se kroz stotinak misija koje su šturo predstavljene tekstom i kratkim animacijama. Lepa osobina Undergrounda jeste
bogat izbor režima igre koji, pored klasičnih trka, uključuju i naročito uzbudljive brzinske izazove na kratkim
linearnim deonicama (Drag) i vožnju pod otežanim uslovima za upravljanje, na naročito konstruisanim stazama (Drift).
Staze su oblikovane tako da na test stave pre svega dobre reflekse, a u manjoj meri i veštinu upravljanja
(tekponeka krivina zahteva kratkotrajno oduzimanje gasa, dok za kočenjem nema potrebe).
Sve staze imaju po nekoliko skrivenih prečica ili obilaznica, nalaze se u gradskom jezgru i na svima se trke
odvijaju pod okriljem noći, uz svetlost neonskih reklama. Bilo bi ipak bolje da je uvrštena i poneka staza koja bi
se vozila po danu ili izvan grada, tek da se razbije ambijentalna monotonija. Intenzitet saobraćaja se podešava
pre trke, a jedino veće razočaranje predstavlja potpuno odsustvo policije, krajnje nelogičan propust budući da je
jurnjava s organima reda po gradskim bulevarima sastavni deo uličnog trkanja.

S obzirom na to da je NFS: Underground čista arkada, osćaj brzine tokom vožnje je odličan, što vazi i za stabilnost
vozila na stazi. Upravljanje je pojednostavljeno i potpuno je eliminisana detekcija ostećenja karoserije.
To, međutim,ne znači da se neopreznom vožnjom i siledžijskim „gurkanjem" mogu postići dobri rezultati.
Suština je u preciznom upravljanju i izbegavanju svakog kontakta s drugim vozilima ili predmetima jer se tokom
ubrzavanja lako gubi teško stečena pozicija. Poznavanje staze je od velike važnosti, naročito u situacijama kada
treba nadoknaditi izgubljeno vreme korišćenjem prečica i ravnih deonica koje se brže prolaze.
Bitan faktor tokom trke jeste i saobraćaj, koji podjednako loše utiče i na igrača i na kompjuterski vođene vozače.
Ipak, teško je sačuvati hladnu glavu kada se na nekoliko stotina metara pred ciljem niotkuda pojavi automobil i
spektakularno upropasti dobar plasman.

Prelepa grafika ovu igru čini jednom od najlepših simulacija vožnje koje smo videli. Oduševljenje izazivaju
besprekorno modelirani automobili, savršene teksture, neverovatna refleksija neonskog osvetljenja i 'motion blur'
efekti koji dočaravaju veliku brzinu. Zvuk je takode maestralan i odlikuje se autentičnim efektima buke motora i
besprekornom muzikom koju su specijalno za ovu igru komponovali profesionalni muzičari
(dominiraju hip-hop i Nu-metal melodije). Nažalost, ne postoji mogućnost uvođenja melodija u formatu MP3.
Veliku pohvalu zaslužuje i odlična optimizacija, zahvaljujući kojoj će i vlasnici slabijih konfiguracija moći da
uzivaju u punom kvalitetu grafike uz minimalna usporenja animacije. Podrška za multiplayer igranje je loša jer
se odvija isključivo putem I& nedostatak opcije za LAN igranje je jedan od najozbiljnijih nedostataka igre.

Preuzetio iz časopisa Svetkompjutera.   Autor: Gradimir JOKSIMOVIC
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.