Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice u zivotu i da li vam je CQ pomogao?  (Pročitano 5526 puta)
24. Jul 2012, 05:19:18
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 91
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Zanima me kroz ovu temu,da li ste zatrazili pomoc,savet,oko stvari iz zivota,skole,devojke,decka,posla,i da li vam je neko od clanova CQ ekipe pomogao razresiti neku od dilema tuzne ali istinite svakodnevice?
Meni su neki modovi i clanovi CQ-a mnogo znacili oko posla,devojke i raznih prilika u zivotu pa me interesuje koliko su vama pomogli oko zivotnih pitanja Smiley
« Poslednja izmena: 24. Jul 2012, 05:24:22 od Mlad majmun »
IP sačuvana
social share
НИКО НИЈЕ ТАКО БЕЗНАДЕЖНО ПОРОБЉЕН
ДО ОНИХ КОЈИ ПОГРЕШНО ВЕРУЈУ ДА СУ СЛОБОДНИ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Dobar ti nik..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7857
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Mnogo dobra tema, čestitke za ideju.  Smile  Smile  Smile
Ja lično mogu da kažem da na CQ-u postoje osobe s kojima sam ja podijelila moja mišljenja, stavove i probleme za koje ne znaju ni one osobe koje poznajem cijelog života. Znam da su mi savjeti tih osoba pomogli mnogo puta, ali se nadam da sam i ja pomogla njima. Na CQ-u provodim više od 5h dnevno i smatram da je sasvim normalno tokom dopisivanja sa pojedincima u koje imaš ''virtuelno povjerenje'' reći šta te muči i zatražiti savjet ili pomoć kako bi riješio određeni problem iz realnog života. Na kraju krajeva, svi smo mi ljudi, i sve nas muče isti ili slični problemi, i bez obzira što je ovo virtuelno, sigurno postoji neko ko se našao u istoj ili sličnoj situaciji i ko je spreman da ti pomogne bar lijepim riječima.  Smile  Smile Smile 
Toliko od mene.  Smile
IP sačuvana
social share
... сваком живот да колико може поднети ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


masta me je upropastila..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
kako je moja drugarica Ezel to lepo rekla  Smile Smile mogu samo da kazem da se u potpunosti slazem sa njom i da su naravno lepe reci uvek dobrodosle pa makar i ovako virtuelno Smiley (ali je jos bolje kad se sve to virtuelno pretvori u realnost Smile Smile) btw manki, lepa ti je tema stvarno  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jul 2012, 13:49:29 od Milana Jowic »
IP sačuvana
social share
sve je to nekako spolja, ovo fali iz sredine..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
zaista sam zadovoljan sa ljudima koje sam upoznao ovde samo na zalost u manjini su..sto se tice pomoci oko zivotnih stvari, tesko da je neko uspeo da mi pomogne razlog je ...ovde ne ubijaju vreme bankari..ali sto se tice ljubavnih saveta vrlo sam zadovoljan, odista mi je pomoglo to sto sam ovde cuo...vise nisam u fazonu..bem ti ravnicu vojvodjansku obesicu se ovog meseca..sad samo pevam vesele pesme i naglas se derem "zivot je lep", komsije me cudno gledaju ali nema veze ja i dalje mislim da oni nisu bas pri cistoj jer pevati znaci zlo ne misliti a to sto se derem to je ipak samo moja stvar, zar ne ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Narafski,sve moje teme su genijalne  Smile
Hvala vama na lepim komentarima,prosledite dalje temu da cujemo i druge ljude...
P.s. meni uvek mozete da se obratite za savet Wink
IP sačuvana
social share
НИКО НИЈЕ ТАКО БЕЗНАДЕЖНО ПОРОБЉЕН
ДО ОНИХ КОЈИ ПОГРЕШНО ВЕРУЈУ ДА СУ СЛОБОДНИ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 7857
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
P.s. meni uvek mozete da se obratite za savet Wink

U to uopšte ne sumnjamo.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
... сваком живот да колико може поднети ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


masta me je upropastila..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
...vise nisam u fazonu..bem ti ravnicu vojvodjansku obesicu se ovog meseca..sad samo pevam vesele pesme i naglas se derem "zivot je lep"...

ovo bi trebalo da je pravi CQ efekat  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
sve je to nekako spolja, ovo fali iz sredine..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Проблем за свако решење ;)

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 1113
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Samsung s5260
Бра'о за тему, Млади  Smile  Smile

На квизу проводим много времена, комбинација мало игре, мало чета.  Smile Упознала сам пар дивних људи чије мишљене стварно ценим, који су ми помогли много пута. Надам се и ја њима. Smile И да, како рече Владана:
Na kraju krajeva, svi smo mi ljudi, i sve nas muče isti ili slični problemi, i bez obzira što je ovo virtuelno.
IP sačuvana
social share
''Ја сам неко сасвим обичан, мање битан.. Само једна мала душа на овоме свету.. Али опет, ја сам неко ко је цео свој свет видео у теби.''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 91
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
A niko da kaze ko mu je pomogao... Smile Mnogo praznog hoda,moram da probijam led... Ja bi se specijalno zahvalio Lightsoftu i njegovim savetima,covek me bukvalno inspirisao da pokrenem ovu temu Smile ... Eto,gde ja stadoh vi produzite  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jul 2012, 04:29:57 od Mlad majmun »
IP sačuvana
social share
НИКО НИЈЕ ТАКО БЕЗНАДЕЖНО ПОРОБЉЕН
ДО ОНИХ КОЈИ ПОГРЕШНО ВЕРУЈУ ДА СУ СЛОБОДНИ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.