Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 409148 puta)
22. Jul 2011, 01:41:16
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Apple iP5
Prethodna tema se zakljucava zbog velikog broja stranica i otvara se nova.
Ako vas interesuju pitanja, predlozi i saveti iz te stare teme, mozete ih pogledati ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0a1
mob
LG G2
ovde se otvorio rat izmedju htc-a i samsunga-a
obzirom da imam htc nemogu da kazem da je samsung los jer me je wave i galaxy s odusevio a mislim da nije fer da pisem o sgs2 i sensation-u jer nisam imao ni jedan model a kamo li oba pa da mogu da napravim poredjenje i iznesem zakljucak
drzao sam sensation u ruci par minuta i mogu reci da je kao moj samo veci tj hocu da kazem da pocinju da lice na SE iz vremena K serije-isti oblik samo dimenzije i hardver drugi kao da su samo taj kalup imali
mislim da je sensation veliki sto se dimenzija tice jer me podseca na ciglu,takodje mislim da telefoni ne bi trebali da imaju veci displej od 4" pa cak mislim da je i to mnogo
nekada smo gledali da imamo sto manje telefone a danas obrnuto,ne treba preterivati,ipak se zna koja je glavna funkcija telefona
zalosno je sto to pisem jer cu demantovati sebe,ja prvi volim da stalno cackam telefon i da stalno unosim novosti vezane za softver
ko ce ga znati sta je dobro,vazno je da obavljaju primarnu funkciju zbog cega i postoje a sve ostalo je pozeljno ali i zanemarljivo
trenutno mislim da su htc i samsung ili samsung i htc na vrhu po pogledu jacine hardvera a da LG hvata prikljucak
ovo je moje misljenje i ne morate se sloziti sa njim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 300
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple iPhone 7 Plus
Vidi se da nisi drzao u ruci SGS2 Smile
Kada njega budes drzao u ruci tek tad ces svatiti sta je glomaznost i nekvalitet Wink
Nego imam pitanje za @telep
Kazes da HTC ima veoma visoke cijen, ako je tako, reci mi koliko to kosta Sensation a koliko SGS2
A mozes usporediti i SGS i Desire jer su oni iz istog perioda.
Ako ti je to naj veca zamjerka onda se sigurno varas Wink
IP sačuvana
social share
iPhone 7 Plus 128GB
Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Samsung Galaxy Note 4
iPhone 6S 64GB
HTC One M8
Samsung Galaxy S4 Black Edition
Samsung Galaxy Tab
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung i9000 Galaxy S
ovde se otvorio rat izmedju htc-a i samsunga-a
obzirom da imam htc nemogu da kazem da je samsung los jer me je wave i galaxy s odusevio a mislim da nije fer da pisem o sgs2 i sensation-u jer nisam imao ni jedan model a kamo li oba pa da mogu da napravim poredjenje i iznesem zakljucak
drzao sam sensation u ruci par minuta i mogu reci da je kao moj samo veci tj hocu da kazem da pocinju da lice na SE iz vremena K serije-isti oblik samo dimenzije i hardver drugi kao da su samo taj kalup imali
mislim da je sensation veliki sto se dimenzija tice jer me podseca na ciglu,takodje mislim da telefoni ne bi trebali da imaju veci displej od 4" pa cak mislim da je i to mnogo
nekada smo gledali da imamo sto manje telefone a danas obrnuto,ne treba preterivati,ipak se zna koja je glavna funkcija telefona
zalosno je sto to pisem jer cu demantovati sebe,ja prvi volim da stalno cackam telefon i da stalno unosim novosti vezane za softver
ko ce ga znati sta je dobro,vazno je da obavljaju primarnu funkciju zbog cega i postoje a sve ostalo je pozeljno ali i zanemarljivo
trenutno mislim da su htc i samsung ili samsung i htc na vrhu po pogledu jacine hardvera a da LG hvata prikljucak
ovo je moje misljenje i ne morate se sloziti sa njim
Itekako se gledaju i dimenzije i danas! A imaju ih kao netbook-ovi  Smile Mislim, ne moze "telefon" zamjeniti racunare! KO kupuje "telefon" da se igra na njemu, ili surfa i slicno, na 3 metra od racunara, smijesno  Smile
NE znam kako vas ne smori,meni dosadi svaki posle 10ak dana! Ne znam sta bi radio na njemu, igrice slabo skoro nikako ne igram i na racunaru a kamo li telefon! Od aplikacija ne znam sta bih koristio sto nemam na racunaru!  Smile JEdino da ubijam vrijeme i dosadu (ubijam na druge stvari koje donose novac  Smile i bolje sutra), pa da se zanimam, stalno da nesto trazis, cackas itd..... Smile  Smile Smile
Pitanje za sve: Sta najvise koristite na telefonu tj. za sta vam sluzi, bas me zanima mada pretpostavljam  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0a1
mob
LG G2
Vidi se da nisi drzao u ruci SGS2 Smile
Kada njega budes drzao u ruci tek tad ces svatiti sta je glomaznost i nekvalitet Wink
Nego imam pitanje za @telep
Kazes da HTC ima veoma visoke cijen, ako je tako, reci mi koliko to kosta Sensation a koliko SGS2
A mozes usporediti i SGS i Desire jer su oni iz istog perioda.
Ako ti je to naj veca zamjerka onda se sigurno varas Wink

nisam drzao sgs2,i da jesam nista nece promeniti jer ja ne bih isao na te dimenzije
kad sam planinrao da kupim n97,kupio sam e51 i  netbook
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Evo brze pitalice za vas, prodadoh pre par dana Galaxy S. Razmisljam se da pazarim nesto za slicne pare, bez dodatnog ulaganja. Imam ponudu za HTC Desire HD. Pitanje za va je da li vredi prelazak sa galaxy-ja na desire HD, da li mozda postoje razlozi zbog koga ga nije pametno kupiti? Ikreno mi je smetalo sto galaxy nema blic, pa rekoh da pazarim ovaj, rekao bih da ima malo bolju kameru. Hvala unapred.
« Poslednja izmena: 23. Jul 2011, 09:26:43 od presvega »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Zanima me koji telefon ima najbolji zvuk što se tiče slušanja muzike napolju, tj koji ima najbolji i najglasniji zvučnik. Takodje i kakav mu je zvuk preko slušalica?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
Zanima me koji telefon ima najbolji zvuk što se tiče slušanja muzike napolju, tj koji ima najbolji i najglasniji zvučnik. Takodje i kakav mu je zvuk preko slušalica?
iPhone 4, Meizu M9, i Galaxy s sa voodoo sound aplikacijom kao najbolji.

Evo brze pitalice za vas, prodadoh pre par dana Galaxy S. Razmisljam se da pazarim nesto za slicne pare, bez dodatnog ulaganja. Imam ponudu za HTC Desire HD. Pitanje za va je da li vredi prelazak sa galaxy-ja na desire HD, da li mozda postoje razlozi zbog koga ga nije pametno kupiti? Ikreno mi je smetalo sto galaxy nema blic, pa rekoh da pazarim ovaj, rekao bih da ima malo bolju kameru. Hvala unapred.

DHD ima blic za razliku od SGSa ali u svemu ta kamera je dve klase iza samsungove.
« Poslednja izmena: 25. Jul 2011, 17:11:26 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 190
Zastava BGD
OS
Linux
Browser
Safari 533.1
mob
HTC Incredible S
Koje bi mi slusalice preporucili da uzmem za Incredible S? HTC-ove su mnogo plasticne i bas me nerviraju...imao sam ranije na k800i walkman slusalice i one su mi bile ekstra, sta da uzmem sada i gde? Ako ne sme da se pise gde napisite mi u inbox. Hvala!
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 300
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple iPhone 7 Plus
Telep, budi bar truncicu realan Wink
azza rs, sto se tice zvuka telefona, Samsung I8910 HD ima veoma dobar zvuk (stereo) stim sto ti ga nebih preporucio da kupis. Telefon je vec stariji i po meni naj veca mana je symbian. Sto se tice zvuka preko slusalica, tu je No1 Iphone.
IP sačuvana
social share
iPhone 7 Plus 128GB
Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Samsung Galaxy Note 4
iPhone 6S 64GB
HTC One M8
Samsung Galaxy S4 Black Edition
Samsung Galaxy Tab
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.