Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 155 156
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 187275 puta)
Zvezda u usponu

"It never rains, but it pours."

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2432
Zastava
mob
LG G2 White
Jos malo pa izlazi LG G6. Vala imacu ga. A po vasem misljenju, koji je od svih prethodnika bio ubedljivo najbolji, G2, G3, G4, ili G5?
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4257
mob
LG Nexus 5X 32GB
Svaka G serija je imala ozbiljne hardverske probleme. Ne znam sta je lg-u sa tom G serijom.
G2 zute fleke na ekranu, pregrevanje telefona, crkavanje ekrana
G3 pucanje rama telefona, pregrevanje, fleke na ekranu, ocajan rad, posle i bootloop
G4 maticna ploca, bootloop
G5 bootloop problemi (tj. maticna ploca)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

"It never rains, but it pours."

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2432
Zastava
mob
LG G2 White
Nikakve probleme nisam imao sa G2, a imam ga treca godina. Sem sto je baterija oslabila, sto je po prirodi litijum jonskih baterija razumljivo, ostalo je savrseno. Moj kolega ima G4 kojim je prezadovoljan i nece ga menjati. Ne znam odakle ti svi ti problemi. Po mom misljenju G2 je i bio odlican, i po misljenju mnogih jedan od najboljih LG telefona. G3 je bio 10% jaci, al nista specijalno. G4 je uneo neke novine sa kamerom i OS, G5 je pokazao da mobilni mogu biti modularni, sto i nije naislo na Bog zna kakve reakcije. Sestica bi trebalo da se ozbiljno kolje sa S8. To cemo tek videti.

A sto se tice problema sa OS, nijedan telefon nije savrsen niti najbolji, svakom se dogadjaju glitch-evi. Za to krivim prvenstveno Android sistem. Tek se izvikani Samsung nije pokazao nikako na tom polju. Za druge ne znam. Kome se ne svidja, nek izvoli kupiti iphone, ili novu Nokiu 3310. Nju bih i ja zeleo.  :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Superstar foruma

Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 81679
Zastava
mob
Samsung Galaxy S5
Skoro mi je u ruke pao Oppo R9s, neki kinez...ali sam se odusevio telefonom i samim radom istog. Kamera mu je takodje po meni super. Dizajn je kopija Iphona kao i interfejs, ali za divno cudo sve je radilo perfektno.
Ja sam narucio R9s plus posto je razlika nekih 40 eura za mene pa ispada oko 390 evra a po specifikacijama mi se vise svidja.
Javljam utiske kada mi brat Kinez donese telefon  :mrgreen:
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6310
Zastava Amsterdam
mob
LG G2
I ja sam nessto citao da je Oppo ok i da se probija ka vrhu.Voleo bih daa jos nek iznese licna iskustva ako ima model pomenutog proizvodjaca.
cg_ac   jedva cekam prve utiske
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 155 156
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.046 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.