Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 155 156 158 159 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 411380 puta)
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Jos malo pa izlazi LG G6. Vala imacu ga. A po vasem misljenju, koji je od svih prethodnika bio ubedljivo najbolji, G2, G3, G4, ili G5?
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Svaka G serija je imala ozbiljne hardverske probleme. Ne znam sta je lg-u sa tom G serijom.
G2 zute fleke na ekranu, pregrevanje telefona, crkavanje ekrana
G3 pucanje rama telefona, pregrevanje, fleke na ekranu, ocajan rad, posle i bootloop
G4 maticna ploca, bootloop
G5 bootloop problemi (tj. maticna ploca)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Nikakve probleme nisam imao sa G2, a imam ga treca godina. Sem sto je baterija oslabila, sto je po prirodi litijum jonskih baterija razumljivo, ostalo je savrseno. Moj kolega ima G4 kojim je prezadovoljan i nece ga menjati. Ne znam odakle ti svi ti problemi. Po mom misljenju G2 je i bio odlican, i po misljenju mnogih jedan od najboljih LG telefona. G3 je bio 10% jaci, al nista specijalno. G4 je uneo neke novine sa kamerom i OS, G5 je pokazao da mobilni mogu biti modularni, sto i nije naislo na Bog zna kakve reakcije. Sestica bi trebalo da se ozbiljno kolje sa S8. To cemo tek videti.

A sto se tice problema sa OS, nijedan telefon nije savrsen niti najbolji, svakom se dogadjaju glitch-evi. Za to krivim prvenstveno Android sistem. Tek se izvikani Samsung nije pokazao nikako na tom polju. Za druge ne znam. Kome se ne svidja, nek izvoli kupiti iphone, ili novu Nokiu 3310. Nju bih i ja zeleo.  Smile
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Skoro mi je u ruke pao Oppo R9s, neki kinez...ali sam se odusevio telefonom i samim radom istog. Kamera mu je takodje po meni super. Dizajn je kopija Iphona kao i interfejs, ali za divno cudo sve je radilo perfektno.
Ja sam narucio R9s plus posto je razlika nekih 40 eura za mene pa ispada oko 390 evra a po specifikacijama mi se vise svidja.
Javljam utiske kada mi brat Kinez donese telefon  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
mob
LG G2
I ja sam nessto citao da je Oppo ok i da se probija ka vrhu.Voleo bih daa jos nek iznese licna iskustva ako ima model pomenutog proizvodjaca.
cg_ac   jedva cekam prve utiske
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
 Pre koji mesec me neko posavetovao da uzmem Redmi 3S za 150Evra. Evo sad sam skupio pare, ali u međuvremenu sam video za oko 155 Evra Redmi Note 3 Pro 16 GB. Kao bolja kamera, brži je i ima veći ekran (5,5 inča). Šta mislite za taj telefon, jeli dobar ga uzeti? A drugo pitanje, ja sam iz Vrbasa, a vidim da  Xiaomi telefone na internet, prodavnice prodaju samo u Beogradu. Da možda ne zna neko prodavnicu mobilnih telefona u Novi Sad  pa da odem lično da ga kupim. Video sam da iz Novog Sada na internet oglasima prodaju nove Xiaomi telefone, ali kako će mi overiti garantni list ako nemaju prodavnicu, pa samim tim  neće ni reklamaciju prihvatiti? Znači ne mogu ni garanciju dati. Jer dosta puta sam video da novi mobilni telefon jednostavno se pokvari. Pa ga odnesu u prodavnicu, oni u ovlašćeni servis, pa ga poprave ili daju drugi. Ali sve to neko ko prodaje bez prodavnice to ne može. Ili možda grešim. Pa ne znam dali je pametno uzimati od ovakvih ljudi ako nema u prodavnice.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Ti za 155 eura ne dobiješ pravu garanciju na 2 godine (od uvoznika koji ima ovlašćeni servis), dobiješ garanciju te radnje na 12 meseci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
Ma ne treba 2 godine garancije. Dosta meni i 12 meseci. Jer obično  telefoni se pokažu od 4-10 meseci ako im fali nešto. Nego kod ovih prodavaca bez radnji kao daju oko 3 meseca garancije. To je malo, i bez overenog papira kao da nemam garanciju. Jer ih ništa ne obavezuje da uzmu nazad telefon za vreme garancije, a radnje moraju.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Skoro mi je u ruke pao Oppo R9s, neki kinez...ali sam se odusevio telefonom i samim radom istog. Kamera mu je takodje po meni super. Dizajn je kopija Iphona kao i interfejs, ali za divno cudo sve je radilo perfektno.
Ja sam narucio R9s plus posto je razlika nekih 40 eura za mene pa ispada oko 390 evra a po specifikacijama mi se vise svidja.
Javljam utiske kada mi brat Kinez donese telefon  Smile

I meni je Oppo od Kineza simpa uz Xiaomi i Huawei. Cekam utiske.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Ma ne treba 2 godine garancije. Dosta meni i 12 meseci. Jer obično  telefoni se pokažu od 4-10 meseci ako im fali nešto. Nego kod ovih prodavaca bez radnji kao daju oko 3 meseca garancije. To je malo, i bez overenog papira kao da nemam garanciju. Jer ih ništa ne obavezuje da uzmu nazad telefon za vreme garancije, a radnje moraju.
Pa nije da bas moraju, ne bi se ja pouzdao u te garancije. Nesto sitno ti mozda i poprave al nov telefon u zamenu ne bi ocekivao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 155 156 158 159 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.